Reklamacia

rv. 2013+
Napísať odpoveď
astalosroman
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 07 Apr 2021, 17:45
Auto: Leon 5F ('13-)
Pohlavie: Muž
Okres: BL - Bratislava

Reklamacia

Príspevok od používateľa astalosroman »

Zdravim riesim od zaciatku co som kupil auto vrzganie prednej napravy na leone ST 5F 2017 pri schadzani z obrubnika a pri prechode cez spomalovac (retarder) tusim som aj sem daval video .. v BNP A BOATE V Bratislave mi bolo povedane ze neprajavila sa vada alebo ze aj kolegovi to robit na leone .. a naposledy som skusil porsche na vajnorskej . Bol som tam v aprili s tym ze mechanik ktory ma prijal mi povedal ze to je vyrobna zavada a ze oni v BNP kde som kupil auto to mali riesit este predtym nez mi ho predali ze to je v dane v systeme k tomuto autu ze je tam ta zavada a je tam aj postup ako to riesit .. samozrejme ze to podla toho urobili a schadzanie z obrubnika uz bolo fajn ziadne vrzganie ale ten prechod cez spomalovac tam je vrzganie stale .. hlavne ked je taketo pocasie okolo 0 az 8 stupnou vlhko proste typicke jesenozimne pocasie .. tak som to tam odniesol zase ze to vrzga .. ten isty mechanik ako v prvom pripade mi to uznal ze sa na to pozru a dodal ze on mal golf tusim VII a povedal mi ze jemu to robilo auto tiez ze s tym bojoval a vie aky je to neprijemny vrzgot .. riesil to kazde 2 mesiace a ptm predal auto .. takze nic moc pomoct .. po tyzni mi volal ze mam to hotove .. cudujme sa svetu presiel som na druhy den prvy spomalovac a zase vrzga ..
Chcel by som sa spytat co mam dalej robit urcite mu zavolam ze to robi stale to je jasne .. ale co sa deje ked sa nieco reklamuje 3 krat mala by tam byt niaka kompenzacia alebo ako sa to riesi za kazdu odpoved budem vdacny .. auto je v zaruke podotykam
Pridam sem video aby ste chapali aky vrzgot
astalosroman

Re: Reklamacia

Používateľov profilový obrázok
1soda
Člen SEAT Fórum lvl. 5000+
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Okres: BA - Bratislava

Príspevok od používateľa 1soda »

Jeb na nich....vymen si predne silenty v ramenach a mas pokoj. Kazdy s tym bojuje ....a pritom je to otazka asi 100e a auto je presnejsie a je ticho....
astalosroman

A tak nejde o 100€ ale o princip .. ze je to v zaruke
Používateľov profilový obrázok
1soda
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Okres: BA - Bratislava

Príspevok od používateľa 1soda »

Principialne tam teda mozes chodit kazde 2 mesiace,nech ti to mazu vazelinou co maju predpis.....a prd ti to pomoze.

Princip je tam iba jeden . Das im peniaze za auto,viac ich nezaujimas
Napísať odpoveď

Návrat na "Leon 5F"