Kodovanie

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
K1ic0
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1
Dátum registrácie: 06 Sep 2016, 20:23
Auto: Leon 5F ('13-)
Pohlavie: Muž
Okres: RK - Ružomberok

Kodovanie

Príspevok od používateľa K1ic0 »

Tu je link na stranku co vsetko sa da nakodovat.. mozno dakomu pomoze

http://obdeleven.proboards.com/thread/7 ... daptations

Odoslané z SM-G900F pomocou Tapatalku
richmonddd
Registrovaný člen SEAT Fórum
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 06 Aug 2013, 16:59
Auto: Altea XL ('06-)
Okres: BB - Banská Bystrica

Re: Kodovanie

Príspevok od používateľa richmonddd »

Kódovanie OBDeleven PRO v okolí BB

https://sluzby.bazos.sk/inzerat/9165592 ... -Skoda.php
Ivan Ryban
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 28 Nov 2013, 23:29
Auto: Altea FreeTrack ('07-)
Okres: DT - Detva

Príspevok od používateľa Ivan Ryban »

Na naliehanie (alebo skôr chválospevy ;) Diky buco76 ) tuto členov fóra som si zaobstaral ODBEleven. Osobne nie som na takéto carapatičky, mne stačí výkon a jazdné vlastnosti a jediná zmysluplná investícia pre mňa do auta je v týchto oblastiach. Ale pohrať sa aj s takýmito doplnkami je zaujímavé.. Či blikne pri odomknutí smerovka, alebo smerovka na striedačku s brzdou a svetlom je mi úplne jedno a ďalší terorizmus v podobe rozpoznávania značiek si tam zapínať nemienim, ale aj takéto veci sa tam dajú nastaviť. Každopádne osobne ma veľmi potešil FR Dashboard pre Tarraco (jeden veľký otáčkomer v strede a nič moc viac iné ani netreba, ešte by som mal k nemu asi 245 koní poriešiť.. APR už takúto úpravu robí, tak uvidíme..), odstránenie všakovakých pípaní, hlavne teda pásov, zapnutie pamäte lane assistu (raz ho vypnem a zostane pri ďalších štartoch vypnutý), vypnutie štart stop systému, úplne vypnutie ESP, čo sa mi na Tarracu nepodarilo, ale na Altei áno.. Zistil som návod na vypnutie tohto aj inak (smerovky + 5x plyn a ESP je off), takže pred parkoviskom v zime si poradím takto, ale potešilo by keby to bolo na tlačítku. Ešte by som prijal, keby som vedel nastaviť zatváranie kufra diaľkovým, alebo tlačítkom vpredu, aby som nemusel vždy vystupovať aby som ho zavrel a to by asi tak bolo dosť.. Okrem toho sa tam dá nastaviť ešte veľa zaujímavých funkcií a parametrov, mimo iného asi aj pekne rozladit a znefunkčniť auto. Zaujímavý nástroj..
1soda
Člen SEAT Fórum lvl. 5000+
Člen SEAT Fórum lvl. 5000+
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Okres: BA - Bratislava

Príspevok od používateľa 1soda »

Jo,je to dobra hracka ....no nie kazdy model auta podporuje velke mnozstvo apiek,niekedy je to dost osekane o "vybavu" :) .....pri golfe highline mi to ukazalo snad 60 apiek,pri mojom leone FR 1.8tsi asi snad 30 ,ale ibiza cupra 1.8tsi len asi 12 a a jto len snad dve tri isli spustit.

APR je dost drahe na upravu
Seat Leon 5F 1.8tsi FR- 310ps/409nm
Ivan Ryban
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 28 Nov 2013, 23:29
Auto: Altea FreeTrack ('07-)
Okres: DT - Detva

Príspevok od používateľa Ivan Ryban »

No v apkách je toho naozaj málo, obzvlášť na tie okrajové modely, čo máme my (Tarraco a Altea), ale nespúšťal som to cez Appky, ale cez Adaptácie alebo Long Coding, väčšina vecí je celkom ľahko pochopiteľných, na ostatné sú rôzne návody a postupy ľudí, ktorí na to poprichádzali, resp. je to podobné medzi autami v značke/koncerne. Aj VOLTAS pridáva nové appky na vozidlá aj zo spätnej väzby domácich snaživcov.. len teraz neviem, čo s kreditmi ;) včera som ešte chvíľu skúšal ten kufor, no žiadny úspech zatiaľ, keď budem mať viac času, skúsim sa v tom viac pohrabať. Ďalší cieľ mám teplotu olej na Alteu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"