alhambra rozne otazky

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
otik

alhambra rozne otazky

Príspevok od užívateľa otik » 20 Sep 2011, 16:45

:?
: zdravicko,pekny den prajem,chcel by som poprosit tu odbornikov o poradenie ohladom Alhambra 2002 TDI 1.9,85 kw,moje otazky tu uz boli urcite spomenute,ale bol by som rad keby ste boli ustretovy a poradili mi o manuali v slovencine,alebo v ceskom jazyku(nedari sa mi nic stiahnut)...o ekonomickom pouzivani tohto auta,sposob jazdenia na deisli,(este som na takom nejazdil)a posledna otazocka o zakonnej poistke,kde a cena,...mozno su to otazky otrepane,ale mne moc pomozu,za kazdu odpoved,alebo radu,DAKUJEM.. :": .

Erin01_47
SEAT Admin
SEAT Admin
Dátum registrácie: 27 Nov 2008, 21:46
Auto: Ibiza 6l ('02-'08)
Pohlavie: Žena
Okres: KE - Košice

Re: alhambra rozne otazky

Príspevok od užívateľa Erin01_47 » 20 Sep 2011, 17:20

vitaj

najprv ziadost:
- nezakladaj temy kde nepatria, rozdelene a presunutu vlakno

teraz k tvojim otazkam:
- navody dal importer k dispozicii po registracii na club-seat.sk, tam sa daju/dali sa stiahnut
- ekonomicke pouzivanie, jazda s naftovym motorom - najdes na fore - pouzi vyhladavanie
- zakonne poistenie, havarijna poistenie - tiez su na fore vlakna kde sa to riesi - pouzi vyhladavanie

otik

Príspevok od užívateľa otik » 20 Sep 2011, 19:44

dakujem

MITO
Registrovaný člen SEAT Fórum
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 25 Júl 2011, 21:35
Auto: Alhambra ('00-)
Pohlavie: Muž
Okres: BA - Bratislava

Príspevok od užívateľa MITO » 22 Sep 2011, 22:07

... ak mas notebook, mozme sa niekedy stretnut a ja ti prinesiem manualy na USB-cku ...
... ja platim PZP 126€
... najidealnejsie by bolo, keby sa dohodneme na nejaky konkretny pondelok vo Futball Pube pri futbalovom stadione byvalej Artmedie Petrzalka ...
... viac: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=123&t=6461" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázok ALMARA TDi
Spávam dobre, lebo problém má riešenie ... ak ho nemá, spávam dobre, lebo problém nedokážem vyriešiť.

parasutista

Príspevok od užívateľa parasutista » 01 Okt 2011, 11:10

Ahojte,
jazdim na seat alhambra 1.9 a zabudol som si kluce na sedadle vodica.Dvere sa mi automaticky uzamkli po par sekundach. Da sa to nejako odstranit bez toho, aby som navstivil servis?

jozzo
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 08 Júl 2009, 18:20
Auto: Srdcom SEAT, ale...
Pohlavie: Muž

Príspevok od užívateľa jozzo » 01 Okt 2011, 12:40

zamknú sa vtedy,ked ti nefunguje napr.dverný spínač,čo indikuje otvorenie dverí.Odomkneš auto,otvoríš dvere,hodíš dnu klúče,potom dvere zavrieš a dvere sa zamknú.To preto,že ide akokeby o náhodné odomknutie a pokiaľ neotvoríš dvere auto sa znova uzamkne.Je to takto nastavené.Lepšie je opraviť dverný snímač.Ked necháš zapnuté svetlá,vypneš motor,otvoríš dvere -signalizuje ti pípaním,že su zapnuté svetlá?Ked nie,tak je mikrospínač poškodený.
Neviem no,skús podrobnejšie popísať,ako a kedy sa to samo uzamkne.Uzamyká sa to aj po rozjazde,táto funkcia sa dá vypnúť,aj ja to mám vypnuté.
Kia rio EX 1,25 MY 2013
ex - Leon 1,9 TDI 66 kw,AGR

parasutista

Príspevok od užívateľa parasutista » 01 Okt 2011, 13:36

Pri rozsvietených svetlách a vypnutom motore ked otvorím dvere tak mi to pípa-signalizuje mi to,čiže spínač by mal byť O.K a po rozjazde sa mi dvere automaticky nezamykaju, pred tým som mal Xsara Picasso a tam viem že sa to dalo nastavovať, tu neviem ako, skúšal som nechať kluč v zapalovaní-zapnutú spínačku a podržal som tlačítko na kluči uzamykanie dverí a nič sa nedialo, ale to by mi až tak nevadilo , vadí mi to samozatváranie, teraz sa mi stalo iba v Blave ale nechcem si predstaviť že sa mi stane niekde 200 300 km od domova....

Erin01_47
SEAT Admin
SEAT Admin
Dátum registrácie: 27 Nov 2008, 21:46
Auto: Ibiza 6l ('02-'08)
Pohlavie: Žena

Príspevok od užívateľa Erin01_47 » 01 Okt 2011, 13:55

automaticke zatvorenie dveri po rozbehu a prekroceni cca 10km/h - nastavenie cez VAG

to co chces urobit ty sa myslim neda odstavit ak sa dobre pamatam.
v navode k tomu nebolo nic pisane ?

Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"