RNS-ka v Leone 1P ...

Užívateľov profilový obrázok
CiLA

RNS-ka v Leone 1P ...

Príspevok od užívateľa CiLA » 14 Aug 2010, 19:24

zalozim tuto temu lebo verim, ze casom sa niektore informacie zidu aj inym ...

RNS315 MY 2011:
vsetko tomu nasvedcuje ze tato RNS-ka ma v sebe zabudovany BT a HF, zoberie aj 32GB SHCD kartu ...
Obrázok

RNS 315-ka MY 2011 zadna kablovacka:
Obrázok

uprava spodnej casti aby RNS510 sadla tak ako ma:
Obrázok

a takto to potom vyzera:
Obrázok

Krscho
Registrovaný člen SEAT Fórum
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 02 Nov 2009, 19:02
Auto: Leon 1M ('99-'05)
Pohlavie: Muž
Okres: BA - Bratislava

Re: RNS-ka v Leone 1P ...

Príspevok od užívateľa Krscho » 16 Aug 2010, 08:59

chlapci myslite zeby sedela jedno z tychto radii v mojom leoniku 10/06 ? http://elektro.bazos.cz/inzerat/6831071 ... EN-MP3.php" onclick="window.open(this.href);return false; & http://elektro.bazos.cz/inzerat/6875523 ... 6CDMp3.php" onclick="window.open(this.href);return false; ?? Moc sa v tom nevyznam tak kazda rada bude dobra :-(
Pod Maskou Je Pravda

CiLA

Príspevok od užívateľa CiLA » 16 Aug 2010, 09:12

urcite toto by malo fachcit v tvojom aute na 100%:
Obrázok

RNS-ka 510 ak mas cervene podsvietenie budikov tak jedine original so Seatu s firmwaverom A ktore sa davali do roku 2008 do niektorych seatov. Novsie ti asi budu vybijat autobateriu ... ale nech sa k tomu vyjadria pani viac nato kompetentny ... Uz som ti to pisal pozor pri RNS315 asi su dva druhy z BT a HF a bez ... aby si vyuzil vsetko na multifunkcnom volante jednoznacne druha moznost. Hoc vsetko sa da v nesnej dobe dorobit ...

Makelove
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 27 Jún 2010, 12:30
Okres: GA - Galanta

Navigacia

Príspevok od užívateľa Makelove » 16 Aug 2010, 21:39

Cavte, mam moznost kupit original na leon navigaciu, tak sa chcem opytat ci je t ovelky problem vymenit a co to vsetko obnasa. Teraz tam mam len klasicke original radio. a je to model po facelifte. A este, ked tam bude ta navi, tak bude ukazovat aj informacie z klimy? A zaruku by som tym stratil alebo nie? Sry, ak tu ta tema uz je, ale nenasiel som ju.

petos19

Re: Navigacia

Príspevok od užívateľa petos19 » 17 Aug 2010, 00:47

Téma ohľadom RNS je tu:

http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... 135&t=5991" onclick="window.open(this.href);return false;

poprosím admina aby ju tam presunul.

petos19

Príspevok od užívateľa petos19 » 17 Aug 2010, 00:56

Tak aj ja mám pár otázok a postrehov. Spomínané vybíjanie batérie je riešiteľné ale je nutná výmena za novšiu komfortku. Osobne by ma ale zaujímalo či je možné do RNS510 originál z VW Golf V nahrať uvítacie logo Seat aby sa to tvárilo akože je to originál Seat? Tiež by ma zaujímalo či RNS 510 má v sebe BlueTooth handsfree, nakoľko kamarát mi tvrdí že je priamo zabudované, no podľa mojich informácií je potrebný BlueTooth modul, ktorý sa montuje pod sedadlo spolujazdca. Môže mi niekto podať presné info?

CiLA

Príspevok od užívateľa CiLA » 17 Aug 2010, 10:11

RNS 510 nema BT ani HF zabudovanu v sebe ako to ma nova RNS 315-ka. Riesim prave problem z 510 a nevyzera to jednoducho. Ked vyriesim komunikaciu s ovladanim na volante a MFD prejdem na BT ... Verim, ze to bude coskoro ...

CiLA

Príspevok od užívateľa CiLA » 28 Aug 2010, 17:50

Obrázok

Obrázok

CiLA

Príspevok od užívateľa CiLA » 06 Sep 2010, 20:05

tak po strasti plnom troj-tyzdnovom cykle mam hotovo. RNS510 hra filmy, naviguje, ukazuje na MFD a telefonuje ...

nakodovanie RNS pre Seat Leon 1P: 0C0004000400008100
BT sada VW-146 (kablovacka) zeleny steker v hlavnom stekri: modry - (12), zlty - (6) / biely - (9), cierny - (4)
hlavny steker: 2x oranzove - CAN Bus / hnedy - zem (12)/ cerveny - D+ (15)

P.S: ja som uz mal od vyroby aj mikrofon ten ostal na pozici (7) a (1) v zelenom stekri na hlasove ovladanie navi ...

Velke Dakujem patri wagoo-vi ktory mal strpenie hoc ku koncu to uz trocha vrelo :-) a okushovi za odbehovanie z RV do KE ...

Fotak som dal dcere na dovolenku tak skusim nieco nafotit potom ... mam aj nieco v archive tak to postupne prilozim !

wagoo
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 04 Aug 2010, 18:25
Okres: BA - Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wagoo » 25 Sep 2010, 17:13

petos19 napísal:Tak aj ja mám pár otázok a postrehov. Spomínané vybíjanie batérie je riešiteľné ale je nutná výmena za novšiu komfortku. Osobne by ma ale zaujímalo či je možné do RNS510 originál z VW Golf V nahrať uvítacie logo Seat aby sa to tvárilo akože je to originál Seat? Tiež by ma zaujímalo či RNS 510 má v sebe BlueTooth handsfree, nakoľko kamarát mi tvrdí že je priamo zabudované, no podľa mojich informácií je potrebný BlueTooth modul, ktorý sa montuje pod sedadlo spolujazdca. Môže mi niekto podať presné info?
Je verzia softu aj pre stare Gateway-e. Je tam poriesenie aj vybijanie baterie. Takze rezult je, ze da sa to aj bez vymeny GW.

Add Cila, ono "vrelo" to preto, lebo som opakoval cosi uz 10 krat, a stale ma nebolo rozumiet :). A rad by som pomohol, len na vzdialenost 400km je to obcas tazko :). Som ale rad, ze sa to podarilo.

Pre majitelov RNS510 resp RCD510 mam informaciu, ze radio DA napojit na 8 kanalovy koncernovy zosil, a da sa vyrazme zlepsit zvuk v SEATOCH. Aktivnych 8 kanalov je lepsich ako nic :)

Viac info v mojom vlakne resp. o tyzden aj nieco tu ....
Seat Leon Cupra, MR2010 ... 300k ... OZ Racing Sport 18"
RNS510 - 10Kanalovy Dynaudio soundsystem (powered by MOREL)
kožený interiér
nezavislé kúrenie VW original
vyhrievanie predných sedadiel
kompletné vytlmenie interiéru
--------------------------------------------------------------------------------------

Makelove
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2

Príspevok od užívateľa Makelove » 13 Dec 2010, 19:23

CiLA napísal:tak po strasti plnom troj-tyzdnovom cykle mam hotovo. RNS510 hra filmy, naviguje, ukazuje na MFD a telefonuje ...

nakodovanie RNS pre Seat Leon 1P: 0C0004000400008100
BT sada VW-146 (kablovacka) zeleny steker v hlavnom stekri: modry - (12), zlty - (6) / biely - (9), cierny - (4)
hlavny steker: 2x oranzove - CAN Bus / hnedy - zem (12)/ cerveny - D+ (15)

P.S: ja som uz mal od vyroby aj mikrofon ten ostal na pozici (7) a (1) v zelenom stekri na hlasove ovladanie navi ...

Velke Dakujem patri wagoo-vi ktory mal strpenie hoc ku koncu to uz trocha vrelo :-) a okushovi za odbehovanie z RV do KE ...

Fotak som dal dcere na dovolenku tak skusim nieco nafotit potom ... mam aj nieco v archive tak to postupne prilozim !
Vraciam sa k tejto teme. Mohol by si teda prosim ta ako si napisal hodit este nejake tie fotky, co si spominal? Ja idem v piatok na toto http://www.autobazar.eu/sk/seat-navigac ... 00134.html" onclick="window.open(this.href);return false; tak som zvedavy.

petos19

Príspevok od užívateľa petos19 » 13 Dec 2010, 23:07

Milan poprípade Rišo ti to v pohode nahodia, nemusíš sa ničoho obávať. ;)

Makelove
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2

Príspevok od užívateľa Makelove » 14 Dec 2010, 07:21

petos19 napísal:Milan poprípade Rišo ti to v pohode nahodia, nemusíš sa ničoho obávať. ;)
To by som sa nebal, len ten co to predava, povedla ze to rovno setko nahodi atd. Ze to je v cene. Inak si ma potesil ze sa nemusis nicoho obavat, lebo mam taky blby pocit trosku z toho.

petos19

Príspevok od užívateľa petos19 » 14 Dec 2010, 07:36

Chalan, ktorý ti to bude montovať Milan (blondiak) ti to spraví ok, nemaj boja nebude to robiť prvý krát... poznáme sa je úplne v pohode.

CiLA

Príspevok od užívateľa CiLA » 14 Dec 2010, 09:01

... no neviem na fotke v inzerate to nevyzera na RNS510 (nevidim sachtu na SD kartu), urcite hod ale foto po montazi ... moje vedomosti su take ze v niektorych modeloch Seatu boli RNS-ky ale bez sachty na SD kartu. Nato si treba davat pozor ...

Napísať odpoveď

Návrat na "Interier"