zrkadla Alhambra

Užívateľov profilový obrázok
SB-Stano
SEAT Pozitív
SEAT Pozitív
Dátum registrácie: 24 Jan 2012, 22:29
Auto: Leon 1P ('05-13)
Pohlavie: Muž
Okres: SB - Sabinov

zrkadla Alhambra

Príspevokod užívateľa SB-Stano » 25 Jan 2012, 14:12

Cawte chlapci kupil som uz davnesjie zrakadla na alhambru zo Sharana lebo tie z alhambry to take jak usi na slovonvy vobec sa mi nepacili aj pri cuvani a a tak nic moc tak som si zohnal tie zo Sharanu zo smerovkou cem sa opytat je problem to zapojit z smerovky blatnika??ak ma uz niekto s tym skusenosti nech poradi :drinks:
Seat Ibiza 1.9 TDI 81kw EX
Seat Alhambra Sport 1.9 TDI 96kw EX
Seat Leon 2.0 TDI 125kw FR
tunerko
SEAT Klub VIP
SEAT Klub VIP
Dátum registrácie: 27 Okt 2008, 22:13
Auto: Ibiza Mk1 ('84-'93)
Okres: BA - Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: zrkadla Alhambra

Príspevokod užívateľa tunerko » 25 Jan 2012, 14:34

budeš museť napinovať prechodovy konektor vo dverach ktory sa nadherne rozobera
maš dve možnosti bud zobrať komplet eletriku z blatnika natiahnuť s5 do kabiny a cez prechodku do dver a je vymalovane
alebo si najsť za poistkovkov vyvod smeroviek a napojiť si komplet novu kabelaž od poistkovky až k zrkadlam

mam to tiež v plane dobuducna tak daj vedieť ako si dopadol ak to zrealizuješ....
Seat Ibiza 6K1 r.v.99 -> swap na 1,9TDi PD ASZ+bižutéria = 229PS/484Nm -> 1/4míle 13:714sec už minulosť
Seat Alhambra 2.0 TDi 8v Stylance LUX 103Kw/320Nm rodinný autobusík
Seat Cordoba coupe cupra 6k2 1,8T 115kw

Autoservisné služby, opravy motorov, podvozkov, bŕzd, čistenie turbín, atď.. servisne prehliadky, Diagnostika VAG 907, priprava + zabezpečenie STK+Ek+KO, plnenie a servis klimatizácii, geometria, predaj a výmena čelných skiel, klampiarske a lakýrnicke práce a ostatné...
SB-Stano
SEAT Pozitív
SEAT Pozitív
Dátum registrácie: 24 Jan 2012, 22:29
Auto: Leon 1P ('05-13)
Okres: SB - Sabinov

Re: zrkadla Alhambra

Príspevokod užívateľa SB-Stano » 25 Jan 2012, 15:53

fuuu s toho pisania uz mam strach to robit mam este kamosak servisaka co ma alhambru a na tie spetne zrkadla co su na alhambre tie klasicke tak si dorabal smerovku tak sa popytam aj jeho a kadzu chvilu to by som mal zacat riesit :pruser:
Seat Ibiza 1.9 TDI 81kw EX
Seat Alhambra Sport 1.9 TDI 96kw EX
Seat Leon 2.0 TDI 125kw FR

Návrat na "Elektrika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný