Schéma kúrenia

Napísať odpoveď
Laci
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 18:05
Auto: Ateca
Pohlavie: Muž
Okres: LV - Levice

Schéma kúrenia

Príspevok od užívateľa Laci » 23 Dec 2014, 20:36

Ahoj ludia,

potreboval by som pomoc od vás. Mám seat cordobu 1,4 r.v.2001. Nedávno mi odišiel úplne display a prestalo hrať aj rádio. Dneska som nahodil nové rádio namiesto toho originálneho kazetového, a všetky plošné spoje (od displaya, kazetového rádia aj ten hlavný veľký plošák) som len naspäť vložil do ten medzery čo tam ostala. Nenahodil som ich naspäť na ten predný panel, keďže display aj tak nefungoval.

Čiže všetky plošné spoje sú tam len kvôli tomu aby fungovalo kúrenie. Jeden známy povedal, že keby videl schému zapojenia kúrenia, tak by to možno vedel napojiť priamo na tie vypínače dole a teda by nebolo treba žiadne plošné spoje. Podľa všetkého celé kúrenie funguje len na myslím piatich kábloch v tom hornom farebnom konektore, ktorý sa zapája do hlavného plošného spoja.

Má niekto skúsenosti s napájaním kúrenia priamo alebo s tomu podobnou prerábkou ?
Resp. nemá niekto náhodou schému zapojenia toho rádia alebo kúrenia. Potreboval by som vedeť ako funguje kúrenie a ktorý kábel na spomínanom farebnom konektore je na čo.

Ďakujem veľmo pekne.

Laci
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 18:05
Auto: Ateca
Pohlavie: Muž
Okres: LV - Levice

Re: Schéma kúrenia

Príspevok od užívateľa Laci » 24 Dec 2014, 12:36

Prosím neviete niekto vysvetliť ako funguje kúrenie v seate 6k cez ten veľký predný panel ? Mám tam gombíky na ovládanie teploty a ventilátora. Nedá sa tie plošné spoje obísť a napojíť to priamo ?
Resp. cez ten farebný konektor v pôvodnom autoráiu ide kúrenie ?

Prosím vás veľmo o pomoc. Ďakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Elektrika"