automaticke zamykanie dveri nechce odomknuť

Robek
Registrovaný SEAT
Registrovaný SEAT
Dátum registrácie: 07 Sep 2017, 18:22
Auto: Leon 1P ('05-13)
Pohlavie: Muž
Okres: SN - Spišská Nová Ves

automaticke zamykanie dveri nechce odomknuť

Príspevokod užívateľa Robek » 07 Sep 2017, 18:27

Zdravim, som tu novy nedavno som kupil 1P 2006 .. 2.0 tdi .. prekvapilo ma po čase viacej veci ale hlavne automaticke zamykanie dveri... pekne zamkne aj odomkne ked vytiahnem kluč.. Ale .. kym nevytiahnem kluč a chcem aby si niekto nastupil.. s vnutornym tlačidlom mi nejde odomknuť .. počujem len slabe kliknutie v šoferovych dverach.. niekedy sa mi podariloo odomknut ale už to nejde .. len klik.. dokonca ani zamknut nejde kym sa nepohnem .. jedine ak mam otvorene len svoje dvere .. kde by mohla byt chyba ?? dik
Užívateľov profilový obrázok
R91sk
SEAT Dospelák
SEAT Dospelák
Dátum registrácie: 09 Aug 2015, 01:16
Okres: RA - Revúca

Re: automaticke zamykanie dveri nechce odomknuť

Príspevokod užívateľa R91sk » 12 Sep 2017, 00:27

Hmm ja som mal problém so zámkom keď som odomykal kľúčom Central tak mi niekedy neodomkne ľavé zadné dvere,neviem či to robí aj tebe. Ale na YouTube som našiel také provizórne riešenie - návrat dieru do obalu zámku a premazat to wdckom a div sa svet zatiaľ to funguje zakaždým...tak ak je to aj tvoj problém skús nájsť to video. Je to lacnejšie riešenie ako meniť celý zámok...čo som čítal dosť sa dzubu zámky na Leone 1p...
Robek
Registrovaný SEAT
Registrovaný SEAT
Dátum registrácie: 07 Sep 2017, 18:22
Okres: SN - Spišská Nová Ves

Príspevokod užívateľa Robek » 27 Sep 2017, 20:38

No ja som presne to video videl a som sa z neho smial nebudem vrtať do zamku..aj ked hovoriš že to funguje ja som to nechcel riskovať.. mne praveže pekne odomkne aj zamkne jak potrebujem sice teraz haprovali šoferove dvere tak som zamok vymenil z jednej buračky tak zamok 30 e .. to ešte sa da.. ale a štve že ked prekročim rychlosť 15km.. zamkne auto a aj ked zastavim z vnutra tym vypinačom nejde odomknuť.. musim ručne z dnu klučkami pootvarať ked chce niekto nastupiť.. aj ked kluč vytiahnem tak odomkne všetko ale nechcem zakaždym vypinať motor.. napr.. ked naštartujem a vo vnutri kliknem zamknut zamkne auto a ked dam odomknut tak už nič neodomkne. tak nevem.. na VAG som ešte nebol ale musim skusiť kde problem
R91sk
SEAT Dospelák
SEAT Dospelák
Dátum registrácie: 09 Aug 2015, 01:16
Okres: RA - Revúca

Príspevokod užívateľa R91sk » 31 Okt 2017, 08:26

Tak aj ja som sa spočiatku na Tom smial že je to blbosť dával som ho opravovať zámok ale po 2 týždňoch to začalo robiť znova,vozim 4 kolegov do práce a veľa krát sa otvárajú tie dvere tak mi to liezlo na nervy. Tak som dal na pc vypnúť to automatické zamykanie po 15km/h a skúsil som premazat ten zámok ako vo videu. Funguje to už vyše 3 mesiace bez problémov...tak rob ako uznas za vhodné ja som ti len poradil provizórne riešenie.
1soda
**SEAT**
**SEAT**
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Leon 5F ('13-)
Okres: BA - Bratislava

Príspevokod užívateľa 1soda » 31 Okt 2017, 08:42

Stare vybehane ,suche ci zahumusene zamky .....jedina moznost ako ich prinutit fungovat nastalo je kupit nove. Ono setrit je jedna vec...ale ak sa vam stane ze havarujete z akehokolvek dovodu v roznej polohe a kvoli zamku v strese nebudete vediet rychlo vystupit,ci uz z dovodu poziaru,zatopenia vozidla ,moznosti dalsieho narazu pri retazovke alebo z dovodu zranenia posadky a bude vam ci posadke hrozit smrt,radi by ste dali v tom okamihu vsetky uspory za nove zamky,ze ?
Seat Leon 2.0 tdi FR 184/ upravy : cupra stabilizator,silne tycky stabilizatora,silenty golf 7 clubsport S,podvozok golf 7 GTI performance(bez dcc),Predny/zadny naraznik cupra,zadny spoiler aero kit,vyfuk cupra ,predna rozpera tlmicov,skratene radenie cupra 240,uprava RJ profituning 224ps 447nm.
mapix
SEAT Maniac
SEAT Maniac
Dátum registrácie: 02 Máj 2011, 15:53
Okres: NZ - Nové Zámky

Príspevokod užívateľa mapix » 31 Okt 2017, 09:34

Pekne a výstižne napísané.. :cool:
Seat Leon 1P 2011 1.6 tdi+chip 140ps/290nm, čierna metalíza

ex - Seat Leon 1M 2003 1.6 16V 77kw 105hp, modrá metalíza, Top Sport - look

Návrat na "Elektrika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný