Logo

Vsetko ohladom klubu, oznamy, pripomienky a pod.
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
K1ic0
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1
Dátum registrácie: 06 Sep 2016, 20:23
Auto: Leon 5F ('13-)
Pohlavie: Muž
Okres: RK - Ružomberok

Logo

Príspevok od užívateľa K1ic0 » 23 Mar 2017, 17:43

Tema je zamknuta a neviem ako to dopadlo.. mozno by som bol za nejaku nalepku niekde na okno.. a skusil som nieco tak hejtujteObrázok

Obrázok

Odoslané z SM-G900F pomocou Tapatalku

immortal
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 14 Aug 2008, 16:15

Re: Nove Forum - pripomienky napady a pod.

Príspevok od užívateľa immortal » 27 Mar 2017, 08:11

Pozdravujem.

Prečo je zamknutá téma "Logo SCS" to akože skončila demokracia na tomto fóre.
Ide to tu pekne do p...! Logo, ktoré už je na po "demokratickom" výbere umiestnené na club.seatclubslovakia.com sa na mňa nehnevajte, ale ...
1. Nemôžeme použiť ofiko SEAT logo, nech sa o to postará import lezieme im do zadnice, robíme reklamu tak nech to zariadia.
2. Vykašlime sa na "S" a nevyrábajme nové nezmyselné "S-ká" ktoré vyzerajú, ako z Marsu.

Naozaj som sa nasral. :evil:

Toto som spískal v Corel-i za 15 minút font je podobný ale stiahnutý z free serveru tak že no problem.

Obrázok
Sociedad Española de Automóviles de Turismo - SEAT

saman
SEAT Admin
SEAT Admin
Dátum registrácie: 28 Júl 2008, 19:26
Auto: AUDI
Okres: DE - Nemecko

Re: Logo

Príspevok od užívateľa saman » 28 Mar 2017, 15:19

immortal - toto fakt nepatri pod "nove forum", tak ako napisal sem K1ic0, mohol si aj ty.
Ako som pisal teraz dovod do zamknutej temy - logo sa bude riesit a pokial to niekto ma zaujem riesit seriozne, tak moze - ale nie ze haha zbucham nieco "lepsie" za 3 minuty co vyzera dost smutne. Turecky styl nie je zly, ak zan bude vacsina klubu, nemam problem - aj ked to je zasa len kopirovanie, to fakt a tie loga co tam boli v tej teme su fakt na "vysokej urovni" a toto od Teba je uplny skvost. -

Uznavam ze zdovodnenie na zamknutie som mohol napisat aj skor.

Club Stranka je ocistena aby si mal dusu na mieste, a nemusel si nicit zdravie rozculovanim sa nad nami co sme sa snazili vymysliet nieco co bude original nase a nie zlatanina trapneho fontu a nejakeho mutanta obrysu auta

To logo som riesil s 2 clenmi klubu, neda sa to riesit so vsetkymi, mal som na to pozitivny ohlas, tak som to dal sem a na stranku, tu ste to znosili pod ciernu zem. Uprimne vyhoviet sa neda vsetkym, takze logo zatial nie je. Stranku som updejtol - az dnes mam aj inu pracu ako forum a stranku..

Demokracia je silne slovo a casto ho ludia pouzivaju ked sa im to hodi, to len na okraj - oficialne moze ktokolvek navrhnut bod programu o ktorom sa mozme porozpravat na oficialnom zraze na liptove v juni. Stranka ma minimalnu navstevnost, takze aj jej osud je este otazny.

Neviem ako ty ale ja nikomu do zadnice nelezem, robime im "reklamu" a oni nam za nu platia / prispievaju, a nie malo na nase pomery, pre nich odrobinky, pre nas slusne prachy na zraz.

CZ klubu import svojho casu jedno logo robil (nie aktualne), mozno sa aj my s nasim importom dohodneme, ale to nie je nieco co budem riesit ad hoc - to si nechavam na jun, preto minimalne dovtedy sa nebudem teme loga viac venovat.

Ludom co nedokazete nic normalne vymysliet, a len tliachate ako je to zle mozem odkazat len jedno - skuste nieco originalne vymysliet na co si budeme moct povedat ze je nase a nie opajcovane z turecka, cz, spanielska,...
Tym logom mi slo presne o to aby sme mali vlastnu identitu a tu kopirovanim akurat tak pospinime
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

SEAT LEON 1P 1.8 TSI 118kw [nezvestny]
SEAT LEON 1M 1.4 16V 55kW [predany]

saman
SEAT Admin
SEAT Admin

Príspevok od užívateľa saman » 28 Mar 2017, 19:01

K1ic0 napísal:Tema je zamknuta a neviem ako to dopadlo.. mozno by som bol za nejaku nalepku niekde na okno.. a skusil som nieco tak hejtujteObrázok

Obrázok

K tomuto mi uz neda sa nespytat - to su hady v prevrhnutej krabici :D
Inak QR code som este v logu nevidel :)
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

K1ic0
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1
Dátum registrácie: 06 Sep 2016, 20:23

Príspevok od užívateľa K1ic0 » 28 Mar 2017, 19:14

Tak teraz si uz videl vsetko..

saman
SEAT Admin
SEAT Admin

Príspevok od užívateľa saman » 28 Mar 2017, 19:37

Vskutku
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

chrobu
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 19 Okt 2015, 16:46
Auto: Leon 1P ('05-13)
Okres: BL - Bratislava

Príspevok od užívateľa chrobu » 28 Mar 2017, 20:30

Radsej budem mat skopirovane logo z turecka co vyzera dobre, ako originalne co sa zo sto ludom bude pacit trom a nikto si ho neda ani na auto ani na tricko ani nikam. Kazde jedno logo co sem alebo v tej starej teme niekto vlozil bolo podla mna lepsie ako to prve. To je moj nazor.
Seat Leon 5F ST, 1.4 TSI FR
MST air intake, 04E145704P TURBO, AMA Exhaust, Profituning chip, 184PS 306NM, VW GOLF mk7 GTI, APR stage 2, velky cooler, iPE turboback vyfuk, 337k 550nm

masur
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 21 Máj 2015, 19:02
Okres: PP - Poprad

Logo

Príspevok od užívateľa masur » 28 Mar 2017, 22:22

saman , sam si vravel ze si mal info co stoji grafik a pod co sa urcite neoplati ist lebo to bude zle ... vyriesili ste to tak ako ste to vyriesili , stravili ste nad tym vas cas ... no keby bol k uvedeniu popis , libreto o tom co ma co znazornovat , nepovie nikto nic a skonci to system paci / nepaci
ked sa vsak logo vyraba berie sa ohlad aj na to ako bude vyzerat na oficialnych hlavickach , vizitke obalke , odznaku , peciatke ... ako bude vyzerat monochrom ako bw ... atd , to su tie veci co stoja , to ze je jednoducho pouzitelne

jurant napisal dobru vetu ( snad som jej rozumel spravne) preco nenechat exist ? "s" sa da dat prec
mozno len prebehnut redizajnom a mame pouzitelnejsiu vec , co ty na to ?
Seat LEON FR

saman
SEAT Admin
SEAT Admin

Príspevok od užívateľa saman » 29 Mar 2017, 12:16

Co konkretne ti ostane ak z
Obrázok
das prec S ? :) Napis ?

Vyzerat to malo takto v monochrome a to modre je "nahlad" nalepky :
Obrázok

K tomu radsej opajcovane ako... to je tiez porusenie prav (dusevne vlastnictvo). Viem ze vsetci mate plne usta " robia to tak aj iny ", to je vyhovorka na urovni ziaka zakladnej skoly.

Cele toto bolo primarne aby sme mali VLASTNE logo, ale uz ma nebavi o tom diskutovat, lebo to nikam nevedie - preto som aj predchadzajucu temu zamkol, kedze si uz kazdy povedal to svoje, ale samozrejme este sa nasral Marian tak to tu potreboval okorenit.
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

chrobu
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 19 Okt 2015, 16:46
Okres: BL - Bratislava

Príspevok od užívateľa chrobu » 29 Mar 2017, 13:12

ok
Seat Leon 5F ST, 1.4 TSI FR
MST air intake, 04E145704P TURBO, AMA Exhaust, Profituning chip, 184PS 306NM, VW GOLF mk7 GTI, APR stage 2, velky cooler, iPE turboback vyfuk, 337k 550nm

Napísať odpoveď

Návrat na "SEAT CLUB Slovakia"