LEON KL - Vrzganie palubky - pri ambientnom osvetleni

Napísať odpoveď
tomiST
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: Sobota, 18. Decembra 2021, 21:25
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Pohlavie: Muž
Okres: BA - Bratislava

LEON KL - Vrzganie palubky - pri ambientnom osvetleni

Príspevok od používateľa tomiST »

Zdravím,

pls, potrebujem poradit s jednou drobnosťou, ktorá ma privádza do šialenstva. Počas jazdy - pri každej vlne na ceste, alebo väčšej nerovnosti, počujem vŕzganie v časti palubky od ambientného osvetlenia až po okno. Je to jeden veľký plast, medzi prednými stĺpikmi, v ktorom sa nachádzajú aj výduchy na čelné sklo. Tento plast vŕzga aj pri zatlačení rukou ..

Viete mi pls poradiť, čo s tým? Rozobrať a podlepiť páskou? (ako? ide to ľahko, či treba celú palubku?) alebo nastriekať silikónovým sprejom všade dookola? (to mi napr. predajca neodporúčal, že to bude chytať bordel, ale na nete také rady sú ..)

Pls help, lebo je to nové auto, je super, ale toto mi strašne kazí z neho radosť :/

DIk

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
1soda
Člen SEAT Fórum lvl. 5000+
Člen SEAT Fórum lvl. 5000+
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Apríla 2009, 18:26

Re: LEON KL - Vrzganie palubky - pri ambientnom osvetleni

Príspevok od používateľa 1soda »

na plasty sa nema davat ziaden pripravok ktory obsahuje silikon .....ci dokonca nic mastne bez silikonu....plasty sa nemaju ozivovat,maju svoj zivotny cyklus a ziadna latka ich neozivi ,tak ako pneumatiky (ak su spinave ci suche,treba ich umyt,nie nagebrit breckou na oko,na fotky) . Cize ja odporucim rozobrat a podlepit stycne plochy jemnou samolepiacou tenkou hifi hmotou ,ktora je zmacknutelna a vytvara izolaciu medzi plastami
Seat Leon 5F cupra R 310
tomiST
Dátum registrácie: Sobota, 18. Decembra 2021, 21:25

Re: LEON KL - Vrzganie palubky - pri ambientnom osvetleni

Príspevok od používateľa tomiST »

dik za radu kupil som si samolepiace pasky, uz len to neako rozobrat ... ale nikde som nenasiel k tomu navod, nechcem to dolamat :/ a len dufam, ze to pojde tak, ze stlpiky+hento .. bo ked budem kvoli tomu muset rozoberat celu palubku, tak tam radsej na to nalejem kybel silikonu :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér"