Club Stranka

Vsetko ohladom klubu, oznamy, pripomienky a pod.
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
saman
SEAT Admin
SEAT Admin
Dátum registrácie: 28 Júl 2008, 19:26
Auto: AUDI
Pohlavie: Muž
Okres: DE - Nemecko

Club Stranka

Príspevok od užívateľa saman » 22 Nov 2016, 14:40

Zdravim Vas vsetkych,

Dnes sa zacina testovacia prevadzka stranky SEAT Club Slovakia.

Testovacia preto, ze obsahovo ako aj vizualne nie je dokoncena, ale bude fajn, ak sa budete k nej vyjadrovat uz teraz:

https://club.seatclubslovakia.com/

Dakujeme za vsetky dotazy a pripomienky, budeme sa snazit na ne odpovedat a co bude zniet dobre aj zapracovat. :kava:
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

SEAT LEON 1P 1.8 TSI 118kw [nezvestny]
SEAT LEON 1M 1.4 16V 55kW [predany]

SB-Stano
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 24 Jan 2012, 22:29
Auto: Srdcom SEAT, ale...
Okres: SB - Sabinov

Re: Club Stranka

Príspevok od užívateľa SB-Stano » 24 Nov 2016, 20:08

Potom sa prejde čisto na tu novu verziu?
Seat Ibiza 1.9 TDI 81kw EX
Seat Alhambra Sport 1.9 TDI 96kw EX
Seat Leon 2.0 TDI 125kw FR EX

saman
SEAT Admin
SEAT Admin

Príspevok od užívateľa saman » 24 Nov 2016, 20:41

Ak sa pytas na to ci bude forum konvertovane pod stranku tak nie. Je mozne ze prepojime forum a stranku aby existovala len jedna databaza uzivatelov, ale club stranka a clubove forum budu koexistovat.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

masur
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 21 Máj 2015, 19:02
Auto: Leon 5F ('13-)
Okres: PP - Poprad

Príspevok od užívateľa masur » 25 Nov 2016, 13:03

mal som rozpisane viac , cosi sa mozno zopakuje a na nieco si uz odpoved dal , ale reku ze poslem : )
stranka vyzera sviezo , pekne jednoducho spravene ; ) idem sa pytat
- zakladna otazka je ci stranka bude priamo aj forum , alebo sa don dostaneme len prekliknutim inam ?
- ak by bolo priamo sucastou , mozno by to bolo rozumnejsie ,
- akurat by vyvstala otazka ako rozdelit info na verejnu cast a sukromnu aby stranka ostala atraktivna a bola navstevovana a ziva nie len kvoli foru
- zeby najkomplikovanejsie rozhotnutie ?
- bude to platforma o ktorej sa diskutovalo na zraze ?
- bude nejak doplnana aj o info ohladom seatov z inych portalov kde sa cosi spomenie , resp sa bude ponukat link na jednotlive info trebars ako "reklama" len v presnom formate , s logom konkretneho portalu vyselektovana len na seat ako teraz vlakno "novinky" kde si to doplname sice len podla toho kto co najde ?
- alebo toto vlakno ostane na forum , teda v druhom plane cez info ktore tam dodame ?

toto asi k foru
- delenie ostane club members "verejny" klub a web ... alebo ?
- co tak pre members mat moznost pri kliknuti na uzivatela , priamo prejst aj na jeho vlakno kluboveho seatu , aby to bola automaticka moznost , nie o hladani , kde ma kto ake auto ? aby si to nik nemusel vyrabat aktivnym podpisom napr ... spatne , hladany by dostal info kto si ho prezera ... viem ze tato cast funguje do emailu, ak si to zaskrtneme
- ista vyssia miera redukcie / upratovania duplicitnych tem by sa dost hodila
Seat LEON CUPRA R ST

saman
SEAT Admin
SEAT Admin

Príspevok od užívateľa saman » 25 Nov 2016, 13:45

Idem to citovat lebo sa v tom stratim inak -> :kava:
- zakladna otazka je ci stranka bude priamo aj forum , alebo sa don dostaneme len prekliknutim inam ?
Bol povodne plan ze sa forum skonvertuje pod stranku - ked som to skusal, tak mi to prislo hrozne neprehladne a neudrzatelne pri takto velkom fore.
Mozes si pozriet ako vyzera BBpress, ale ten je podla mna vhodny na jednoduchsie fora, nie na tento "kolos"
- ak by bolo priamo sucastou , mozno by to bolo rozumnejsie ,
Mozno - forum tam ma odkaz - a aj bude mat - casom sa to zoptimalizuje, ale...
kazdopadne existuje autorizacny "most", ktory umoznuje aspon vyuzivat registracie vo fore aj na stranke - este nie je aktivny
- akurat by vyvstala otazka ako rozdelit info na verejnu cast a sukromnu aby stranka ostala atraktivna a bola navstevovana a ziva nie len kvoli foru
stranka bude verejna, i ked je mozne ze niektore interne klubove veci budu chranene heslom len pre platiacich clenov, ale to je este otazne co vsetko bude obsahom web sidla
- bude to platforma o ktorej sa diskutovalo na zraze ?
na zraze som nebol, viem ze sa malo forum stahovat pod iny hosting, a uvazovalo sa aj nad inymi vecami - toto nie je ani prve ani druhe
- bude nejak doplnana aj o info ohladom seatov z inych portalov kde sa cosi spomenie , resp sa bude ponukat link na jednotlive info trebars ako "reklama" len v presnom formate , s logom konkretneho portalu vyselektovana len na seat ako teraz vlakno "novinky" kde si to doplname sice len podla toho kto co najde ?
- alebo toto vlakno ostane na forum , teda v druhom plane cez info ktore tam dodame ?
nechapem celkom otazku - primarne to ma byt webove sidlo SCS, ak by sme sa rozhodli prevziat nejaky odkaz alebo obsah z inych webov, tak sa to tam vyskytnut moze, ale neviem ci sa na toto pytas - konkretne nejaku blizku spolupracu s inymi webmi nezamyslame zatial

Kód: Vybrať všetko

toto asi k foru
- delenie ostane club members "verejny" klub a web ... alebo ?
Web nema vplyv na forum a opacne
- co tak pre members mat moznost pri kliknuti na uzivatela , priamo prejst aj na jeho vlakno kluboveho seatu , aby to bola automaticka moznost , nie o hladani , kde ma kto ake auto ? aby si to nik nemusel vyrabat aktivnym podpisom napr ... spatne , hladany by dostal info kto si ho prezera ... viem ze tato cast funguje do emailu, ak si to zaskrtneme
Ja som mal skor predstavu dat moznost vytvorit si krajsi popis auta, nieco ako miniblog o aute s fotkami upravami - stale hladam vhodnu platformu na toto, uvidim ci sa da nieco zapracovat do WP alebo phpBB.
Co sa tohto tyka, dalo by sa dorobit policko do profilu kde sa da pisat cokolvek - teda aj URL na thread o aute - tak ako teraz tam je "vlastna webstranka"
- ista vyssia miera redukcie / upratovania duplicitnych tem by sa dost hodila
to je vec obsahu fora, tem - moderovania... k tomu sa tu teraz vyjadrovat nebudem :kava:
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

saman
SEAT Admin
SEAT Admin

Príspevok od užívateľa saman » 17 Mar 2017, 18:19

Tak aj stranka sa dockala trosku pozornosti...
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

Napísať odpoveď

Návrat na "SEAT CLUB Slovakia"