Preco moze odchadzat tak casto cievka

rv. 1992 - 1998
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Creator

Preco moze odchadzat tak casto cievka

Príspevok od užívateľa Creator » 13 Júl 2009, 20:41

Zdravim.

Moj problem zacal pred asi mesiacom a pol, zhorelo mi indukcne trafko. Tak som dosiel na vrakovisko a kupil si nahradne trafko zo zosrotovaneho passata ktory mal taktiez 1,8i motor. teraz po mesiaci ten isty problem, ale pre zmenu mi toto trafko uz tentoraz doslova explodovalo. Ked som otvoril kapotu a chitil som to trafko tak bolo take zhave ze si mozte na nom robit aj ranajky :D .teraz som kupil dalsie samozrejme ked som zapocul cenu noveho tak aj toto je z vrakoviska. Ved rozdiel 30e a 200e je podla mna riadny. A chcel by som ist za hranice ale tak skuste ist niekam do prdilky so strachom v ociach ci vam to nechcipne zasa niekde v inom state. Bol by som rad keby mi niekto z vas poradil ze ako predijst dalsiemu odideniu alebo ako toto uplne eliminovat, popripade ako najst chybu.

Este jedna malickost na zaver, na riadiacej jednotke motora mam neustale chybu ze halov senzor mi nedava ziaden signal pritom keby nedaval ziaden signal tak by riadiaca jednotka nedavala ziaden takt na cievku. Ale ked dam odstranit tu chybu tak to spravy to ze cele mi to zmrzne a zrusi sa komunikacia. Potom musim vypnut a zapnut zapalovanie aby sa resetla riadiaca jednotka a co sa nedeje , chyba je este stale tak :cry: .

Etnies
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 08:59
Auto: Altea ('04-)
Pohlavie: Muž
Okres: LV - Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Preco moze odchadzat tak casto cievka

Príspevok od užívateľa Etnies » 15 Júl 2009, 05:09

cauko kamarat ma toledo 1.6 ma to na plyn ale startuje na benzin a ma ten isty problem ale jemu to odide vzdy vtedy ked ma uz malo benzinu....takze tebe sa to stalo ked si mal v nadrzi kolko???
Seat ALTEA 1.6 75kw LPG

Creator

Re: Preco moze odchadzat tak casto cievka

Príspevok od užívateľa Creator » 15 Júl 2009, 15:56

tak prvy krat to bolo ked som mal tak 3/4 az plnu nadrz a druhy krat uz ani neviem ale kolo pol nadrze a mozno aj viac tam mohlo byt.

Napísať odpoveď

Návrat na "Toledo 1L"