Ukazatel stavu paliva

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
haceksks
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 10 Feb 2015, 21:39
Auto: Leon 5F ('13-)
Pohlavie: Muž
Okres: CZ - Česká Republika
Kontaktovať užívateľa:

Ukazatel stavu paliva

Príspevok od užívateľa haceksks » 06 Nov 2016, 16:11

normalne co se mi vcera nestalo mel jsen na ukazateli tri carky a jel jsem na benzinku natankovat. Vzal jsem plnou a po nastartovani porat tri carky cca tak po deseti minutach jizdy priskocily dalsi dve a az tak po pul hodine naskocily pri jizde vsechny carky na ukazateli stavu paliva. Tak uvidime pri dalsim tankovani a jinak to vypada asi na vymenu plovaku v nadrzi. Nesetkal se s tim uz taky nekdo? Najeto mam 22.000 km

jozzo
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 08 Júl 2009, 18:20
Auto: Srdcom SEAT, ale...
Okres: KE - Košice

Re: Ukazatel stavu paliva

Príspevok od užívateľa jozzo » 06 Nov 2016, 16:19

Na inom aute sa mi presne toto stalo asi 2x za 160 tis.km od nova. Čiže keď to bude nabudúce ok treba vydržať a čakať ako často sa to vyskytne, a že či vôbec ešte.
Kia rio EX 1,25 MY 2013
ex - Leon 1,9 TDI 66 kw,AGR

1soda
Člen SEAT Fórum lvl. 5000
Člen SEAT Fórum lvl. 5000
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Okres: BA - Bratislava

Re: Ukazatel stavu paliva

Príspevok od užívateľa 1soda » 06 Nov 2016, 16:55

haceksks napísal:normalne co se mi vcera nestalo mel jsen na ukazateli tri carky a jel jsem na benzinku natankovat. Vzal jsem plnou a po nastartovani porat tri carky cca tak po deseti minutach jizdy priskocily dalsi dve a az tak po pul hodine naskocily pri jizde vsechny carky na ukazateli stavu paliva. Tak uvidime pri dalsim tankovani a jinak to vypada asi na vymenu plovaku v nadrzi. Nesetkal se s tim uz taky nekdo? Najeto mam 22.000 km
Toto som zazil na vw touaregu 3.0tdi ...ked som dal za 10e a nic,dal som za dalsich 10e a nic a tak som to aj odovzdal kamosovi :)....za 20e tam nic neukazalo :D
Golf 2.0 tdi 150 highline

Napísať odpoveď

Návrat na "Elektrika"