Cira optika na Toledo 1L rv95

rv. 1992 - 1998
Užívateľov profilový obrázok
Mazlik

Re: Cira optika na Toledo 1L rv95

Príspevokod užívateľa Mazlik » 25 Nov 2010, 12:16

100 lidí 100 chutí každému se líbí něco jiného... samozřejmě ty kroužky se zapojovat nemusí a máte jen čočku a dálky ale zase nemáte parkovačky... mě se osobně ty kroužky líbí... mám tam ještě xenony 6000K a svití ohodně líp než origo to byl taky hlavní důvod proč sem ty světla chtěl, protože origo nesvítí... jinak se musí vyřazet hodně plechu v chladičovce ale nic drastického... a udělat 3 držáky. Jo a taky upravit masku.
1soda
**SEAT**
**SEAT**
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Leon 5F ('13-)
Pohlavie: Muž
Okres: BA - Bratislava

Príspevokod užívateľa 1soda » 25 Nov 2010, 12:21

100 ludi 100 chuti? ved angel eyes boli v mode v roku 2002 preboha ,spametajte sa chlapci....a kde su tie auta z tej doby upravene tymto stylom? na vrakacoch....svetla nesvietia asi po tyzdni uz tak ako maju,zahmlievaju sa,nedaju sa nastavovat povodnymi elektromotorcekmi vela krat a tym nesplnaju zakladnu funkciu svetiel.
Cely "tuning" tohoto razenia spociva v tom,ze vela majitelov aut nema na nove,alebo su lakomi kupit seriove nove osvetlenie ,ktore by vyzeralo urcite lepsie. Tuning znamena vylepsit,nie zhovadit.
VW Golf 2.0 tdi 150 Highline Rline.
Mazlik

Príspevokod užívateľa Mazlik » 25 Nov 2010, 12:33

Já jsem se sem nepřišel hádat... ale ukázat jak může vypadat čirá optika na toledu... a nikomu ottady nenutím jako ty tvůj názor ;) neber to zle.... a jinak svítivost by se dala srovnat s 1M. A já sme nechtěl mít toledo jako každý chtěl sem se trochu odlišit... pořád lepší než vepředu pluh a vzadu lopata :cool:

Návrat na "Toledo 1L"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný