automaticke zamykanie dveri nechce odomknuť

Užívateľov profilový obrázok
Robek
Registrovaný SEAT
Registrovaný SEAT
Dátum registrácie: 07 Sep 2017, 18:22
Auto: Leon 1P ('05-13)
Pohlavie: Muž
Okres: SN - Spišská Nová Ves

automaticke zamykanie dveri nechce odomknuť

Príspevokod užívateľa Robek » 07 Sep 2017, 18:27

Zdravim, som tu novy nedavno som kupil 1P 2006 .. 2.0 tdi .. prekvapilo ma po čase viacej veci ale hlavne automaticke zamykanie dveri... pekne zamkne aj odomkne ked vytiahnem kluč.. Ale .. kym nevytiahnem kluč a chcem aby si niekto nastupil.. s vnutornym tlačidlom mi nejde odomknuť .. počujem len slabe kliknutie v šoferovych dverach.. niekedy sa mi podariloo odomknut ale už to nejde .. len klik.. dokonca ani zamknut nejde kym sa nepohnem .. jedine ak mam otvorene len svoje dvere .. kde by mohla byt chyba ?? dik
Užívateľov profilový obrázok
R91sk
SEAT Dospelák
SEAT Dospelák
Dátum registrácie: 09 Aug 2015, 01:16
Auto: Leon 1P ('05-13)
Pohlavie: Muž
Okres: RA - Revúca

Re: automaticke zamykanie dveri nechce odomknuť

Príspevokod užívateľa R91sk » 12 Sep 2017, 00:27

Hmm ja som mal problém so zámkom keď som odomykal kľúčom Central tak mi niekedy neodomkne ľavé zadné dvere,neviem či to robí aj tebe. Ale na YouTube som našiel také provizórne riešenie - návrat dieru do obalu zámku a premazat to wdckom a div sa svet zatiaľ to funguje zakaždým...tak ak je to aj tvoj problém skús nájsť to video. Je to lacnejšie riešenie ako meniť celý zámok...čo som čítal dosť sa dzubu zámky na Leone 1p...

Návrat na "Elektrika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný