Výfukový systém - FR 1.5 EVO

Napísať odpoveď
richione
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 02 Máj 2014, 15:50
Auto: Srdcom SEAT, ale...
Pohlavie: Muž
Okres: TT - Trnava

Výfukový systém - FR 1.5 EVO

Príspevok od používateľa richione »

Mám ho pár dní, no už špekulujem. FR-ko má bohužiaľ fejkové koncovky výfuku. Skúmal som, že či sa dá nejako tieto fejkové koncovky "spojazdniť". Sú nejaké možnosti. AMA Exhaust by vedeli spraviť obidve reálne s tým, že ľavá by bola klasicky s tlmičom sériovým a pravá by bola ovládaná cez klapku a otváranou pred tlmičom. Ďalšia možnosť je počkať či už na to kým sa Cupra začne predávať a kúpiť len difúzor a pridať koncovku alebo počkať si na Akrapovič - na twitter dávali, že sa 1.5 Evo už venujú a mala by dostať výfukový systém od nich.

Aký máte Vy na to názor? Myslím si, že niesom jediný s FR-kom, kto by do toho išiel. Chcem si prezistiť ešte záruku, nerád by som na toho zelenáča 1.5 EVO stratil záruku a zrejme pôjdem do toho. :handshake:
Seat Ibiza FR 1.5 EVO Pirineos Grau w 18" machined rims
Používateľov profilový obrázok
1soda
Člen SEAT Fórum lvl. 5000+
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Okres: BA - Bratislava

Re: Výfukový systém - FR 1.5 EVO

Príspevok od používateľa 1soda »

Nezmysel...mal si si kupit nefejkove auto :8:
Seat Leon Cupra R 265 - 328/456 profi
Misho
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1
Dátum registrácie: 26 Dec 2017, 13:19
Auto: Ibiza 6j ('08-)
Okres: ZA - Žilina

Príspevok od používateľa Misho »

TIež mi toto vŕta po večeroch v hlave. Sú tu dva problémy, prvý - záruka, resp. človek má "zviazané" ruky že? Druhá vec, nebude to lacná vec, ale šiel by som do toho možno časom.

Daj vedieť či sa Ti niečo podarilo vyšpekulovať, prípadne ak by si mal nejakú cenovú kalkuláciu. Zaujímalo by ma to :":
Ibiza FR 1.5 TSI EVO (2017) | 110kW (150k) @250Nm |
richione

1soda napísal:Nezmysel...mal si si kupit nefejkove auto :8:

Aké? Golf 2.0 tdi Rline? To je ešte väčší fejk jak tie moje dve koncovky ty nezmysel.
lookisvk
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 11 Okt 2015, 15:23
Auto: Leon 1P ('05-13)
Okres: TN - Trenčín

Príspevok od používateľa lookisvk »

:D :D :D
buco76
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 17 Sep 2013, 19:38
Auto: Leon 1P ('05-13)
Okres: PD - Prievidza

Príspevok od používateľa buco76 »

:lol:
Obrázok

2,0 Tdi 110kw, 4motion, matrix led

Ex Seat Leon 1P
1,9 TDi 94 kW chip Maxtuning , FR look, millers oils nanodrive , AP sportfahrwerke , Dectane LED black/smoke , Alpine , MAK Koln

Dacia Duster https://www.seatclubslovakia.com/viewto ... 84&t=18319

Golf
https://www.seatclubslovakia.com/viewt ... &t=18324
1soda

richione napísal:

Aké? Golf 2.0 tdi Rline? To je ešte väčší fejk jak tie moje dve koncovky ty nezmysel.
Boloto myslene nasledne :
Nezmysel je minat peniaze na vyfuk,ktory nema potvrdeny zvuk,nakolko uz mas dpf filter a moze z toho byt vselijaka fukanica .
Okrem toho prisposobovat vyfukovy system,nechat sa sparat komusi v novom aute tiez nieje to prave orechove....riskovat zaruku motora,nakolko sa moze stat cokolvek a riesit potom na sude ze vyfuk nemohol zmenit prietok plynov a nasledne poskodit motor ...to je tiez hlupost.
Ze mas fejkove koncovky si pisal sam.
richione

1soda napísal:
richione napísal:

Boloto myslene nasledne :
Nezmysel je minat peniaze na vyfuk,ktory nema potvrdeny zvuk,nakolko uz mas dpf filter a moze z toho byt vselijaka fukanica .
Okrem toho prisposobovat vyfukovy system,nechat sa sparat komusi v novom aute tiez nieje to prave orechove....riskovat zaruku motora,nakolko sa moze stat cokolvek a riesit potom na sude ze vyfuk nemohol zmenit prietok plynov a nasledne poskodit motor ...to je tiez hlupost.
Ze mas fejkove koncovky si pisal sam.
Takto si to mohol napísať hneď lebo si to napísal štýlom, že ibiza fr je nejaké podradne auto. Co viem a co som videl, gpf/ppf filter 1.5 evo nemá takze len Kat.
1soda

Bol som v praci...cez mobil sa mi to nechcelo rozpisovat ...a nemam dovod hanit inemu auto,aj ked viem,ze seat je pozadu kvalitou ci detailami . Ibiza nova v FR verzii na 18tkach je dost pekna.
Nino909
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 01 Máj 2015, 22:47
Okres: BL - Bratislava

Príspevok od používateľa Nino909 »

kasli na upravy...uzivaj si nove auto a neries :yes: ked som mal leona fr 2015 tiez som vymyslal kadejake upravy a preslo ma to a uzival som si novotu.
2017 VW Golf 7 FL 2.0TDI 150ps/340nm
MPL1967
Dátum registrácie: 09 Jan 2020, 11:39
Okres: LC - Lučenec

Príspevok od používateľa MPL1967 »

richione napísal: 27 Feb 2018, 11:51 Mám ho pár dní, no už špekulujem. FR-ko má bohužiaľ fejkové koncovky výfuku. Skúmal som, že či sa dá nejako tieto fejkové koncovky "spojazdniť". Sú nejaké možnosti. AMA Exhaust by vedeli spraviť obidve reálne s tým, že ľavá by bola klasicky s tlmičom sériovým a pravá by bola ovládaná cez klapku a otváranou pred tlmičom. Ďalšia možnosť je počkať či už na to kým sa Cupra začne predávať a kúpiť len difúzor a pridať koncovku alebo počkať si na Akrapovič - na twitter dávali, že sa 1.5 Evo už venujú a mala by dostať výfukový systém od nich.

Aký máte Vy na to názor? Myslím si, že niesom jediný s FR-kom, kto by do toho išiel. Chcem si prezistiť ešte záruku, nerád by som na toho zelenáča 1.5 EVO stratil záruku a zrejme pôjdem do toho. :handshake:
Zdravim ta vyhod stredovy tlmic ja to mam tiez tak urobene ziadne-zvaranie -pozinkovna rura org. 2 pozinkovne priame spojky.odrzane presne retazovym razakom !!!! ked budem chciet tlmic tam v pohode dam.na zaruke nic neriesia imje jedno co tam mas namontovne -keby si riesil nejaky problem na zaruku das to naspat.Mam tamaj DTE CHIP !§POSIELAM LINK NA VIDEO

https://www.youtube.com/watch?v=V0VrS6LNfZM
MPL1967
Dátum registrácie: 09 Jan 2020, 11:39
Okres: LC - Lučenec

Príspevok od používateľa MPL1967 »

MPL1967 napísal: 10 Jún 2020, 20:28
richione napísal: 27 Feb 2018, 11:51 Mám ho pár dní, no už špekulujem. FR-ko má bohužiaľ fejkové koncovky výfuku. Skúmal som, že či sa dá nejako tieto fejkové koncovky "spojazdniť". Sú nejaké možnosti. AMA Exhaust by vedeli spraviť obidve reálne s tým, že ľavá by bola klasicky s tlmičom sériovým a pravá by bola ovládaná cez klapku a otváranou pred tlmičom. Ďalšia možnosť je počkať či už na to kým sa Cupra začne predávať a kúpiť len difúzor a pridať koncovku alebo počkať si na Akrapovič - na twitter dávali, že sa 1.5 Evo už venujú a mala by dostať výfukový systém od nich.

Zdravim ta vyhod stredovy tlmic ja to mam tiez tak urobene ziadne-zvaranie -pozinkovna rura org. 2 pozinkovne priame spojky.odrzane presne retazovym razakom !!!! ked budem chciet tlmic tam v pohode dam.na zaruke nic neriesia imje jedno co tam mas namontovne -keby si riesil nejaky problem na zaruku das to naspat.Mam tamaj DTE CHIP !§POSIELAM LINK NA VIDEO

https://www.youtube.com/watch?v=V0VrS6LNfZM
Stalo mato nejakych 12-20€!!!
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"