FR Dynamic pack

rv. 2013+
bobco
Registrovaný SEAT
Registrovaný SEAT
Dátum registrácie: 16 Okt 2010, 23:56
Auto: Ibiza 6l ('02-'08)
Pohlavie: Muž
Okres: BL - Bratislava

Re: FR Dynamic pack

Príspevokod užívateľa bobco » 04 Apr 2018, 13:04

Cafte, tak auto uz objednane a ano, budem tam mat ten najdrahsi infotaiment, s navigaciou, diskom a wifi pripojenim. Aj ked si iluzie nerobim ohladne tej wifi a aktualizacii, to sa asi stale bude dat robit iba cez official servis ale tak hadam si budem moct aspon potahat hudbu cez domacu wifi. Moja wifi dociahne na parkovisko.

Ohladne car-net od VW, tak je to platena sluzba ale ak si zakaznik navolil, ma ju tam tusim na 3 roky free. A je to dost dobra sluzba, mozes si cez to pozerat info a stav vozidla na mobile, dokonca si vies aj na dialku zapnut auto a v zime ho nechat vyhriat. VW ma dost dobru stranku o tomto kde vsetky tieto vyhody car-net popisuju. Toto bolo aj jedno s hlavnych lakadiel, preco som nad VW golf aj chvilku vahal. ;o)

Pre viac info mrkni na toto:
http://webspecial.volkswagen.de/infotai ... rview.html
V podstate ponuka dve zakladne sluzby: "e-Remote" a "Guide & Inform"
=========================
Seat Ibiza FR 110kw 2010
666biker
SEAT Dospelák
SEAT Dospelák
Dátum registrácie: 06 Aug 2014, 19:54
Auto: Leon 1P ('05-13)
Okres: KE - Košice

Príspevokod užívateľa 666biker » 04 Apr 2018, 15:39

e-remote je iba pre elektro verzie, nie?
seat leon st - style - 1.4TSI 92kW
Obrázok
janpavlik
SEAT Pozitív
SEAT Pozitív
Dátum registrácie: 09 Júl 2010, 20:54
Auto: Leon 1P ('05-13)
Okres: TE - Trenčín

Príspevokod užívateľa janpavlik » 14 Apr 2018, 01:28

1soda napísal:Mimo temu...co je to car-net,app conect? Mam to v golfe a netusim naco to je...este som to necekoval cez gugl

vies si nahodit appku do fonu, kukat dojazd auta, polohu na mape a podobne somarinky. musis mat ale predplatenu carnet service, plati sa rocny poplatok. pri novych autach vw/skoda to je na myslim nejaky cas free.
exSeat Leon 5F FR TSI red 2013
Seat Leon 5F FR TDI DSG white 2016

Návrat na "Leon 5F"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní