infotainment

Napísať odpoveď
rastoky
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 30 Aug 2018, 20:02
Auto: Ateca
Pohlavie: Muž
Okres: BN - Bánovce nad Bebravou

infotainment

Príspevok od užívateľa rastoky » 30 Aug 2018, 20:58

Zdravim uzivatelov Atecy. Mam taky dotaz ohladne poruchovosti infotainmentu. Obcas a v poslednom case cca posledne 2 tyzdne uz druhy krat mam nefunkcne ovladanie "NAVI system Standard" po nastartovani vozidla do neurciteho casu. Zapnutie a funkcnost celeho systemu + ovladania je nahodna. Po celu dobu mam ciernu obrazovku. Chcel by som o tejto problematike vediet cosi viac (ci sa jedna o nahodnu poruchu alebo uz ju zaznamenal a riesil niekto z Vas) este predtym ako budem kontaktovat autorizovany servis. V sucasnosti nemam moznost (casovo) riesit tuto zalezitost si servisom. Dakujem Vam, za rychlu odpoved.

Užívateľov profilový obrázok
marek-lepi
Dátum registrácie: 17 Júl 2009, 07:55
Auto: Ateca
Okres: BA - Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: infotainment

Príspevok od užívateľa marek-lepi » 18 Nov 2018, 00:42

Nazdarek, raz sa mi to stalo, kedze som sa ponahlal a isiel som len kratku trasu, tak som sa nemal cas tomu venovat. Po dalsom sadnuti do auta uz vsetko fungovalo.

Užívateľov profilový obrázok
1soda
Člen SEAT Fórum lvl. 5000
Člen SEAT Fórum lvl. 5000
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Okres: BA - Bratislava

Príspevok od užívateľa 1soda » 18 Nov 2018, 01:35

mne to robili uz dva leony ...ale aj golf ,kde sa mi zaseklo radio ,neslo vobec ...same si to nacitalo a po dalsom startovani uz OK
Golf 2.0 tdi 150 highline

bobco
Dátum registrácie: 16 Okt 2010, 23:56
Auto: Ibiza 6l ('02-'08)
Okres: BL - Bratislava

Príspevok od užívateľa bobco » 20 Nov 2018, 17:14

Co sa tyka ovladania, mam iba problem s BT a hudba, ked zapnem po dlhej dobe 1-2 dni, na prvy krat nabehne ok, potom na chvilku idem prec, cca do 4h sa vratim k autu a hudba cez BT nabieha problematicky, musim vacne vypnut/zapnut BT v mobile, asi tak 1 az 5 krat, zalezi ako sa mu chce to nabehne opat OK. ale tak beriem ze BT vseobecne nie je ziadna slava, ked si zariadenia nesadnu, clovek je rad ze mu to ide aspon takto ;oD
A raz sa mi stalo, ze po umiti (rucnom) auta mi navigacia zacala zle ukazovat, odchylka cca 100-200 metrov a aj smer jazdy zly, po cca 10 min sa to dajak skorigovalio a uz slo OK.
Hore spominany problem som este nemal, ale vidim ze mam sa na co "tesit" :)
=========================
Seat Ibiza FR 110kw 2010

Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"