Vyska clenskeho - hlasovanie - uzavrete

Vsetko ohladom klubu, oznamy, pripomienky a pod.

Clenske za 12mesiacov by som za vhodne povazoval v maximalnej vyske cca.

0Eur = Nada, Zero, Nula,...
25
14%
5Eur = cca. 150sk
28
16%
7Eur = cca. 210sk
6
3%
9Eur = cca. 270sk
1
1%
10Eur = cca. 300sk
83
47%
12Eur = cca. 360sk
4
2%
14Eur = cca. 420sk
1
1%
15Eur = cca. 450sk
30
17%

Celkom hlasov: 178

Užívateľov profilový obrázok
itnet
Registrovaný člen SEAT Fórum
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 18 Máj 2009, 10:46
Auto: Ibiza 6l ('02-'08)
Pohlavie: Muž
Okres: BA - Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Clenske,...

Príspevok od užívateľa itnet » 09 Jún 2009, 15:10

Ja tiez plne suhlasim a 10€ sa mi zda uplne v pohode.
A ak sa casom pride na to, ze kvalita potrebuje viac penizkov tak sa clenske prehodnoti a hotovo.
Ibiza 6j Style 1,6 Red emotion

Obrázok

KANRYO
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 26 Máj 2009, 16:45
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Okres: SC - Senec

Príspevok od užívateľa KANRYO » 17 Jún 2009, 23:36

v podstate som za clenske, samozrejme. no vrta mi v hlave aj jedna malickost...
o tomto fore som sa dozvedel len na zaklade linku od kolegu, ktory to len tak nahodou nasiel na internete. a kedze som mal tyzden nove auto, tak som sa zo zvedavosti zaregistroval. bol som zvedavy, ako to tu chodi, no urcite by som dopredu nic neplatil. ved viete ako to tu na nete s roznymi platenymi sluzbami chodi :) . akcie, zrazy, vyhody, preukazy by samozrejme mali byt privilegiom len platiacich clenov. no co registracia? padla tu uz myslienka, ze na forach sa tu objavuju informacie a rady typu "ako na to" a informacie=peniaze. no ak by sa spoplatnila aj registracia, mozno by sme tym len odradili potencialnych clenov

co myslite?
KANRYO

Opel Insignia ST 2.0 CDTI 125kw
ex - BMW 3 E90 2.0 105kw A/T
ex - Seat Ibiza 6J 1.6 16V 77kw

jurant
Poriadkový dozor
Poriadkový dozor
Dátum registrácie: 22 Mar 2009, 14:42
Auto: Altea FreeTrack ('07-)
Okres: KE - Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jurant » 18 Jún 2009, 00:08

registracia a clen klubu budu dve rozdielne veci. na fore budu verejne sekcie, a sekcie pre platiacich clenov - info o zrazoch a akciach, zvyhodnenia, klubove materialy - tricka nalepky saly vrtulniky krokodily.... Ked sa zaregistrijes, zdielas informacie, rady, pokecas s ludmi, poradia ti, pochvalia ta, ale to kam sa pojdeme vysantit na letisko alebo chatu sa dozvies len vtedy ked ti kolona platiacich prejde popod okno vytrubujuc aby si ju kazdy vsimol. Aspon ja to tak vidim. Presnejsie sa musi vyjadrit vrchnost a zakladatelia klubu, ja som tu na to prilis maly aby som vedel ako je to planovane

oil

Príspevok od užívateľa oil » 18 Jún 2009, 09:05

ako tak pozerám drvivá väčšina respondentov je za 10€ :cool: teraz by sa tu /na fóre/ mala založiť téma volby niekoho /big boss/ kto sa na to všetko /založenie OZ, založenie účtu, správy financii .../ chce podujať dobrovolne, ak nikto pridalo by sa hlasovanie s zoznamom /ako voľby do parlamentu/ a víťaz by sa mohol vyjadriť či súhlasí, na celú túto záležitosť by sa urobila reklama na titulnú stranu /tak ako bola Kováčová/ a tým by bola splnená podmienka oznámenia verejnosti :) teda členom klubu SCS aby sa potom niekto nevyhováral že do celého procesu nemohol zasiahnuť, na celú záležitosť by som dal 2 týždne /teda na hlasovanie/ a 2 týždne pred začatím hlasovania by som spustil reklamnú kampaň /teda spolu 4 týžndne/ tým by sa čiastočne dalo zmonitorovať kto je na fóre aktívny a kto sa len regol a nič viac.

ejkej
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 29 Júl 2008, 03:39
Auto: Srdcom SEAT, ale...
Okres: TT - Trnava

Príspevok od užívateľa ejkej » 18 Jún 2009, 14:09

mudro vravis oil ;)

najprv treba zvolit niekoho za predsedu a podpredsedu atd... tito ludia by mali prevziat zodpovednost za zalozenie OZ, pripravenie vsetkeho, zalozenie uctu, Stanovy OZ,... potom sa moze dat termin, dokedy treba uhradit clenske a po tomto termine spristupnit niektore sekcie fora iba clenom SCS. Samozrejme spravit "reklamu" a hned na prvu stranku, ktora sa zobrazi novym uzivatelom spisat, co ziskaju zaplatenim clenskeho 10 ojro.

tak co sefovia... nejake navrhy na pohlavarov SCS ? Mal by to byt clovek, co ma zaujem rozvijat club, dat tomu nejaky cas a samozrejme by sa mal nachadzat aspon v prvej 50ke - v aktivite clenov. :)
TT EJKEJ :)

puntoii
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 23 Sep 2008, 08:25
Okres: NZ - Nové Zámky

Príspevok od užívateľa puntoii » 18 Jún 2009, 15:51

snazil som sa daco riesit ohladom podpory zo strany seatu,ale zatial bezuspesne...to vie aj saman...
je to teraz na nich co dalej
Mercedes-Benz W123 300D , projekt 1978
Octavia Combi 1Z 2.0 TDi , 140PS
Passat 3C 2.0 TDi , 140PS
ex Sharan 7M TDi , 116PS
ex A6 Avant 4B V6 TDi , 163PS
ex PASSAT B5 TDi 3B , 90PS
ex IBIZA FR 6L TDi , 217PS => blahes

Erin01_47
SEAT Admin
SEAT Admin
Dátum registrácie: 27 Nov 2008, 21:46
Pohlavie: Žena

Príspevok od užívateľa Erin01_47 » 18 Jún 2009, 19:58

jurant -dobre napisane, zaregistrovany moze pozerat iba obmedzenu cast na fore, verejne dane informacie atd.
platiaci clen bude mat dalsie informacie aj o aktivitach v klube ...

oil - zaujimavy navrh :cool:

cely postup k zakladaniu OZ ma urcite zakonne podmienky a tie musime najprv splnit.
ejkej spomenul zaklad, zatial sa to nehybe, osobne som trochu ocakaval vacsiu podporu
od SEAT importu ale kedze sa k tomu velmi nemaju , musime sa rozhodnut sami co dalej.

Ocakavam diskusiu aj v sekcii VIP, treba sa rozhybat ....
/aj ked je o chvilku dovolenkova obdobie :-) /

ejkej
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 29 Júl 2008, 03:39
Okres: TT - Trnava

Príspevok od užívateľa ejkej » 19 Jún 2009, 12:28

presne tak Edo, treba sa rozhybat... sice dovolenky pred nami, ale uz tu takto fungujeme rok, prvy oficialny zraz za nami, uz sa tesim na druhy oficialny zraz na buduci rok, ked nas bude aspon 100 :D a prave koli tomu to treba nejak zoficializovat ;)

myslim, ze momentalne by bol najidealnejsi takyto postup: podla oil-ovho navrhu dat sem hlasovanie ci volby na docasnu hlavu nasho klubu, ktora vybavi vsetky formality a na prvom zasadnuti OZ si zvolime oficial predsedu, podpredsedov a ostatnych poradcov....

Co sa tyka nasho docasneho predsedu, bolo by fajn ak by sme dali nejake navrhy. Aby bolo aspon 5-6 kandidatov, ktori by sa toho chceli ujat a z nich si demokraticky niekoho zvolime :)

Ja navrhujem: Dano, Edo, Peter.. :drinks:
TT EJKEJ :)

rozhodca84
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 26 Dec 2008, 12:52
Okres: RV - Rožňava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa rozhodca84 » 20 Jún 2009, 10:57

co tak rozdelit to aj na regiony, pripadne kraje, okresy? kazdy kraj alebo okres by mohol mat svojho zastupcu, ci predsedu ci take nieco.. tyto ludia by mohli potom spolu tvorit "vedenie nasho klubu"
Ukradnuta laska: Ibiza FR 1.4 TSI: http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... =73&t=9873
Obrázok
Moja prva Ibiza: http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... f=9&t=1002" onclick="window.open(this.href);return false;
rozhodca84 - Norbi

oil

Príspevok od užívateľa oil » 20 Jún 2009, 21:43

super nápad :cool: bude mať vlastný parlament :yes: Dano hneď ti dávam svoj hlas za sever SK

Erin01_47
SEAT Admin
SEAT Admin

Príspevok od užívateľa Erin01_47 » 20 Jún 2009, 21:50

ak to budeme riesit ozaj vo velkom, tak pomaly kazdy clen bude mat nejaku funkciu :D

v manazmente to preberame, dame vediet ako dalej, momentalne bude nieco este zistovat DANO.
podstatne veci su myslim doriesene, akonahle bude vsjo jasno dame vediet ;)

Dano
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 28 Júl 2008, 20:48
Auto: Leon 1M ('99-'05)
Okres: HC - Hlohovec

Príspevok od užívateľa Dano » 21 Jún 2009, 20:13

oil napísal:super nápad :cool: bude mať vlastný parlament :yes: Dano hneď ti dávam svoj hlas za sever SK
:D diki diki, no ešte nieje nič konkrétne na svete. Ale ako písal Edo, už sme sa pohli a ideme sa do toho pustiť. Snáď sa už konečne všetci dočkáme :rol: .
Obrázok

petermato

Príspevok od užívateľa petermato » 30 Júl 2009, 08:16

cauko vsetci,som postarsi chlap-40r.takze nejake zrazy mi nehrozia-nebudem kazit vekovy priemer :D . k tomu clenskemu len tolko ze mam problem s turbom(alhambra tdi 85kW) a keby som to dal do servisu tak bi ma to stalo100 ecek.vdaka takymto fanatykom ako su v clube mam podrobne info na opravu a bude ma to stat mozno 10 ecek.tu nieje co riesit,preco naco zaco.ked chces das ked nie zaloz si armadu spasy.dnes ti neda nikto nic zadara.

Erin01_47
SEAT Admin
SEAT Admin

Príspevok od užívateľa Erin01_47 » 30 Júl 2009, 08:39

petermato : dobry pristup

PEPO
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Dátum registrácie: 12 Mar 2009, 01:02
Okres: BA - Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PEPO » 31 Júl 2009, 00:30

To nieje spravny pristup,sice nemozeme nikoho donutit prispiet,ale nieje to nejaka zavratna suma.Zamyslite sa!Kolko krat ste tu nasli rady na nezaplatenie?Tak sa teraz ukazte a prispejte!Predsa zopar jedincov nebude zivit cele forum a poniektori si pridu zliznut smotanu.Tak porozmyslajte a podme spolu dotoho!!!SEAT-CLUB-SLOVAKIA FOREVER
EX- Seat Ibiza 2007,1.4 16V 63kW Stylance
ŠKODA RAPID 2015, 1.2TSI Ambition Extra :cool:
http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... =72&t=1822" onclick="window.open(this.href);return false;

Zamknuté

Návrat na "SEAT CLUB Slovakia"