Ako správne písať príspevky ...

Vsetko ohladom klubu, oznamy, pripomienky a pod.
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Dano
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 28 Júl 2008, 20:48
Auto: Leon 1M ('99-'05)
Pohlavie: Muž
Okres: HC - Hlohovec

Ako správne písať príspevky ...

Príspevok od užívateľa Dano » 26 Jan 2009, 13:38

Pretože veľa ľudí nevie celkom presne ako prispievať na fórum tak aby to tu bolo prehľadné, rozhodol som sa napísať túto pomôcku, snáď niekomu pomôže ;) .

1. Vo všeobecnosti platí že dvojitý príspevok je zakázaný ( to je to keď má jeden autor 2 príspevky hneď posebe ). Ak som niečo v príspevku zabudol použijem tlačítko EDITOVAŤ a dopíšem to tam ( nájdete ho v každom svojom príspevku vpravo hore ). Ale ak bola vaša posledná odpoveď napr. deň alebo dva dozadu - vtedy radšej napíšte novú odpoveď.

2. Ak niečo píšem bolo by dobré aby ostatní neutrpeli ujmu na duševnom zdraví keď si to prečítaju - niekedy som tu našiel také skomoleniny že som si to musel prečítať 3 x - najskôr prelúštiť chyby a potom porozmýšľať čo tým chcel autor povedať, preto používajte tlačítko UKÁŽKA prečítajte si to, zamyslite sa či to má zmysel a opravte chyby. Až potom odošlite odpoveď.

(PS: Pri písaní tohoto návodu som "ukážku" použil najmenej 5x tak mi nehovorte že je to zbytočné )

3. AK chcem niečo zvýrazniť označím to hrúbkou "B" a poprípade tomu hodím neakú farbu, ale nieje zdravé farbičkovať celý príspevok, potom keď sa tu niekto pozrie tak si pomyslí že je zhulený keď vidí každú vetu inou farbou.

4. TAKISTO NEMUSÍTE PÍSAŤ CELÝ PRÍSPEVOK VEĽKÝM PÍSMOM - VYPNITE SI "CAPS LOCK" . ŽE SA TO NAHOVNO ČÍTA ? ;)

5. Ak chcem citovať neaký príspevok - je v ňom tlačítko CITOVAŤ tak ho stlačím, po načítaní stránky dám ENTER - nový riadok, napíšem svoj názor a odošlem odpoveď - nič viac k tomu netreba. Veľa z vás tu má problém s citáciou tak preto to píšem.

6. No a hlavný kameň úrazu SPAM - snažte sa vždy písať k veci bude to tu prehľadnejšie. Ak si chcem pozrieť tému ako vymeniť kotúče na aute a na poslednej strane sa dočítam ako ten a henten menili prevodový olej tak je to trochu divné nemyslíte ...

Ak niekto niečomu nepochopil alebo má neaké otázky poprípade nápady čo tu ešte dopísať píšte mi SS poprípade sem do témy, nechám to zatiaľ odomknuté, potom sa to premaže a zamkne.
Obrázok

Zamknuté

Návrat na "SEAT CLUB Slovakia"