zatekanie do auta

Vseobecna diskusia okolo aut
Pravidlá fóra
Sem zakladajte iba témy so všeobecnou problematikou.
Ak máte konkrétny problém s vaším autom, tému hľadajte alebo založte vo fóre s názvom vášho modelu ( Leon, Ibiza, ... )
Erin01_47
SEAT Admin
SEAT Admin
Dátum registrácie: 27 Nov 2008, 21:46
Auto: Ibiza 6l ('02-'08)
Pohlavie: Žena
Okres: KE - Košice

Re: zatekanie do auta

Príspevok od užívateľa Erin01_47 » 06 Jan 2014, 20:10

vyhadzat sedacky, koberec a odsledovat kade to tecie ?

Užívateľov profilový obrázok
Mc.Paghi
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 12 Júl 2012, 20:05
Auto: Mii
Pohlavie: Muž
Okres: SP - Stropkov

Príspevok od užívateľa Mc.Paghi » 06 Jan 2014, 20:13

Dik za rady, vážne... Budem to musieť poriešiť len som práve chcel pozisťovať nejaké info o tom čo pozerať načo sa zamerať. Dúfamže zajtra výjde počasie a poprezerám to :cool: ešte ma napadlo že nemám okolo antény tesnenie... :D ale to je asi blbosť aby z toho zatekalo na koberci v spodnej časti....
Toledo 1M2
Zvuk Je Element

http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... 74&t=11467" onclick="window.open(this.href);return false;

Mc.Paghi
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4

Príspevok od užívateľa Mc.Paghi » 07 Jan 2014, 20:18

Takže dnes som pozrel komplet interier od kufru až po predok (len interier), zadné sedačky preč žiadny náznak vlhkosti na koberciach na karoserii, nič, tak ako ani v strede auta ani vpredu, dokonca ani po dverách náznak nejakých kvapôk alebo stečenia. Jednoducho nič. A dané miesto stále mokré. :rol: Ostáva možnosť B. pozrieť pod auto a dúfať že sa nájde práve tam niečo... ak nie tak zavolám ľudí čo riešia záhady sveta... :D
Toledo 1M2
Zvuk Je Element

http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... 74&t=11467" onclick="window.open(this.href);return false;

tommy2456
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1
Dátum registrácie: 26 Mar 2013, 03:29
Auto: Inca ('95-'03)
Okres: MT - Martin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tommy2456 » 08 Jan 2014, 06:43

nuz to nasere takyto problem, ja som mal nieco podobne vsetko som vyhadzal odkontroloval a stale som mal mokro, az na to ze som prisiel koli svojej nedbanlivosti na to ze som sa vyflakol na predne dvere a nakoniec mi to tieklo tade, ale tak ted uz mam nastastie ( klop klop ) pokoj, tak kamo hor sa na ten spodok lebo voda v aute neni sranda no a hodne zdaru stym, kamosovi to tieklo cez strechu cez antenu az po bocnom stlpiku a dole pod sedacku, nvjm ci ti to pomoze ale aspon napad
Seat Leon 1.6 16V (04)

http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... 74&t=13428" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázok

Mc.Paghi
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4

Príspevok od užívateľa Mc.Paghi » 08 Jan 2014, 11:16

Určite to pomôže nakoľko si mi vnúkol nápad s tou anténou (chýba mi tam tesnenie) a nedával som si súvis anténa... a zadok na pravej strane.. v jednom mieste. Možno bude prekvapený a bude to práve to. Teraz ostáva ešte omrknúť auto zo spodu a potom sa zamerať ešte raz na dvere a možné východiska.... Dik za typ možno si mi veľmi pomohol práve týmto :cool:
Toledo 1M2
Zvuk Je Element

Tom44
Registrovaný člen SEAT Fórum
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 22 Máj 2016, 16:08
Auto: Toledo 1M ('98-'04)
Okres: HC - Hlohovec

Príspevok od užívateľa Tom44 » 05 Feb 2019, 13:34

Zdravi chlapi, mam stale problem s vlhkostou v aute, vsetky dvere uz mam pretesnene. a dnes som si vsimol na zadnych dverach stopy vodneho kamena, takze tam zateka zjavne stale. prikladam foto:Obrázok .na tej liste boli uschnute kvapky po celej dlzke z hora nadol, len ja somar som to utrel a potom ma napadlo to odvotit. Nejake stopy po vode mam aj na ostatnych dverachObrázok Vymenil by som tesnenie dveri, ale neviem ktore , ci to horne uzsie, alebo spodne siroke Obrázok a kde ho zohnat, riesil to uz niekto???

Napísať odpoveď

Návrat na "Rady"