Ibiza 3dver 6k2 prave elektricke okno-konektor

Napísať odpoveď
S-inca
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 04 Máj 2015, 17:22
Auto: Ibiza 6j ('08-)
Pohlavie: Muž
Okres: PO - Prešov

Ibiza 3dver 6k2 prave elektricke okno-konektor

Príspevok od užívateľa S-inca » 23 Dec 2015, 15:49

Zdravim vas

Uz nejake 2tyzdne vlastnim ibizu 6k2 r.v 2000 s motorom 1.4 mpi a som velmi spokojny no predošli majitelia jej dali zabrať a preto ju davam dokopy,riesim nefunkcne prave elektricke okno, po rozobrati zisteny problem..mechanizmus s motorcekom nikde a bola tam akurat tak doska..hrôza,tak som zohnal el.stahovačku zo staršej ibizky 1999(ešte predfacelift) idem si to namontovat a čo nanejdem..konektor nesedi :( ja mam nejaky velky konektor tušim tam ide cca 6kablov a do el.stahovačky čo som kupil ide len 2pinovy konektor,moja ibiza ma alarm od vyroby,digi climu s palubakom a pod. troska lepšia vybava..moze byt ze mam el.stahovačku dobru ale motorcek nieje stavany pre moju vybavu? hladam kade tade po interete tie el.stahovačky ale všade su len 2pinove,a za novu určite nechcem dat cez 100€ aj to replikovu.Mate nejake napady co s tym robit kde najdem stahovacku aku mi treba? pozeral som do dverí a iny konektor som nenasiel,no zatial co som sledoval alllegro tak bieda..dakujem vopred za rady a pomoc :)

S-inca
Dátum registrácie: 04 Máj 2015, 17:22
Auto: Ibiza 6j ('08-)
Pohlavie: Muž
Okres: PO - Prešov

Re: Ibiza 3dver 6k2 prave elektricke okno-konektor

Príspevok od užívateľa S-inca » 23 Dec 2015, 16:05

Da sa teda aspon prehodit motorcek? lebo našiel som nejake pouzite na ebay za cca 30eur,co by som uz tolko dal za to,ked mi nic ine neostava :rol:

Napísať odpoveď

Návrat na "Elektrika"