Motor CCZ na diely

Predam diely a ine veci suvisiace s autami,.... (30dni bez aktivity = automaticky vymaz)
Pravidlá fóra
Váš inzerát musí obsahovať aspon stručný popis čo to je, hlavne z názvu témy musí byť každému jasné, o čo ide.
Ďalej sa v ňom musí nachádzať aspon jedna
FOTKA predávanej veci, samozrejme ak je to možné neak rozumne odfotiť - ak predávaš napr. nárazník a nedáš foto, inerát automaticky DELETE
Musí tam byť aj kontakt a to buď telefonický alebo emailová adresa - ak tam nieje, inzerát DELETE ( toto neplatí pre aktívnych členov klubu, tím píšte ss, alebo priamo do inzerátu )

Upozornujem na dodrziavanie pravidla na offtopic
http://seatclubslovakia.com/viewtopic.php?f=111&t=5711

KOMPLETNE PRAVIDLA FORA: http://www.seatclubslovakia.com/viewtopic.php?f=37&t=2174
PS: Ak som na niečo zabudol, alebo máte ešte niečo čo by sem mohlo byť píšte mi ss (admin/moderator) nech je tu poriadok ďakujem.

s pozdravom
Vas Management
Užívateľov profilový obrázok
Ivan Ryban
SEAT Dospelák
SEAT Dospelák
Dátum registrácie: 28 Nov 2013, 23:29
Auto: Altea FreeTrack ('07-)
Pohlavie: Muž
Okres: DT - Detva

Motor CCZ na diely

Príspevokod užívateľa Ivan Ryban » 08 Sep 2017, 23:51

Ahojte, mám na predaj motorček CCZ na nahradne diely, poškodenie na prvom valci, najazd originalnych 114tkm, v podstate komplet motor, všetko okrem valca (a piestu ocividne..) funcne. viz fotky. Podrobnejšie info pýtajte sa.

Obrázok

Obrázok

Cenu navrhnite ak ma niekto zaujem

Papiky
1soda
**SEAT**
**SEAT**
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Leon 5F ('13-)
Okres: BA - Bratislava

Re: Motor CCZ na diely

Príspevokod užívateľa 1soda » 08 Sep 2017, 23:57

Co ti umrel motor ?
Seat Leon 2.0 tdi FR 184/ upravy : cupra stabilizator,silne tycky stabilizatora,silenty golf 7 clubsport,podvozok golf 7 GTI performance(bez dcc),Predny/zadny naraznik cupra,zadny spoiler aero kit,vyfuk cupra ,predna rozpera tlmicov,skratene radenie cupra 240,uprava RJ profituning 224ps 447nm.
Ivan Ryban
SEAT Dospelák
SEAT Dospelák

Príspevokod užívateľa Ivan Ryban » 09 Sep 2017, 00:10

Ani sa nepytaj....
Ivan Ryban
SEAT Dospelák
SEAT Dospelák

Príspevokod užívateľa Ivan Ryban » 09 Sep 2017, 00:12

Proste sa odlomila elektroda zo sviecky.... Tak mame novy motor :)
1soda
**SEAT**
**SEAT**

Príspevokod užívateľa 1soda » 09 Sep 2017, 09:32

Takze neposkvrnena rodinna formula predsa len sklamala co....stava sa. Smutne ze tie motory umieraju a real maju zivotnost do 150tkm. Kolko si tam mal tie sviecky ?
Seat Leon 2.0 tdi FR 184/ upravy : cupra stabilizator,silne tycky stabilizatora,silenty golf 7 clubsport,podvozok golf 7 GTI performance(bez dcc),Predny/zadny naraznik cupra,zadny spoiler aero kit,vyfuk cupra ,predna rozpera tlmicov,skratene radenie cupra 240,uprava RJ profituning 224ps 447nm.
Ivan Ryban
SEAT Dospelák
SEAT Dospelák

Príspevokod užívateľa Ivan Ryban » 09 Sep 2017, 18:08

Ale doviezla nas domov to je hlavne..

Nabehanych som mal 114000 km a sviecky tam boli od tusim 62000, takze nieco cez 50 000 km, interval ich vymeny je 60 000 km (teraz uz viem, ze nie je..), takze som ich mal menit pri 120 tisicovej prehliadke, na ktoru som bol naplanovany po navrate z tejto cesty (isli sme do Prahy....).. Pri minulej prehliadke mi hovorili ze naco, tam je interval 60 000 to vydrzia staci pri 120000.. Aj som bol za to nasraty a snazil som sa riesit v SEATE SK aj v CZ, ale samozrejme nikto nie je vinny ze sviecka nevydrzala predpisany servisny interval.... Tak mame novy motor a Freetrack beha ako novy :)

Len sa mi tu mina ucinku ten autorizovany servis.... Akoze tolko penazi tam clovek necha (sa mi Tantor smial ked som mu hovoril kolko ma stala jedna serviska..), vsetko som sa snazil nadstandard a proste klakne sviecka a dojebe valec.. no co ti poviem.. dalsie auto bude Tesla....
1soda
**SEAT**
**SEAT**

Príspevokod užívateľa 1soda » 09 Sep 2017, 20:10

Autorizak plni prikazy vyrobcu...vyrobca nema v umysle udrziavat ti auto 10 rokov. Sviecky maju interval pri turbo motore tak 30tkm,tak ako olej 15000km. Tesla je nezmysel sama o sebe. Za tie peniaze co to stoji dostanes americky smet s interierom kvality tesne nad ladou nivou. A tvarit sa ekologicky v atomovom veku vyroby elektriny na aute za 80.000e ....to je ako mat na 12cm penise napis 25cm . Kym zarobis 80.000e na ekologicke auto zanechas taku ekologicku stopu,ze jeho potencial jazdy za lacnejsie tankovanie je ta tam. A spolahlivost americkeho auta :D ...pocul som famy ake to ma napravy retadovane zaostale ....ne,dik.
Ivan Ryban
SEAT Dospelák
SEAT Dospelák

Príspevokod užívateľa Ivan Ryban » 09 Sep 2017, 21:25

Praveze vcera som sa rozpraval s predajcom SEATu a bol nejaky uprimny a vypadlo z neho (co som bol prekvapeny ale bohvie ci nekecal..), ze oni na predaji aut nemaju take peniaze ako na servise.. tak sa to snazia tlacit tym smerom.. tak preto aj taketo stupidne intervaly aby to nevydrzalo a musis servisovat.. A tak som sa aj rozhodol, ze max kazdych 30k pojdu nove sviecky..

Potom sa mozes prist na Tesle odviezt ;)
1soda
**SEAT**
**SEAT**

Príspevokod užívateľa 1soda » 10 Sep 2017, 03:29

Dik,nemusim vsetko ...90% veci z ameriky stoji za *****.

Návrat na "Predam"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný