X. Celoslovenský zraz SEAT Club Slovakia - !! v Juni '18 nebude !! -

Co dodat ... ; )
Užívateľov profilový obrázok
miso_rw
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 05 Júl 2012, 15:55
Auto: Leon 5F ('13-)
Pohlavie: Muž
Okres: PH Praha - východ

Re: X. Celoslovenský zraz SEAT Club Slovakia - !! v Juni '18 nebude !! -

Príspevok od užívateľa miso_rw » 02 Feb 2018, 20:56

Ak bude zraz v júni/ júli/augute alebo v októbri, prídem určite - naopak z Česka na Slovensko.
Na posledných dvoch zrazoch som nebol - neviem posúdiť ako sa to vyvinulo, ale po minulé roky som sa cítil príjemne, organizačne to nebolo tiež zlé. Guláš fantastický, pivo tiež. Ľudia pre mňa známi Košičania, Prešovčania aj tí čo som ich videl raz - dva krát do roka z celého Slovenska - rád som s nimi podebatil a strávil víkend.
Odhliadnuc od súťaží typu hod diskom/ brzdovým kotúčom alebo kolesom z kolobežky by som si ten zraz užil aj v slamenom klobúku v pohode pri pivku a oddychu (klobuk som nemal :) ).
Pri mojom poslednom zraze som bol s Kubom rozhodca pri jednej súťaži a vôbec mi nenapadlo sa priečiť že nieee nejdem to robiť zapisovať a volať ľudí.
Tak ako k zrazu pristupujú účastníci tak to vyzerá. Ak nemajú záujem spolupracovať, resp. sa len ukážu s autom na 2-3 hodiny a idú preč tak to nie je "víkendová pohodová akcia na Liptove" s volitelnym kúpaním v Tralalandii, ale len výlet na otočku, ktorý nenaplní podstatu ročnej organizácie a organizujúcich to verím že demotivuje, ak sa im účastníci svojím spôsobom neodvďačia dlhšou návštevou.

Jedným okom som to tu sledoval aj keď som mal Hyundai, ale nestranne musím povedať že je tu ďaleko menej ľudí ako predtým a nie je to Facebookom. Tam sa dá takisto spraviť propagácia zrazu, prilakať ešte väčšie množstvo ludí, netreba sa selektovať len na klubovú stránku.

Ak bude klub uznášania schopný, rád podporím myšlienku a pripojím organizačnú ruku.
Ako písal Masur spraviť ofiko pozvánku s programom tiež ľudí osloví viac ;)
A ak sa Celoslovenský zraz mení aj na rodinnú akciu možno by stálo za zváženie zobrať jedného animátora ktorý to "odkrúti" pri malých deťoch s ohľadom na vybavenie areálu ;). Dospelí si na pár hodín oddýchnu, deti zabavia. Večer premietanie filmu s moto tematikou, historia aut...atd.... neviem nápadov je plno.
SEAT Leon ST 1.4 TSI Xcellence - Pirineos grey
EX - Cordoba 6L, Hyundai i30 GDI

blahes
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 27 Nov 2008, 16:13
Auto: Ibiza 6k ('93-'02)
Okres: NZ - Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa blahes » 03 Feb 2018, 12:31

paghi nikto ti nebrani chodit na zraz k tym tvojim ceskym bratom... kludne si tam honte ego nad tym kto ako a kolko preje.al penazi do stareho auta aby nasledne dufal, ze dostane na nejakom zraze medailu...
to ze tam chodi 300 aut a na slovensky zraz len 50 je podla mna uplne jedno...
je to o ludoch, stretnut sa aspon raz za rok, pokecat kto sa ako ma, privitat novych clenov, trosku si zasutazit, oddychnut, mozno vyhrat nejaky pohar, ktory ma hodnotu akurat tak ako lapac prachu na policke, ale chapem ze pre niekoho ako ty to je mozno nieco cim sa mozes chvalit u tych tvojich bratov v cesku..
tu sa proste stretavame kazdy rok +/- v rovnakom zlozeni +zopar novych ludi.
nepomoze ziadna propagacia, ani keby sme rozdavali zlavove kupony, proste ak ludia chcu pridu, ak nechcu tak nepridu lebo maju ine, dolezitejsie veci, ako napriklad aj ten tvoj ospevovany zraz u ceskych bratov...
vseobecne toto forum upada, vela clenov pomenilo auta, nemaju dovod sledovat to tu, maju rodinu a nemaju cas citat miestami nezmyselne temy atd atd atd...
kazdopadne skoda, ze chatky v Trnovci su na tom tak ako su, je ich stale menej k dispozicii a asi aj to odradza ludi chodit...
budme radi ak sa vobec podari zorganizovat daco a stretnut sa opat v aspon tej klasicke zostave... :)

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
ex... 1997 Toledo 1L 1.9tdi 66kw bounce edition
.
ex... 2008 Ibiza FR 1.9tdi :)
.
2010 Renault Megane RS Cup 250 :)

jurant
Poriadkový dozor
Poriadkový dozor
Dátum registrácie: 22 Mar 2009, 14:42
Auto: Altea FreeTrack ('07-)
Okres: KE - Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jurant » 03 Feb 2018, 13:10

preco tu nenapises jeden jediny napad ako tu nasu situaciu zmenit? Co sa ti paci na CZ zraze, co maju inak zorganizovane, preco podla teba prichadza tam 300 aut a ku nam 50...
kazdy rok sa pytame co sa ludom pacilo na zraze a co by zmenili, nikto nikdy ani nezabuci... Poprosim ta o strucne vecne zhrnutie
Mc.Paghi napísal:Za mňa napíšem jedine to, že hodnotím kladne zmenu dátumu zrazu. Tú som avizoval už dlho, nakoľko rovnaký termín majú naši bratia česi zraz a verte či nie tí sú úplne niekde inde v tomto a slovensko sa na nich nechytí preto sa potom netreba diviť že na SR zraze je 50 áut, a na českom 302 áut a kopec áut zo SR napríklad. Čiže toto je veľké plus zmena dátumu, pretože pre mňa osobne aj keď som už opustil tento klub svojou aktivitou zanevrel som na zrazy a pod (mám k tomu isté dôvody a istí ľudia to vedia prečo to tak je) netvrdím že by som nerád prišiel na tento zraz aj po rokoch pozrieť a vidieť ľudí s ktorými sme to tu kedysi tvorili veľmi peknou cestou. Dôležité je taktiež aký dátum to bude v akom období. Veľa ľudí vyčerpe dovolenky počas leta, a ostatné si už necháva len ako zálohu keby niečo. Nie každému sa potom chce byť niekde celý víkend keď pondelok už ide do práce. Ale ako vravím záleži všetko na dátume a období. Lokalitu budúceho zrazu by som ani neriešil ja osobne nemám problém precestovať aj keby to bolo na západnom SR veď na čechy sa cestovalo o dosť km viac ako tu. Všetko záleží na organizácií a samotnom zraze, čím a ako prilákate ľudí na zraz, aby naozaj prišli. Viem že tieto zrazy seat klubu slovakia sú skôr rodinnej pohody, no netreba zabúdať že mnoho nováčikov a budúcich klubákov sú mladá krv, preto by som obmenil aj súťaže, ináč vymyslel to akože bodovanie áut, pretože vždy vyhrávali ľudia neoprávnene čo si budeme klamať a nič proti nikomu týmto vyjaderním nemám. No vyhrať súťaž na základe farby, alebo kúpy nového FR/cupra leona je tiež blud neskutočný keď na zraze máte mnoho áut ktorých majitelia napriek veku stavu si dali záležať a vždy udržiavajú to auto pracujú na ňom a dávajú tam všetok čas lásku čo je vždy poznať. (Teraz tým nenarážam na seba, mne o tie výhry nejde no keď som videl kopec tých áut a majiteľov ktorý aj očakávali nejaké to ocenenie a nedočkali sa bolo mi to naozaj ľúto). Čiže predovšetkým treba veľa vecí zmeniť, tieto zrazy majú potenciál, vedia prísť aj ľudia ale treba ich tam prilákať dostať na základe zaujímavých súťaží, nejakého programu ktorý bude trvať počas celého dňa zrazu vkuse aby si nikto nemohol povedať tak sa nudím a čo teraz a pod.

Môj názor, nie každý sa s týmto stotožní to mi je jasné. Ja pevne verím že ak výjde oficiálne vonku termín aj X. celoslovenský že ma to zaujme natoľko že si poviem oukej ,robím si voľno idem. No žiaľ pominulé zrazy to tak nebolo, a boli aj zrazy kedy ja osobne a x ľudí ľutovalo že sme tam šli. A tak by to nemalo byť. Všetko z mojej strany.

Mc.Paghi
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 12 Júl 2012, 20:05
Auto: Mii
Okres: SP - Stropkov

Príspevok od užívateľa Mc.Paghi » 03 Feb 2018, 14:55

Blahes to čo si napísal nebudem ani komentovať, môj názor si dosť zosobnil na mňa.... pričom nechápem pointu tvojho vyjadrenia ako k tým pohárom a pod. Maj pekný deň :D
Toledo 1M2
Zvuk Je Element

http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... 74&t=11467" onclick="window.open(this.href);return false;

tunerko
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Dátum registrácie: 27 Okt 2008, 22:13
Auto: Cordoba ('93-'02)
Okres: BA - Bratislava

Príspevok od užívateľa tunerko » 03 Feb 2018, 15:07

a rieši niekto vobec kolko realne ludi/aut by prišlo?
lebo tu na fore si o tom piše max 10 ludi a tot vsjo ostatny bez zaujmu možno maximalne sleduju situaciu
VW Touareg 6.0 W12 rodinné SUV
Seat Cordoba coupe cupra 6k2 1,8T 115kw trošku poladena seria stale v progrese
Seat Leon Supercopa 1M továrenský špeciál
Seat Ibiza 6K1 r.v.99 ->1,9TDi PD ASZ+bižutéria = 229PS/484Nm minulosť
Komplexné autoservisné služby, opravy motorov, podvozkov, bŕzd, čistenie turbín, atď.. servisne prehliadky, Diagnostika VAG 17.8, priprava + zabezpečenie STK+Ek+KO, plnenie a servis klimatizácii, geometria atď.....
Individuálne riešenia výkonnostných a konštrukčných úprav

blahes
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa blahes » 03 Feb 2018, 15:16

paghi, ani sa necudujem ze to nechapes :D
aj minuly rok si opisoval zraz u bratov cechov ako nieco na co sa ten nas nechyta, tak ake zosobnenie? ved ty sam sa vyjadrujes tak, ze u bratov cechov to je lepsie :D
skus radsej navrhnut konstruktivne riesenie aby bol aj ten SK zraz tak dobry, alebo este lepsie, zorganizuj to a som zvedavy na vysledok...

.
.

tunerko
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Dátum registrácie: 27 Okt 2008, 22:13
Auto: Cordoba ('93-'02)

Príspevok od užívateľa tunerko » 03 Feb 2018, 15:42

šaman ako sorry nič osobne ale si v mojich očiach klesol.
dnes som sa trocha na fore začítal do tém a je mi blbo
živo si pamatam na leto 2016 ked sme debatili v stane a riešili sme buducnosť SCS zrazu a veci( podla mna to vtedy fungovalo a bolo to nakonute velmi dobre)
aj ked sme sa na niečom cca dohodli nejake smerovanie zrazu a SCS si si začal isť svoju ligu a svoj smer kedže si mal po dve vrecia času a opraty si si vzal naplno.
prešli dva roky a po minuloročnom v mojich očiach fiasku sa nestačim diviť
myslim že si možete pogratulovať že ste to naposledy zmákli a že ludia ktorý boli na cely weekend helfli a nefrflali a doklepali to

zmena datumu, lokality, bez letiska a gulaš bude vobec? mne to pripada že si tu novy a nepamataš si jak to fungovalo roky predtym
a vlastne ako som sa dočital teraz už budeš v zahraniči a vlastne ty už nemaš čas sa tomu venovať teraz a tak to aj vypada vlastne
chceš meniť zauživane veci, presunuť jubileiny zraz a ani nemaš šajnu či vobec ludia maju chuť
toto forum sleduje 5,5 človeka a na FB alebo niekde inde ani štipka zmienky o nejakom jubileinom SCS zraze a podobne

niektory sa tu ci priamo alebno nepriamo vyjadrili ale mnohy čušia.

Podla mna zraz a cele SCS ostalo ako rozrobena 20tka a nápadník sa obleče a odide a ide krčmy.

nechapem načo bolo toto cele dobre vlastne.

SCS zraz vždy bol aj bude o ludoch ( posledne roky bolo prd podstatne či ma clovek seat alebo nie)
ludia, vztahy, kamaratstva, partia, atmosfera to stmelovalo tých ludi.....

chalani len sa tu navzajom nehejtujte mame tu umierajuceho pacienta
škoda že to upada taka moja srdcovka to bola a stale mam seat :)
VW Touareg 6.0 W12 rodinné SUV
Seat Cordoba coupe cupra 6k2 1,8T 115kw trošku poladena seria stale v progrese
Seat Leon Supercopa 1M továrenský špeciál
Seat Ibiza 6K1 r.v.99 ->1,9TDi PD ASZ+bižutéria = 229PS/484Nm minulosť
Komplexné autoservisné služby, opravy motorov, podvozkov, bŕzd, čistenie turbín, atď.. servisne prehliadky, Diagnostika VAG 17.8, priprava + zabezpečenie STK+Ek+KO, plnenie a servis klimatizácii, geometria atď.....
Individuálne riešenia výkonnostných a konštrukčných úprav

Mc.Paghi
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 12 Júl 2012, 20:05
Auto: Mii
Okres: SP - Stropkov

Príspevok od užívateľa Mc.Paghi » 03 Feb 2018, 17:08

blahes napísal:paghi, ani sa necudujem ze to nechapes :D
aj minuly rok si opisoval zraz u bratov cechov ako nieco na co sa ten nas nechyta, tak ake zosobnenie? ved ty sam sa vyjadrujes tak, ze u bratov cechov to je lepsie :D
skus radsej navrhnut konstruktivne riesenie aby bol aj ten SK zraz tak dobry, alebo este lepsie, zorganizuj to a som zvedavy na vysledok...

Nemaj strach ja organizujem zrazy v PO si vítaný aby si videl ako to chodí. :D :cool:
Nebol si tam, a ideš kritizovať ich zraz, až ťa tam uvidím potom budem brať tie tvoje názory na ich zraz taktiež. Pevne verím že aj tam ťa radi privítajú :D
Toledo 1M2
Zvuk Je Element

http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... 74&t=11467" onclick="window.open(this.href);return false;

blahes
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa blahes » 03 Feb 2018, 17:39

si pobavil :DDDDD
ja nekritizujem zraz, kritizujem tvoje detinske vyjadrovanie a zbytocne mudrovanie :DDD
ale ok, nechajme to tak pan organizator... ved co ja uz len o tom mozem vediet :DDDD

.
.

lookisvk
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 11 Okt 2015, 15:23
Auto: Leon 1P ('05-13)
Okres: TN - Trenčín

Príspevok od užívateľa lookisvk » 03 Feb 2018, 20:48

Tu je pekne vidiet preco to tak ide dolu vodou. Vsetci sa tu len hadaju, mudruju a hejtuju. Nebol som ani na jednom vasom zraze. Bol som na vw zraze z vw clubu a bolo tam okolo 270 aut. Zije aj forum a aj ludia sa tam viac ako ludia.

1soda
Člen SEAT Fórum lvl. 5000
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...

Príspevok od užívateľa 1soda » 04 Feb 2018, 00:12

lookisvk napísal:Tu je pekne vidiet preco to tak ide dolu vodou. Vsetci sa tu len hadaju, mudruju a hejtuju. Nebol som ani na jednom vasom zraze. Bol som na vw zraze z vw clubu a bolo tam okolo 270 aut. Zije aj forum a aj ludia sa tam viac ako ludia.

Len nesmies napisat ze dizlova cupra stiha GTIcku :lol: :lol: ...potom zistis aka je to banda koko.ov.
Golf 2.0 tdi 150 highline

lookisvk
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2

Príspevok od užívateľa lookisvk » 04 Feb 2018, 08:26

Ani nie, oni to vedia pred rokmi ani nevyhralo vw ako najkrajsie auto zrazu ale audi rs4 :D

1soda
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...

Príspevok od užívateľa 1soda » 04 Feb 2018, 09:50

Najdi si temu golf gti ... a zistis,ze prave pred rokmi tam bolo dost kokoo.tov.
Golf 2.0 tdi 150 highline

lookisvk
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2

Príspevok od užívateľa lookisvk » 04 Feb 2018, 11:46

Moze byt. Vela ludi a kktov odtial odislo

saman
SEAT Admin
SEAT Admin
Dátum registrácie: 28 Júl 2008, 19:26
Auto: AUDI
Okres: DE - Nemecko

Príspevok od užívateľa saman » 07 Feb 2018, 09:28

tunerko napísal:šaman ako sorry nič osobne ale si v mojich očiach klesol.
dnes som sa trocha na fore začítal do tém a je mi blbo
živo si pamatam na leto 2016 ked sme debatili v stane a riešili sme buducnosť SCS zrazu a veci( podla mna to vtedy fungovalo a bolo to nakonute velmi dobre)
aj ked sme sa na niečom cca dohodli nejake smerovanie zrazu a SCS si si začal isť svoju ligu a svoj smer kedže si mal po dve vrecia času a opraty si si vzal naplno.
prešli dva roky a po minuloročnom v mojich očiach fiasku sa nestačim diviť
myslim že si možete pogratulovať že ste to naposledy zmákli a že ludia ktorý boli na cely weekend helfli a nefrflali a doklepali to

zmena datumu, lokality, bez letiska a gulaš bude vobec? mne to pripada že si tu novy a nepamataš si jak to fungovalo roky predtym
a vlastne ako som sa dočital teraz už budeš v zahraniči a vlastne ty už nemaš čas sa tomu venovať teraz a tak to aj vypada vlastne
chceš meniť zauživane veci, presunuť jubileiny zraz a ani nemaš šajnu či vobec ludia maju chuť
toto forum sleduje 5,5 človeka a na FB alebo niekde inde ani štipka zmienky o nejakom jubileinom SCS zraze a podobne

niektory sa tu ci priamo alebno nepriamo vyjadrili ale mnohy čušia.

Podla mna zraz a cele SCS ostalo ako rozrobena 20tka a nápadník sa obleče a odide a ide krčmy.

nechapem načo bolo toto cele dobre vlastne.

SCS zraz vždy bol aj bude o ludoch ( posledne roky bolo prd podstatne či ma clovek seat alebo nie)
ludia, vztahy, kamaratstva, partia, atmosfera to stmelovalo tých ludi.....

chalani len sa tu navzajom nehejtujte mame tu umierajuceho pacienta
škoda že to upada taka moja srdcovka to bola a stale mam seat :)
tunerko, fakt netusim co tu riesis teraz v tomto tvojom vyleve na moju adresu... ale skusim to tu ozrejmit ako to vidim ja, ked uz si mal potrebu zacat nieco "nič osobne ale"
>> na leto 2016 ked sme debatili v stane
A ked som zistoval co ste sa dohodli, kedze ja som v lete 2016 bol mimo SK na svadobnej ceste, nikto mi nevedel presne povedat. Informacia bola ze sa forum presunie, klub ako OZ zanikne a ostatok, zraz bude ako akcia "sukromnych osob".
>> podla mna to vtedy fungovalo a bolo to nakonute velmi dobre
Hmm... hej, pocul som ako prebehol zraz 2016... super nakopnute...
>> myslim že si možete pogratulovať že ste to naposledy zmákli a že ludia ktorý boli na cely weekend helfli a nefrflali a doklepali to
O tom to predsa je, ze si pomozeme a ze zraz robime spolocne, nie ze to riesia 2-3ja ludia
>> prešli dva roky a po minuloročnom v mojich očiach fiasku sa nestačim diviť
Ake fiasko ?
>> zmena datumu, lokality, bez letiska a gulaš bude vobec? mne to pripada že si tu novy a nepamataš si jak to fungovalo roky predtym
Zmena datumu vypliva z toho ze nikto neriesil kde to bude tento rok - ta nasa lokalita bola problemova posledne 2-3roky
Letisko - kto tu hovori ze nebude letisko ? Preco vytahujes veci co som chcel normalne v uzskom kruhu prediskutovat sem ?
Gulas - ten niekto spochybnil ? K tomu si kde prisiel...

A mne to pride ze ty nevidis kam to cele smeruje, lokalita kde si nemas kde pomaly zaparkovat auto, chatky mas potvrdene v najlepsom pripade v Aprili... ked uz mas kapacitu skoro plnu...

Tunerko - JA NECHCEM menit, ale OKOLNOSTI menia... ked sem nechodis a nenastavis si ani notifikacie na forum ktore je presne na komunikaciu o zraze medzi organizatormi tak sa potom nestacis divit... s

k FB sa nevyjadrujem kedze nikto z FBckarov na zraz aj tak nejde a nebudem organizovanie zrazu teraz presuvat na FB... na FB ma kazdy len kopec reci.
Vieme tam zverejnit pozvanku - tak ako to Juri robil v minulosti...
>>SCS zraz vždy bol aj bude o ludoch ( posledne roky bolo prd podstatne či ma clovek seat alebo nie) ludia, vztahy, kamaratstva, partia, atmosfera to stmelovalo tých ludi.....
Hlavne minuly rok sa niektori stmelovali :lol:

Obrázok

A ano mal som pred dvoma rokmi viac casu, teraz nemam, Tebe sa este nestalo ze sa Ti zmenili okolnosti v zivote ze zrazu nevies kde Ti hlava stoji ?
Cele toto zvalovanie vsetkeho na mna mi pride dost ubohe, ale ked mas potrebu hladat jedneho toho zleho...
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
SEAT LEON 1P 1.8 TSI 118kw [nezvestny]
SEAT LEON 1M 1.4 16V 55kW [predany]

Zamknuté

Návrat na "Celoslovenské zrazy SCS o.z."