Prihlasovanie na X. SEAT Club Zraz vo Vlašky/Bešeňová (Letisko Liptovský Ondrej/Jakubovany) je spustené - koniec rezervacii 30.6.2018:
Detaily na Club Stranke
Tema k diskusii.
Registračný formulár

Cira optika na Toledo 1L rv95

rv. 1992 - 1998
Užívateľov profilový obrázok
Mazlik

Re: Cira optika na Toledo 1L rv95

Príspevok od užívateľa Mazlik » 25 Nov 2010, 12:16

100 lidí 100 chutí každému se líbí něco jiného... samozřejmě ty kroužky se zapojovat nemusí a máte jen čočku a dálky ale zase nemáte parkovačky... mě se osobně ty kroužky líbí... mám tam ještě xenony 6000K a svití ohodně líp než origo to byl taky hlavní důvod proč sem ty světla chtěl, protože origo nesvítí... jinak se musí vyřazet hodně plechu v chladičovce ale nic drastického... a udělat 3 držáky. Jo a taky upravit masku.

1soda
**SEAT Club**
**SEAT Club**
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Pohlavie: Muž
Okres: BA - Bratislava

Príspevok od užívateľa 1soda » 25 Nov 2010, 12:21

100 ludi 100 chuti? ved angel eyes boli v mode v roku 2002 preboha ,spametajte sa chlapci....a kde su tie auta z tej doby upravene tymto stylom? na vrakacoch....svetla nesvietia asi po tyzdni uz tak ako maju,zahmlievaju sa,nedaju sa nastavovat povodnymi elektromotorcekmi vela krat a tym nesplnaju zakladnu funkciu svetiel.
Cely "tuning" tohoto razenia spociva v tom,ze vela majitelov aut nema na nove,alebo su lakomi kupit seriove nove osvetlenie ,ktore by vyzeralo urcite lepsie. Tuning znamena vylepsit,nie zhovadit.

Mazlik

Príspevok od užívateľa Mazlik » 25 Nov 2010, 12:33

Já jsem se sem nepřišel hádat... ale ukázat jak může vypadat čirá optika na toledu... a nikomu ottady nenutím jako ty tvůj názor ;) neber to zle.... a jinak svítivost by se dala srovnat s 1M. A já sme nechtěl mít toledo jako každý chtěl sem se trochu odlišit... pořád lepší než vepředu pluh a vzadu lopata :cool:

Napísať odpoveď

Návrat na "Toledo 1L"