ATECA - FULLINK

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
marek-lepi
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 17 Júl 2009, 07:55
Auto: Ateca
Pohlavie: Muž
Okres: BA - Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

ATECA - FULLINK

Príspevok od užívateľa marek-lepi » 18 Nov 2018, 01:43

Ahojte,
skusali ste niekto v Atece MIRRORLINK pripadne ANDROID AUTO???
Mne sa podarilo rozchodit obidve.
V ANDROIDAUTO mi funguju navigacie WAZE, GOOGLE MAPY.
Cez MIRRORLINK sa mi podarilo odrzkadlit cely telefon aj ked spustanie je trosku koplikovanejsie.

Užívateľov profilový obrázok
Gomeez
Dátum registrácie: 15 Máj 2011, 16:06
Auto: Leon 5F ('13-)
Okres: ZV - Zvolen

Re: ATECA - FULLINK

Príspevok od užívateľa Gomeez » 18 Nov 2018, 23:14

ostan asi pri android aute za mna je to lepsie... na leone 5F cez MIRRORLINK ide iba sygic nic viac aj ten musis zaplatit.. podporovane aplikacie mirrorlinkom tu : https://mirrorlink.com/apps
Ibiza 6J 1.4 63KW 2008 predana :rol: navzdy v mojom srdiecku...
Leon FR 1.4 92KW 2018 aktualne 8-)

bobco
Dátum registrácie: 16 Okt 2010, 23:56
Auto: Ibiza 6l ('02-'08)
Okres: BL - Bratislava

Re: ATECA - FULLINK

Príspevok od užívateľa bobco » 20 Nov 2018, 17:32

Cafte, ja mam Leon nedavno kupeny a skusenosti s infotaimentom mam nasledovne:

Mirrorlink: podporovane je iba par zariadenami, Samsung ma najsirsie spektrum podporovania, ale tato technologia ide viac menej do stratena, kedze ich nahradzaju Android Auto a Apple CarPlay. Seat svoju appku Seat DriveApp nahradil novou -> "Seat DriveApp for Android Auto", Pre nas region sa neda zobrazit, ale cez google sa to da vyhladat. Cize uz aj Samotny Seat sa na to vyprdel. Ostala uz iba appka Seat MediaCenter ci jak sa to pise, co je de facto blbost ako voda v kosi :) ale mozno dakto najde vyuzitie.

Android Auto: tuto to pre SK nie je officialne podporovane, ale da sa to rozbehat. Momentalne pouzivam toto na dlchsie trasy a je to celkom fajn. Podporuje aj hlasove ovladanie (v ang) i ked tiez to nejde idealne ;oD bo milujem odpovede po Slovensky ze "Ako prosim?" pritom SK podporovane nie je, cize asi pre full hlasove ovladanie treba dat infotaiment do ANG a mobil tiez do ANG a potom by problem byt nemal. Teraz applikacie co bezia pod Android Auto, par ich tam su a co funguju v pohode su Waze, Google Maps, Google music, Spotify, SMS, Telefonovanie, Plex Audio a dalsie sa daju vylistovat cez google store. Shazam nejde, citaj nizsie.

Apple CarPlay: no, tuto skusenosti nemam, iba som to videl zapnute, ale naposledy co registrujem novu issue je, ze Apple CarPlay zrazu zmizol z nastaveni v Mobile a teda aj samotne CarPlay prestalo ist. Treba skusit zmenit nastavenie v mobile na ANG a polozka CarPlay pod Settengs>Generals by sa mala opat zacat zobrazovat a opat by to malo fungovat. Takze, bud vypli podporu pre SK alebo proste je tam iba docasny bug. Neviem. Nech ma kludne dakto doplni kto ma viacej skusenosti.

Samostatne fungujuca appka Seat DriveApp for Android auto: nahradali povodnu apku, uprimne, tiez sa mi to podarilo natlacit do mobilu, stiahol som aj ten potrebny service VEX, apka sa nakoniec spusti, ale akonahle pripojim telefon k autu, spusti sa mi vzdy Android Auto a tuto apku neviem nijak spustit. Je to apka, ktora by mala bezat separatne, taka nadstavba a bezi tam aj Shazam. Mne sa to rozbehat nepodarilo, takze ak ma dakto rady ako to spustit, budem rad ;o)
=========================
Seat Ibiza FR 110kw 2010

Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"