5F, FR, TSi, DSG...

rv. 2013+
Užívateľov profilový obrázok
1soda
Člen SEAT Fórum lvl. 5000+
Člen SEAT Fórum lvl. 5000+
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Pohlavie: Muž
Okres: BA - Bratislava

Re: 5F, FR, TSi, DSG...

Príspevok od užívateľa 1soda » 13 Nov 2015, 17:49

Ak je po 6r dobry kus auta na predaj ,tak musi mat aj prijemnu cenu,potom sa preda . Ale vacsinou si kazdy mysli ze to jeho auto je topka a pytaju zato nezmyselne peniaze. Cupry sa vzdy zle prredavali...sice,to aj golfy gti, mazdy mps ..
A ano,suhlasim ,ak nato mas ,mas vyhodu a nieje nad to si zabehnut taku hracku a vediet co jej bolo robene . Ked som mal naposledy taku hracku ja ,tak som si zistoval co a kde to bolo jazdene a mal som stastie ze majitelka netusila ani ze to ma nejaky sport rezim :). Dnes uz mam smolu ak by som chcel take najst,bola to nahoda.
Seat leon 2.0 tdi 150 ST FR 4drive,profituning 186/415 +decent upravy

urbis
Registrovaný člen SEAT Fórum
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 31 Okt 2015, 19:43
Auto: Srdcom SEAT, ale...
Okres: BA - Bratislava

Príspevok od užívateľa urbis » 13 Nov 2015, 17:59

1soda :cool:
Ja som mal len alfy a bmw a jedna alfonza mi takto vysla ze starsi panko architekt z ciech, predaval 4r GT, 33tis, predaval to cez predajnu v brne kde to aj kupil, faktury vsetko k tomu, auto ako lusk, v zime garazovane, mal este vitaru. No co sa tyka ceny tak bohuzial pri alfach katastrofa, nove drahe a pouzite fakt nizke ceny. Momentalne asi neni ani vyhodnejsia kupa vykon/cena ako cupra ci 1,8. Cakal som na novu giuliu ale ceny budu asi cca od 31tis e a takze vykon ako cupra typujem 40e a to mozem ebat.

admins sorry za OT :rol:

Užívateľov profilový obrázok
immortal
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 14 Aug 2008, 16:15
Auto: Leon 5F ('13-)
Okres: RK - Ružomberok

Príspevok od užívateľa immortal » 13 Nov 2015, 18:28

Registračný poplatok.

Prvý zápis držiteľa motorového vozidla kategórie L, M1 a N1, okrem kategórie N1 s najviac tromi miestami na sedenie, do evidencie vozidiel v Slovenskej republike aj s vykonaním úprav v dokladoch vrátane vydania týchto dokladov, ak je výkon motora

nad 80 kW do 86 kW....................................................................................................167 €
nad 86 kW do 92 kW....................................................................................................217 €
nad 92 kW do 98 kW....................................................................................................267 €
nad 98 kW do 104 kW..................................................................................................327 €
nad 104 kW do 110 kW................................................................................................397 €
nad 110 kW do 121 kW................................................................................................477 €
nad 121 kW do 132 kW................................................................................................657 €
nad 132 kW do 143 kW................................................................................................787 €
nad 143 kW do 154 kW................................................................................................957 €
nad 154 kW do 165 kW.............................................................................................1 157 €
nad 165 kW do 176 kW.............................................................................................1 397 €
nad 176 kW do 202 kW.............................................................................................1 697 €
nad 202 kW do 228 kW.............................................................................................2 047 €
nad 228 kW do 254 kW.............................................................................................2 467 €
nad 254 kW .................................................................................................................2 997 €
Sociedad Española de Automóviles de Turismo - SEAT

janpavlik
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 09 Júl 2010, 20:54
Auto: Leon 1P ('05-13)
Okres: TE - Trenčín

Príspevok od užívateľa janpavlik » 09 Apr 2016, 12:22

mikeBoss napísal:
kornel napísal:tieto kadejake androidy, smartfony, a ine somariny a podobne serepeticky , mne teda netreba a uz vobec nie v suvislosti s autom a jeho uzivanim :stars_: ..uplne spakarena doba, ludia jak dementne ovce na baterky, co si za chvilu bez nejakej aplikacie nebudu vediet ani rit vytriet :lol:
Tak to sú extrémisti a ty si v tomto tiež extrémista vidím :-) Čo je zlé na tom mať Android priamo v aute a používať napríklad Waze navigáciu, ktorú používam denne? Ďalej by som si napríklad prečítal email kým čakám napríklad na frajerku :-) Ďalej OEM, počasie napríklad atď.

Veď ty keď to nepotrebuješ tak ok, ale sú ľudia čo sa tešia technologickému pokroku :)
toto je fajn, ale nato ti staci mirrorlink a nemusis si prasit auto handroidom.
exSeat Leon 5F FR TSI red 2013
Seat Leon 5F FR TDI DSG white 2016

Napísať odpoveď

Návrat na "Leon 5F"