POWER BOX, BLOW OFF ventil....???

Užívateľov profilový obrázok
vladis42

POWER BOX, BLOW OFF ventil....???

Príspevok od užívateľa vladis42 » 13 Nov 2008, 16:50

cawte,chcem si kupit power box blow off ventil,nemate z tym niekto skusenosti nieake plus minus???hmmm.....???a je jedno aky typ kupim,vyrobca,pasuje to do seckeho a na akykolvek motor+kW ????diky...

jordi
Poriadkový dozor
Poriadkový dozor
Dátum registrácie: 11 Aug 2008, 22:13
Auto: Srdcom SEAT, ale...
Pohlavie: Muž
Okres: TN - Trenčín
Kontaktovať užívateľa:

Re: POWER BOX, BLOW OFF ventil....???

Príspevok od užívateľa jordi » 13 Nov 2008, 17:17

chces powerbox a blow off alebo powerbox blow off ventil:)

powerbox by som mal na predaj :)
Skoda Superb combi 2.0TDI
ex Seat Ibiza 6J 2.0TDI FR Bocanegra

vladis42

Príspevok od užívateľa vladis42 » 13 Nov 2008, 17:42

sak power box a blow off ventil su dve rozdielne veci neee???ci mas aj take ze 2v1???aj power box aj blow off ventil??lebo ja chcem obe.....???len ci to mozem dat do mojho auta ja mam 1.9TDI 81kW a niekde som cital ze do toho motora to nemozno dat????hmmmm...... :scratch: :scratch: :scratch: :scratch:

forgi
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 11 Okt 2008, 23:06

Príspevok od užívateľa forgi » 13 Nov 2008, 19:13

chces spárit ovcu s kozou?
Seat Leon CUPRA 4X4 TDI

jordi
Poriadkový dozor
Poriadkový dozor
Dátum registrácie: 11 Aug 2008, 22:13
Okres: TN - Trenčín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jordi » 13 Nov 2008, 19:48

len tak pomimo, na co chces blow off ventil?:) nikdy to nebude fungovat ako na turbo benzine, ala subaru :)
Skoda Superb combi 2.0TDI
ex Seat Ibiza 6J 2.0TDI FR Bocanegra

vladis42

Príspevok od užívateľa vladis42 » 13 Nov 2008, 21:49

no ved prave preto sa to tu pytam aby ste mi poradili ze co robit neee,nooo tak sup sup rady sem..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

petko138

Príspevok od užívateľa petko138 » 14 Nov 2008, 01:38

takto,,,nikde som cital....opravte ma mozno kecaaam:) ale docital som sa ze blow off je na TDi uplne zbytocne, pretoze blow off ventil funguje pokial viem na principe rozdielu tlaku v sani pred a za klapkou....lenze udajne nafty klapku v sani nemaju...pac to nemoze fungovat...niekde som to cital, takze ak kecam ma opravte..:)

vladis42

Príspevok od užívateľa vladis42 » 14 Nov 2008, 12:14

aha no a ten power box???niekto vravy ze pover box dojebuje motor,ze lepsi je chip tuning????ale o tom tiez nemam ani sajnu :dontknow" :dontknow" :dontknow" :dontknow"

petko138

Príspevok od užívateľa petko138 » 14 Nov 2008, 14:13

no s tymto ti asi neporadim...moj osobny nazor je, myslim si ze je jedno ci mas chip, alebo power box...oboje ti istym sposob dojebuje motor...predsa casti motora a ine veci su spravene na urcity vykon (od vyrobcu)...ano on casti pouzite vyrobca predymenzuvava, takze oni tam nejake rezervy su...ale ani srnka netusi ake....a myslim si ze plati zakon "akcie a reakcie"..cize ked nieco upravis, niekde sa to musi odrazit.. :) ale to je len moj nazor... :02:

vladis42

Príspevok od užívateľa vladis42 » 14 Nov 2008, 16:41

no sak to je jasne ako tak teraz rozmyslam tak sa nato asi vy.ebem..... :pruser: :pruser: :pruser: :scratch: :scratch: :scratch:

leonik

Príspevok od užívateľa leonik » 14 Nov 2008, 16:58

vladis42 napísal:no sak to je jasne ako tak teraz rozmyslam tak sa nato asi vy.ebem..... :pruser: :pruser: :pruser: :scratch: :scratch: :scratch:

neboj motory maju rezervu vo vykone.......

PeterD
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 15 Aug 2008, 11:19
Okres: ZV - Zvolen
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeterD » 14 Nov 2008, 17:10

na blow off za vyser ale chip alebo box by som odporúčal. Ja mám 81kw TDI a jemný ciptuning na 95 kw, neviem koľko ti spravý powerbox a ani neviem čo je lepšie, ale určite je výkonnejšie auto bezpečnejšie. Teda aspoň pri predbiehaní a vychádzaní z vedlajšej cesty. Chodím aj na 50 kw fábii takže je tam trochu rozdiel. :D

...ešte si to nezažil noha na podlahe, fičíš povedľa návesu slimačím tempom a oproti ďaľší kamión, a ty na čelnom skle a spomínaš toho hore. ale to som zažil iba vo fabii.

ak sa nevieš rozhodnúť daj si do googla vyhladať chiptuning a powerbox a čítaj celú noc :dontknow"

..ááááááby som nezabudol blow off ...na benzíne :cool: , na TDI bude vyzerať smiešne ten zvuk, pozri videá na youtube je tam nejaká koktávka čo syčala vkuse keď ubereš plyn. Asi by mi to po týždni liezlo na nervy. A tých 6.000,- sa dá určite lepšie využiť. samozrejme do auta.
Teraz: FABIA T$I
Ex: FIAT BRAVO 1.9 MJT 150, Peugeot 1007, Fabia 1.4, IBIZA 1.6 16V 2009, IBIZA 1.9 TDI 2002, AROSA 1.4 MPI 2002, LEON 1.9 TDI 2000, TOLEDO 1.8 GLX LPG 1992, Š-FABIA 1.4 MPI 2002, Š-120 19XX, Š-OCTAVIA COMBI TDI, OPEL CORSA, VW GOLF TDI, FIAT DUCATO, RENAULT MASTER, ALFA 156, Honda Hornet ...

vladis42

Príspevok od užívateľa vladis42 » 14 Nov 2008, 17:13

nooo cital som jak si rozpisoval to nacipovanie leona preto si myslim ze pover box je ovela lacnejsia alternativa.....

leonik

Príspevok od užívateľa leonik » 14 Nov 2008, 21:16

vladis42 napísal:nooo cital som jak si rozpisoval to nacipovanie leona preto si myslim ze pover box je ovela lacnejsia alternativa.....

no to by som nepovedal...ak chces novy tak urcite nie ceny od 12 000- 25 000 Sk

a cip od 5 000-15 000 Sk podla kvality

vladis42

Príspevok od užívateľa vladis42 » 15 Nov 2008, 09:56

nee nee tak novy urcite neee,na nete mas plno ludi co predavaju....len teraz mam v tom uz uplny chaos :wow: :wow: :wow: :wow:
jordi:a kolko by si chcel za ten power box???a pasovalo by mi to???dlho si ho pouzival???

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"