Model auta Seat Ibiza 1994 na diaľkové ovládanie

Predam diely a ine veci suvisiace s autami,.... (30dni bez aktivity = automaticky vymaz)
Pravidlá fóra
Váš inzerát musí obsahovať aspon stručný popis čo to je, hlavne z názvu témy musí byť každému jasné, o čo ide.
Ďalej sa v ňom musí nachádzať aspon jedna
FOTKA predávanej veci, samozrejme ak je to možné neak rozumne odfotiť - ak predávaš napr. nárazník a nedáš foto, inerát automaticky DELETE
Musí tam byť aj kontakt a to buď telefonický alebo emailová adresa - ak tam nieje, inzerát DELETE ( toto neplatí pre aktívnych členov klubu, tím píšte ss, alebo priamo do inzerátu )

Upozornujem na dodrziavanie pravidla na offtopic
http://seatclubslovakia.com/viewtopic.php?f=111&t=5711

KOMPLETNE PRAVIDLA FORA: http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... =37&t=2174
PS: Ak som na niečo zabudol, alebo máte ešte niečo čo by sem mohlo byť píšte mi ss (admin/moderator) nech je tu poriadok ďakujem.

s pozdravom
Vas Management
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
LeonCupraR
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 09:59
Auto: Leon 1P ('05-13)
Pohlavie: Muž
Okres: RS - Rimavská Sobota
Kontaktovať užívateľa:

Model auta Seat Ibiza 1994 na diaľkové ovládanie

Príspevok od užívateľa LeonCupraR » 31 Aug 2019, 16:49

Ahojte, po zrušení mojej zbierky modelov Seat mi ostal ešte tento kúsok - Seat Ibiza 1994 1:10. Model auta na diaľkové ovládanie. Vyrobený ako originálne príslušenstvo pre automobilku Seat v roku 1994, predával sa len tam. Má komplet príslušensto ako nabíjačka, diaľkové ovládanie, batéria a originálne balenie, vrátane manuálu v španielčine. Model bol vystavený vo vitríne ako súčasť veľkej zbierky modelov Seat. Zakúpený bol zo zahraničia pred cca 15 rokmi od iného zberateľa, kde tiež nebol hraný, ale ako vidno na obrázkoch, vodičovo zrkadlo bolo už prilepené a na steche je jeden škrabanec. Po zakúpení bol vyskúšaný (len v interiéry, nebol na betóne, asfalte) a následne uložený do vitríny medzi ostatné modely Seat. Je možné, že originálna batéria po toľkých rokoch už nebude funkčná.

Jedná sa o veľmi raritný doplnok do zbierky pre milovníkov značky Seat.

Cena 90 €, kontakt buď SS, alebo priamo na mail automodely.rs@gmail.com

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Napísať odpoveď