Zrusene pre CORONU :( // XII. SEAT Club Zraz - 12.-14.6.2020

Co dodat ... ; )
Užívateľov profilový obrázok
Lukáš
Poriadkový dozor
Poriadkový dozor
Dátum registrácie: 01 Nov 2013, 19:54
Auto: Leon 1P ('05-13)
Pohlavie: Muž
Okres: BR - Brezno

Re: XII. SEAT Club Zraz - 12.-14.6.2020

Príspevok od užívateľa Lukáš » 15 Feb 2020, 17:04

no pozri ja prídem podľa všeho aj s kolegom z minulého roka a možno ešte jedného zlanárime .... a letisko ja osobne beriem len ako spestrenie lebo to tak neak k tomu patrí tak by bolo fajn to skúsiť s nimi dojednať ... Ja som aj skúšal zháňať neakého zdravoťáka ale nemám ja nikoho .. a tie ďalšie podmienky tam čo máme neviem či s tým viem neak viac pomôcť
Seat Leon 5f FR 1.4 TSI

saman
SEAT Admin
SEAT Admin
Dátum registrácie: 28 Júl 2008, 19:26
Auto: AUDI
Okres: DE - Nemecko

Príspevok od užívateľa saman » 18 Mar 2020, 19:19

ZDravim Vas,

vzhladom na neistu situaciu budeme musiet SEAT Zraz zrusit alebo presunut opat na september.
Kedze nikto nevie ako dlho bude situacia v SR trvat, ale ked citam taketo hlasky aj ked su to len dohady a odhady...:
...v polovici mája môže prekročiť 100-tisíc a v polovici júna dokonca môže byť naraz nakazených až vyše pol milióna obyvateľov Slovenska...
Ak sa chce niekto napriek tomu stretnut - mozem poziadat ubytovacie zariadenie o info ci vobec planuju fungovat a chatky si potom viete rezervovat samy.

:news: :kava:
ŠAMAN

AUDI A4 B8 2.0 TDI 110kw
VW Passat 2.0 TDI 100kw

SEAT LEON 1P 1.8 TSI 118kw [nezvestny]
SEAT LEON 1M 1.4 16V 55kW [predany]

Luben
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 27 Máj 2009, 10:42
Auto: Leon 5F ('13-)
Okres: PP - Poprad

Príspevok od užívateľa Luben » 18 Mar 2020, 21:19

Hmm, bude asi logicke to zrusit. Toto nebude pandemia na dva mesiace
Seat Leon ST FR 1.4 TSI ACT
Ex: Seat Ibiza 1.6 16V Sport

1soda
Člen SEAT Fórum lvl. 5000+
Člen SEAT Fórum lvl. 5000+
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Okres: BA - Bratislava

Príspevok od užívateľa 1soda » 19 Mar 2020, 10:01

saman napísal:
18 Mar 2020, 19:19
ZDravim Vas,

vzhladom na neistu situaciu budeme musiet SEAT Zraz zrusit alebo presunut opat na september.
Kedze nikto nevie ako dlho bude situacia v SR trvat, ale ked citam taketo hlasky aj ked su to len dohady a odhady...:
...v polovici mája môže prekročiť 100-tisíc a v polovici júna dokonca môže byť naraz nakazených až vyše pol milióna obyvateľov Slovenska...
Ak sa chce niekto napriek tomu stretnut - mozem poziadat ubytovacie zariadenie o info ci vobec planuju fungovat a chatky si potom viete rezervovat samy.

:news: :kava:
Myslim ze novinari sa menia na zvestovatelov zlych sprav,na ludi co siria paniku a nepotvrdene ci vymyslene odhady speudoodbornikov ,ktori sa s nicim takym nestretli za cely zivot a teraz mutia vodu.

Jedine co znepokojuje mna je to,ze to nieje prirodzeny virus,ale umelo vytvoreny. Cize chripka v tuningu ....na ktoru niesu bezne dostat lieky a to co clovek vidi vo filmoch,ze panika ,neznalost a amatarstvo doktorov a kompetentnych je realita vsedneho dna . A to,ze clovek sa musi postarat sam o seba je tu tiez uz bezna realita.

Som zvedavy ako dlho vydrzi europa stat na mieste zo vsetkym zatvorenym...kedze je viac ako jasne ze velka vacsina ludi ide z ruky do huby a aj vypadky elektriky sposobuju v beznom rezime zitia financne straty. Ked tu teraz ludom zastavia zivobitie na 2-3 mesiace (co je kludne mozne) .....tak ani odlozenie splatok nebude mat zmysel ....kedze sa nakopia danove ,hypo,uvery ,najomne....a niekde v jul- august aby clovek co par mesiacov zil z uspor ci debetu zaplatil naraz 2-5 splatok mesacnych,to bude groteskne :scratch:

Tiez je vtipne ako pelegrini nakupuje ruska za 13.5 miliona od firmy co vnzikla 14 dni dozadu s imanim 5.000e .
Dalsia vtipnost su samotne ruska . Ludia akosi nemaju predstavu o tom ako tie ruska funguju ,ze hygiena nieje o tom,ze si budem cvrkat do trenek ,potom ich dam dole a rano ich dam zase na seba. Ruska maju expiracnu dobu 2 hodiny a malo by sa k nim potom pristupovat ako k biologickemu odpadu,cize nechytat ich uz spredu a ihned vyhodit v igelitovom obale. Ale tie celodenne nosenia handrovych babik ,starych plachiet,satiek ci rusok 5 dnovych na hube ma horsi prinos ako keby ludia ziadne ruska nemali .

A ta groteska ze v spravach,v studiach ci uzavretych priestoroch ako su auta ci inde maju ludia na hube ten zdroj bakterii ....to je tiez slusna vymyvaren mozgov.
Seat Ibiza SC 1.8tsi cupra 192, 270/390 IS20

buco76
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 17 Sep 2013, 19:38
Auto: Leon 1P ('05-13)
Okres: PD - Prievidza

Re: Zrusene pre CORONU :( // XII. SEAT Club Zraz - 12.-14.6.2020

Príspevok od užívateľa buco76 » 03 Apr 2020, 19:51

Jasne, myslím, že každý predpokladal, že minimálne júnový termín je nereálny.. 👍
Obrázok
1,9 TDi 94 kW chip Maxtuning FR look, millers oils nanodrive , AP sportfahrwerke , Dectane LED black/smoke , Alpine , MAK Koln

leon http://seatclubslovakia.com/viewtopic.php?f=75&t=15078

Napísať odpoveď

Návrat na "Celoslovenské zrazy SCS o.z."