After SEAT EMOTION DAY 2011 ....

Co dodat ... ; )
Užívateľov profilový obrázok
valecek
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Dátum registrácie: 24 Nov 2008, 13:30
Auto: Srdcom SEAT, ale...
Pohlavie: Muž
Okres: KE - Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: After Seat Days ...

Príspevok od užívateľa valecek » 16 Sep 2011, 18:40

Halo napodobne.
my sme dosli kolo pol 4 do bufetu po jazde smedny jak kone unaveny a dokopy uz nic nebolo, nevadi sak dakto to ma do orechovej 400km, dakto 20. Skor sa spoliehali ze ludia budu trosku solventnejsi. Mozno by bolo asi lepsie ak by dali jednorazove kupony
EX seat leon top sport, audi A4 B7 3 tdi 4x4 quattro S-line 150 kw update to 176 kw

allsheFR
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Dátum registrácie: 23 Sep 2009, 14:16
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Okres: DE - Nemecko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa allsheFR » 16 Sep 2011, 19:11

tak moj cas bol 2:56
(a to hned v prvom kole) vsetky ostatne boli uz len horsie - neviem co za to mohlo.
v aute som mal priatelku ktorej bolo po stvrtom kolecku zle - dosli sme potom este piate a sieste pomale kolecka a zaroven som to trosku dochladil. auticko dostalo riadne na prdel :) ale vsetko to zvladlo..

trochu ma sklamala jedna jedina vec... a to je organicka spojka ktoru tam mam asi rok.... po 4 kole zacala smykat ked som zaradil 5-ku uz takmer na konci cielovej rovinky, slapnem plny, a nic - otacky vybehli auto nejde.. podradim 4, plny plyn... otacky vybehli auto nejde..... podradim 3, plny plyn.... otacky vybehli ale auto uz jemne zaberalo, tak som si povedal madafaka..... a islo sa pomalicky.... hned ako to trosku vychladlo, spojka okamzite zacala zaberat naplno... ci 5-ka alebo 6-tka, s plnym plynom tak to proste zaberalo, ziadny preklz.... pravdepodobne som ju prehrial a uz to nezvladala.

moj pocit?... prvy krat v zivote som dal autu takuto obrovsku nakladacku, fakt som siel na plne gule kolko to dalo do cca 4300 - 4500 otacok a vzdy na full plyn, robil som co sa dalo a celkom sa mi to pacilo, moj vysledny cas ma dost prekvapil, bol celkom slusny.

btw. k casom, samozrejme neda sa porovnavat cas stopovany stopkami s casom meranym transponderom
a co sa tyka transponderu, ked uz som tam proste dosiel tych cca 400km z kosic, tak som si ho za tych hlupych smiesnych 5 EUR zaplatil a viem, ako som presne jazdil...

PS. dakujem seatu za skvely den :)
PS2. dakujem dalsim ludom ktori sme sli do sturova na kupalisko. bolo fajn.
Obrázok

jaro78
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 10 Apr 2009, 12:21
Auto: Ibiza 6k ('93-'02)
Okres: VT - Vranov nad Topľou

Príspevok od užívateľa jaro78 » 16 Sep 2011, 19:17

Čaute , kedže som nebol minulý rok tak neviem porovnať ale až na to parkovanie a možno keby bol troška pestrejší program (čo sa týka vzdialenosti nebudem riešiť :) ), bolo dobre.Som rád že som sa z Vami mohol znova stretnúť , trocha si zajazdiť (brzdy troška dostali zabrať :) ,škoda že som nevedel o tej časomiere) ,pozrieť pekné autá bolo :cool: . Čo sa týka tých jedákov ,čo k tomu dodať raz sme niektorý taký - keď je to skoro zadarmo tak aj keby ma malo roztrhnúť tak musím :scratch: , no a menšie negatívum bola ešte tá úžasná panelová cesta išlo ma z nej roztrhnúť .
Obrázok

Erin01_47
SEAT Admin
SEAT Admin
Dátum registrácie: 27 Nov 2008, 21:46
Auto: Ibiza 6l ('02-'08)
Pohlavie: Žena

Príspevok od užívateľa Erin01_47 » 16 Sep 2011, 19:20

unaveny ale sme doma, dosli sme dnes, zaparkovane :kava:

dojmy neskor

Raguss
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 27 Máj 2010, 03:36
Auto: Inca ('95-'03)
Okres: RV - Rožňava

Príspevok od užívateľa Raguss » 17 Sep 2011, 01:40

valecek napísal:najlepsie bolo ked som si povedal rolf ragus nikde v spetakoch otocim hlavu cierny naraznik predomnou znacka 100m ostra prava a on brzdy nic:D
A kolo na to som na konci cielovej "vybrzdil" jednu ibizku a jedno FR 1P.. :D jaaaj no veru bola to parádna jazda! Tento rok som si zajazdil ovela ovela lepšie ako minulý :super:
ex black Leon CupraR 180kW / 350 Nm
Dahlback Racing Intake | decat | chip by Robot | Forge fully recirculating BOV | 4piesty Brembo | Motul 300V | Recaro
Toyosports FMIC | Blue Flame catback | OZ Ultraleggera Race Gold 18x8 + Continental ContiSportContact 3 | Ronal Cupra R Viper green 18x7.5 | 4piesty Brembo + CTF Composito 323mm + EBC Yellow Stuff | Sprintfilter KD1R

allsheFR
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Dátum registrácie: 23 Sep 2009, 14:16
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Okres: DE - Nemecko
Kontaktovať užívateľa:

Re: After SEAT EMOTION DAY 2011 ....

Príspevok od užívateľa allsheFR » 17 Sep 2011, 09:01

tak mam tu uz aj nejake videa.
su FULL HD mozte si prepnut kvalitu.

prve z auta - natacala priatelka, po cca 4 kolach jej prislo zle takze to zlozila
http://www.youtube.com/watch?v=XURAcLKofo4" onclick="window.open(this.href);return false;

druhe zo strechy auta - mal som pripnutu GOPRO HD kamerku ktoru mi pozical kesk8. a ako som pisal uz vyssie, po cca 4 kole priatelke bolo zle, takze uvidite aj vyrazne spomalenie.
http://www.youtube.com/watch?v=DCAsMmr4ESQ" onclick="window.open(this.href);return false;

na druhu stranu,ja som so svojim vykonom celkom spokojny, po pozreti prveho videa a vypocuti zvuku, som zistil ze som zle radil - prilis skoro som stlacal plyn - nieco ako medziplyn, a to polozilo spojku do muky, prehrial som ju a prestala reagovat od 3-tieho stupna vyssie. po ochladeni to bolo zase ok a spojka ani na 6-tke a plnom plyne nepreklzne. len ma to trosku sklamalo ze organicka lamela to nezvladla :). po dalsie som si po pozreti videi vsimol ako som nedrzal tu idealnu stopu :) teraz by som to mozno spravil lepsie. No na moju prvu takuto jazdu v zivote som maximalne spokojny s tym, co som zajazdil.

ps. chcel by som len podotknut na 2 videu pri case 23:50 tam priletel nejaky nestastnik rovno v case, ked som sa trosku stahoval na bok, obiehala ma biela altea xl ktoru som pustal, a ten na ciernej cupre so znackou MY... vletel rovno medzi nas.. LTT ze mi nezobral spätak, preletel okolo auta asi 5cm..... chlape, takto sa nejazdi kurnik sak si mohol niekoho trafit.
Obrázok

farki
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 23 Aug 2010, 16:04
Auto: Leon 1P ('05-13)

Príspevok od užívateľa farki » 17 Sep 2011, 13:51

prežil som krasny deň, prima som si zajazdil - diky seat.
v šturove bolo paradne, bublinkove bazeny a ludia čo tam boli NO1. diky všetkym tak zas o rok

Raguss
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 27 Máj 2010, 03:36
Auto: Inca ('95-'03)
Okres: RV - Rožňava

Príspevok od užívateľa Raguss » 17 Sep 2011, 16:18

allsheFR napísal:preletel okolo auta asi 5cm....
riadne to tam vopchal medzi vás.. :pruser: :)
ex black Leon CupraR 180kW / 350 Nm
Dahlback Racing Intake | decat | chip by Robot | Forge fully recirculating BOV | 4piesty Brembo | Motul 300V | Recaro
Toyosports FMIC | Blue Flame catback | OZ Ultraleggera Race Gold 18x8 + Continental ContiSportContact 3 | Ronal Cupra R Viper green 18x7.5 | 4piesty Brembo + CTF Composito 323mm + EBC Yellow Stuff | Sprintfilter KD1R

7l3v1n
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1
Dátum registrácie: 03 Jún 2010, 20:54
Auto: Leon 1M ('99-'05)
Okres: KS - Košice-okolie

Príspevok od užívateľa 7l3v1n » 17 Sep 2011, 20:18

laci ja ale ja som musel stale brzdit lebo kazde kolo dakto v piesku bol ... tak tie vlajky som musel respektovat ... na druhy rok sa podari urcite lepsie (inac 6 kola pol nadrze fuc...musel som odist z ringu/este ze tam mali pumpu) ... pocity: spoznal som paru novych ludi osobne ... pekne auta ... laci pred tebou klobuk dole ... len som nemal co jest ked som isiel na obed ... skoda no ... inac celkom v pohode ...

CiLA

Príspevok od užívateľa CiLA » 17 Sep 2011, 20:45

... na druhy rok miesto pozicania prilby si priplat radsej za casomieru :-)

ROBOT
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 18 Jan 2010, 18:52
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ROBOT » 18 Sep 2011, 11:50

Nepoznam na Slovensku znacku ktora tolko venuje a obetuje svojim zakaznikom. Za to len velka vdaka a pochvala vsetkym kt. mali namiesto volneho dna pracovny. VSetky problemy kt. vznikli su uplne banalne. Stravovanie a zachody su "silnou" strankou Slovakov a tak sa k tomu vyjadrovat ani nie je potrebne.
SEAT LEON ST 1.2 TSI 81 kW viac o aute : http://www.idtonline.sk/projekty/seat-leon-st-12-tsi/" onclick="window.open(this.href);return false;
kontakt : idt@netkosice.sk, 0905515052
http://www.idtonline.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
chiptuning a diagnostika

valecek
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Dátum registrácie: 24 Nov 2008, 13:30
Auto: Srdcom SEAT, ale...
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa valecek » 18 Sep 2011, 12:18

robot pravda HAWK !
EX seat leon top sport, audi A4 B7 3 tdi 4x4 quattro S-line 150 kw update to 176 kw

tunerko
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Dátum registrácie: 27 Okt 2008, 22:13
Auto: Cordoba ('93-'02)
Okres: BA - Bratislava

Príspevok od užívateľa tunerko » 18 Sep 2011, 16:58

Tak tak robo to trafil presne.
ked som uvidel tu radu na obed skoro som odpadol, hlavne že každy si zobral hned dve tri hlavne jedna naraz šak zadarmike..... podla mna uplny otras a hanba aj ked myslim boli tam slečny ktore kontrolovali naramky ludi či maju pravo sa najesť zadarmiko.
inak jedlo bolo velmi chutne ked som sa dostal k sviečkovej... tak ako minuly rok a aj poinokedy maju tam velmi dobru kuchyňu

čo sa tyka samotneho dňa velmi dobre zorganizovane aj ked nebola asi taka atmoška ako min rok, no velka vdaka patri tym čo to zorganizovali a môžeme byť ako majitelia seatov radi že ma niekto chuť niečo taketo organizovať a platiť!!!!

Kedže som došiel až okolo obeda naneštastie som sa nestihol stretnuť zo všetkými ktorých som chcel osobne vidieť :-( a pokecať s nimi....
česť výnimkám ktorých som stretol a pokecal, a to ma teší :)

Priatelka ktora so mnou bola ako spolujazdec si moc nepochvalovala , v tvári sa jej miešali rôzne farby po prejazde horizontov a nasledne plne brzdy, ked budem mať obute slicky viem že ju nemám brať :D
VW Touareg 6.0 W12 rodinné SUV
Seat Cordoba coupe cupra 6k2 1,8T 115kw trošku poladena seria stale v progrese
Seat Leon Supercopa 1M továrenský špeciál
Seat Ibiza 6K1 r.v.99 ->1,9TDi PD ASZ+bižutéria = 229PS/484Nm minulosť
Komplexné autoservisné služby, opravy motorov, podvozkov, bŕzd, čistenie turbín, atď.. servisne prehliadky, Diagnostika VAG 17.8, priprava + zabezpečenie STK+Ek+KO, plnenie a servis klimatizácii, geometria atď.....
Individuálne riešenia výkonnostných a konštrukčných úprav

duff
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1
Dátum registrácie: 21 Sep 2010, 12:24
Okres: CZ - Česká Republika
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa duff » 18 Sep 2011, 17:07

nejprve bych chtel podekovat lidem ze Seatu SK ze se muzu zucastnovat akci ktere poradaji pod hlavickou club seat sk i kdyz jsem z čr - u nás nic takoveho ani z daleka nemame :cry: Oproti lonsku se me na okruhu jezdilo o hodne lepe a jizdu jsem si doslova uzival, nejvetsi vliv vedle zkusenosti z lonska na tom meli nové kola BBS s pneu 235/40-18 a pneu Michelin PS3 (vloni 225/45-17) auto sedelo neskutecne a kupodivu nebylo ani pomalejsi, na konci cilove rovinky se rozjelo stejne jako vloni na 190, na pristi rok planuju kapku snizit a nachipovat, vyhrali jsme slevu 50% na nákup příslušenství tak uvažuju co poridim :) , oproti lonsku byla zmena k horsimu ve skoleni ktere bylo bezprostredne pred jizdou takze nekteri nez prijeli na okruh tak uplynulo z pul hodiny pár cenných minut, jinak atmosfera mimo okruh me prisla jina nez vloni, takova neutralni, v restauraci jsem videl par lidi bez naramku co se prisli levne najist a se seatem rozhodne neprijeli :dontknow" cestou zpet po dalnici do noveho mesta nad vahom jsem potkal spoustu seatu kteri jeli z ringu - celkove krasna akce a tesim se na dalsi - DIKY :super:

mamlaas
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 20 Máj 2009, 07:11
Auto: Ibiza Mk1 ('84-'93)
Okres: BA - Bratislava

Príspevok od užívateľa mamlaas » 18 Sep 2011, 23:39

ja musim pochvalit hlavne zamestnancov co to tam pustali na trat, nemal som hak v prednom narazniku a ani v aute, ujo trosku viac madarsky komunikujuci zobral paiser demontoval hak z pretekarskeho leona a uz mi ho natacal na moju hrcu :D
inak to v tej restike asi komentovat netreba kto to videl vie, ale tak co uz sme slovac pripecana :))
moje priblizovadlo zlte peklo

Zamknuté

Návrat na "Celoslovenské zrazy SCS o.z."