<ukoncene> Logo SCS

Vsetko ohladom klubu, oznamy, pripomienky a pod.

Paci ?

Hlasovanie ukončené 28 Mar 2017, 00:07

Paci silno.
1
5%
Moze byt.
1
5%
Neviem
0
Žiadne hlasovania
Pfu..
4
19%
Pfuj to...
15
71%

Celkom hlasov: 21

Užívateľov profilový obrázok
saman
SEAT Admin
SEAT Admin
Dátum registrácie: 28 Júl 2008, 19:26
Auto: AUDI
Pohlavie: Muž
Okres: DE - Nemecko

<ukoncene> Logo SCS

Príspevok od užívateľa saman » 17 Mar 2017, 23:07

Zdravim Vas,

SEAT club Slovakia predstavuje logo: tu na club stranke

Mozte sa kludne vyjadrit, na club stranke uz nejaky Johan pisal ze je to Governance Risk and Compliance :)

Obrázok

EDIT BY SAMAN
*** ZAMKNUTE - pripadne logo SCS bude este predmetom riesenia, sucasne logo je zatial na webe, odkial bude zrejme odstranene ked to dovoli cas, je tam zmenene oznacenie na logo "webu", nie klubu, aby to nebolo zle pochopene.

Ak niekto ma navrhy, moze ich dat do separatnej temy, ak ma niekto seriozny zaujem, moze ich poslat na admin@seatclubslovakia.com v PNG formate a plus corel draw format aby to bolo realne pouzitelne, kedze si nie som isty limitom na velkost na nasom emaile, mozno lepsie upload na dropbox/google drive/one dive,.... a poslat len link na dany email.

Dakujem Za pochopenie a prosim o strpenie a zdrzanie sa expresivnych a pejorativnych vyjadreni... :kava:
Medzi ine patri medzi pravidla tiez patri slusne spravanie odporucam precitat nieco na temu: netiketa
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

SEAT LEON 1P 1.8 TSI 118kw [nezvestny]
SEAT LEON 1M 1.4 16V 55kW [predany]

1soda
Člen SEAT Fórum lvl. 5000+
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Okres: BA - Bratislava

Re: Logo SCS

Príspevok od užívateľa 1soda » 17 Mar 2017, 23:38

nepaci sa mi ...to eSko je ako z gay krajiny a nema nic so seatom
Seat ibiza cupra 1.8 tsi

jordi
Poriadkový dozor
Poriadkový dozor
Dátum registrácie: 11 Aug 2008, 22:13
Auto: Srdcom SEAT, ale...
Okres: TN - Trenčín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jordi » 17 Mar 2017, 23:43

tiez by sa mi viac pacilo Sko zo Seat loga
Skoda Superb combi 2.0TDI
ex Seat Ibiza 6J 2.0TDI FR Bocanegra

misoo
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 02 Jún 2016, 13:49
Auto: Leon 1P ('05-13)

Príspevok od užívateľa misoo » 18 Mar 2017, 06:37

Presne, prilis vela grafiky. Dal by som hlavne klasicky napis SEAT a k tomu niekde malym klub slovakia.
Leon Cupra 290

saman
SEAT Admin
SEAT Admin

Príspevok od užívateľa saman » 18 Mar 2017, 10:47

Pointa je ze SEATove Sko je zial majetok SEATu takze je to ich trademark... chranena znacka... a tak pod.
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

masur
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 21 Máj 2015, 19:02
Okres: PP - Poprad

Logo SCS

Príspevok od užívateľa masur » 18 Mar 2017, 10:50

prepac saman , ale toto asi nerobil ziaden grafik , co ?
edit1 :
kompzicne nejednotne , komplikovana skladba textu , pouzitie roznych fontov ... nestastne citatelne
edit2 :
neslo by to sparvit ako vyberko tu na fore ? par navrhov a vyberie sa ... seat logo ma svoju historiu a nik nevravi ze sa "S"-ko musi pouzit ... vyrobit z neho nejaku skratku grafici zvladnu ... toto je brutalne prvolplanova vec , prepac
edit3 :
" eat lovakia "
Seat LEON FR

saman
SEAT Admin
SEAT Admin

Príspevok od užívateľa saman » 18 Mar 2017, 11:18

Mate niekto snad licenciu na SEAT logo ?

Robil to grafik. Ale pokial chces aby sa ti s tym niekto hral tak to stoji radovo stovky eur. Ak mate niekto lepsi napad a viete klubu bezodplatne poskytnut vo vektorovej grafike ideal corel draw tak prosim.

Nemusis sa ospravedlnovat, za 9 rokov som uz pocul vselico. Ani uctovnik sa tu nenasiel co by pomohol, chalan co upravoval video zo zrazu si tiez myslel ze z toho vytlce €, takze to je situacia... klubu
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

masur
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3

Príspevok od užívateľa masur » 18 Mar 2017, 14:06

rozumiem ze v OZ nie su peniaze nazvys a uz vobec nie na vyrobu brandu , rozumiem aj tomu ze k oficialnemu vystupovaniu je to velikanske plus
snad tu sme aj taki ktori rozumieme o com OZ je a ze si logo robime pre seba
da sa to predsa aj vyrobenim malej sutaze pre grafikov , s malou odmenou a potom si vybrat hlasovanim na fore a
tak je sanca ze sa najde nieco co oslovi viac , bude mat napad a bude citatelne
Seat LEON FR

saman
SEAT Admin
SEAT Admin

Príspevok od užívateľa saman » 18 Mar 2017, 15:19

OK vezmem to teda este raz a od zaciatku:
1soda napísal:nepaci sa mi ...to eSko je ako z gay krajiny a nema nic so seatom
Nemalo to mat nic so SEAT logom...
jordi napísal:tiez by sa mi viac pacilo Sko zo Sat loga
A mne by sa pacilo keby niekto s prisiel s napadom ktory je realizovatelny a nie plagiatorsky - to len k tomu ze SEAT font a logo su majetkom SEATu nie nasim.
misoo napísal:Presne, prilis vela grafiky. Dal by som hlavne klasicky napis SEAT a k tomu niekde malym klub slovakia.
Kludne to daj dokopy a mozes to tu ukazat a potom sa mozme bavit o niecom. Ja grafik nie som, riesil som navrh loga s dvoma ludmi, aby to bolo pouzitelne a aby to nebolo na zaklade SEAT loga a SEAT fontu, kedze tie nesmieme upravovat.

Font je tam pokial viem len jeden, akurat je zmeneny naklon.
masur napísal:rozumiem ze v OZ nie su peniaze nazvys a uz vobec nie na vyrobu brandu , rozumiem aj tomu ze k oficialnemu vystupovaniu je to velikanske plus
Nejde o to ze by neboli peniaze, ale kazde euro sa da na nieco pouzit.
Pytal som sa kamaratky kolko beru grafici a povedala ze dizajn loga mozem zabunut, ze pokial nemam 500-800e na graficky navrh, tak to nema zmysel ani skusat. Vraj bezna cena avsak vo vyske rozpoctu klubu
masur napísal:snad tu sme aj taki ktori rozumieme o com OZ je a ze si logo robime pre seba
nechapem co si tymto chcel povedat :) ale pripajam sa k Tebe v tejto viere v ludsku rozumnost :)
masur napísal:da sa to predsa aj vyrobenim malej sutaze pre grafikov , s malou odmenou a potom si vybrat hlasovanim na fore a
tak je sanca ze sa najde nieco co oslovi viac , bude mat napad a bude citatelne
Blahozelam ti ze si sa podujal k vypisaniu tendra - daj potom vediet kolko grafikov sa planuje zapojit a co povazujes za "malu odmenu" :)
Uprimne Ti drzim palce a dufam ze sa Ti to podari zrealizovat - ja som pozeral par stranok kde sa to da, ale.. ehm.. no sak skus.
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

kub0xx
Poriadkový dozor
Poriadkový dozor
Dátum registrácie: 01 Dec 2012, 19:11
Okres: RA - Revúca

Príspevok od užívateľa kub0xx » 18 Mar 2017, 15:28

mne osobne sa to logo páči, je to niečo, čo "môže" byť vlastníctvom OZ, keďže ako písal Šaman, logo a font Seatu je "trademark" a do budúcna, keby sme chceli robiť nejaké reklamné predmety, mohol by s tým byť problém ....
Čo sa týka dizajnu, žiaden grafik (nepoznám teda aspoň takého) sa do navrhovania loga pre nejakú firmu/združenie nepustí za "malú odmenu", dostal som kontakt na jedného chalana, ktorý v prvom rade by to logo vedel spraviť za 2-3 mesiace (množstvo práce nepustí) a hlavne, aj cez "konexie" by to bolo 400€ bez DPH, čo je dosť veľká suma ....
Čiže moje malé zhrnutie, keď má niekto niekoho kto to za tú malú odmenu spraví tak som za, kľudne si na to požiadajte aj o €fondy :D

1soda
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...

Príspevok od užívateľa 1soda » 18 Mar 2017, 16:10

Saman fetuje? ....ano,je to moj nazor,presne ten ,ktory si od nas ziadal. Nabuduce si ho nepytaj,ak ta nezaujima.

A je to hnusne logo...ako reklama na gay club 60 tych rokov. Skaredsi fond Ska som snad ani nevidel.

saman
SEAT Admin
SEAT Admin

Príspevok od užívateľa saman » 18 Mar 2017, 17:07

1soda napísal:Saman fetuje? ....ano,je to moj nazor,presne ten ,ktory si od nas ziadal. Nabuduce si ho nepytaj,ak ta nezaujima.

A je to hnusne logo...ako reklama na gay club 60 tych rokov. Skaredsi fond Ska som snad ani nevidel.
Sorry doplnil som to aby bolo jasne, zle som to napisal - Sko nemalo mat nic so SEAT-om, teda aspon nie s ich dizajnom loga/fontu
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

chrobu
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 19 Okt 2015, 16:46
Okres: BL - Bratislava

Príspevok od užívateľa chrobu » 18 Mar 2017, 18:36

Na zaciatok len napisem, ze si cenim ja a urcite aj ostatni chalani pracu vsetkych co pre tento klub nieco robia.
A teraz k logu. Podla mna je naozaj hnusne. Ukazal som ho manzelke a tiez povedala, ze fuha, to je dost zle. Toto logo by som si osobne nedal ani na trocko ani na auto ani nikam.

Neda sa oficialne oslovit seat ako ze sme seat club slovensko a ci mozme ich logo pouzit do nasho? Dalsia vec, ze skutocne radsej sa vyzbierajme na profi grafika ako mat taketo logo ala Microsoft Word grafika 90. roky.

To je moj nazor. Na koniec len znova poviem, ze si skutocne cenim pracu kazdeho, kto nieco organizuje, riadi a spravuje na fore/klube. Je to obdivuhodne a vdaka. Toto logo je ale naozaj zle.
Seat Leon 5F ST, 1.4 TSI FR
MST air intake, 04E145704P TURBO, AMA Exhaust, Profituning chip, 184PS 306NM, VW GOLF mk7 GTI, APR stage 2, velky cooler, iPE turboback vyfuk, 337k 550nm

masur
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3

Príspevok od užívateľa masur » 18 Mar 2017, 18:44

v poriadku , s eSkom seatu to nemusi mat nic spolocne ... ale naco tam potom je take vyrazne ? vieme ze klub je k seatu ... ten ma svoje logo , tak mu teda nevyrabajme ziaden konkurencny paskvil
v duchu komentu na stranke od johana logo alebo logotyp ? lebo cim viac na to pozeram je to "FAT LOVAKIA"
k tomu sa opytam : ako sa da potom rozumiet poznamke na konci ze rozhodnutie je to na clenoch klubu , ked v uvode sa pise ze toto logo je vlastnictvom klubu ... z toho je jasne ze uz sa rozhodlo , ci nie ?

ps : tu je vidiet ako funguje premostenie fora a kluboveho webu (to som sa davno pytal v diskusii klubovy web) ... vznika duplicitna diskusia ... rozumne bude to na stranke skryt a preklopit diskusiu do fora , nech je o tom cele info alebo opacne , otvorit diskusiu z fora na web
druha moznost si vyziada aj tu prvu , lebo neverim ze by kazda aktualita webu bola fyzicky linkom prenasana do fora , alebo ano ?
Seat LEON FR

saman
SEAT Admin
SEAT Admin

Príspevok od užívateľa saman » 20 Mar 2017, 08:21

Chrobu - ako som povedal, ak niekto chce vyzbierat 500eur na profi grafika, ja s tym problem nemam, mozno by stacilo hodit poziadavku nejakemu dizajnerovi z Fiverr (ca. 50-100e) - kludne chodte do toho, dajte spravit logo alebo par konceptov, a dajte ho potom hodnotit ludom. Fakt neviem kto Ti / Vam brani. JA som to skusil, pretoze sa mi to logo pacilo a vedeli sme to spravit tak ze to klub nic nestalo

masur -
Preco je vyrazne - lebo :), co Ti k tomu mam asi povedat ? je to dizajn, upravit sa da, ale zatial som tu pocul len grc, hnoj a vyzvy vyzbierat prachy na grafika.
Nevyrabajme ziaden konkurencny paskvil - nikto SEATu nekonkuruje, to ako ked si klub urobi vlastne logo tak robi konkurenciu ? to ako fabricky clubseat s tymto tiez robi konkurenciu ?

Obrázok

Tam je kolko fontov a kde je SEAT S-ko ? :)

Cim viac na to pozeram je to "FAT LOVAKIA" - tak to logo tolko necitaj, ja tam stale vidim Club SEAT Slovakia (ano uvedomujem si ze CLUB je prehodeny pred SS)
Rozhodnutie je to na clenoch klubu - ano je, to ze je to na stranke neznamena ze to nemozem zmazat a prepisat ze to bude len logo toho webu, este je dost dobre mozne ze ten WEB zmazem ak nebudem vidiet zmysel ho mat - primarne je tam tiez preto ak by niekto chcel byt v klube ale nechce sa tu registrovat na forum a chce byt napr. len v FB skupine alebo si vytvori G+ skupinu ci ako sa to tam vola.

.. z toho je jasne ze uz sa rozhodlo , - Assumption is mother of all f***ps Rozhodnutie nepadlo, oficialne by malo padnut jedine na valnom zhromazdeni, ktore este nebolo ale bude, kedze treba raz za cas spravit administrative a byrokracii za dost.

Vznika duplicitna diskusia - ma chces rozosmiat ? tie dva + dva komentare volas duplicitna diskusia ? Ak by sa dotycny podpisal ako niekto z klubu tak by som ho poslal na forum, ale kedze sa podpisal ako Johan z lol@lol.sk,... tak som ho nechal nech povie nazor. Nakoniec na druhy pokus nazor aj dal, aj ked zbytocne to komplikoval s tym logo/logotyp.

To co navrhujes ako premostenie je technicky realizovatelne tak za dalsich 500+Eur... ak by to vobec fungovalo. Da sa spravit akurat to ze premostim uzivatelov teda ze ten kto je na fore bude pod tym istym nickom a heslom aj na webe. Teda jedna uzivatelska databaza, ale tam je tiez hacik, kedze to nepodporuje ziadne specialne znaky - takze znaky ako €, ľššččťčžýá by museli zmiznut uplne.

Neverim ze by kazda aktualita webu bola fyzicky linkom prenasana do fora - preco chces verit, tak si pozri clanky co su na webe - nie je ich tam tak vela, mozno do 10. Diskusia k clankom je na fore. A fakt neviem preco mas potrebu teraz k tomuto topicu pridavat to ze na webe je 5 komentarov k dvom clankom.

Na zaver: Dizajn - akykolvek je vzdy vec vkusu, zatial sa to 3 ludom paci (ratam aj kub0xx), 13tim nie - pozriem kolko z nich je club member, ale kazdopadne to vyzera ze logo nebude, takze to necham teraz na tych mudrejsich a sikovnejsich co sa dizajnu tyka nech prinesu lepsiu alternativu.
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

Zamknuté

Návrat na "SEAT CLUB Slovakia"