225/40 R18 SEAT SPORT + MATADOR ZIMA

Predam diely a ine veci suvisiace s autami,.... (30dni bez aktivity = automaticky vymaz)
Pravidlá fóra
Váš inzerát musí obsahovať aspon stručný popis čo to je, hlavne z názvu témy musí byť každému jasné, o čo ide.
Ďalej sa v ňom musí nachádzať aspon jedna
FOTKA predávanej veci, samozrejme ak je to možné neak rozumne odfotiť - ak predávaš napr. nárazník a nedáš foto, inerát automaticky DELETE
Musí tam byť aj kontakt a to buď telefonický alebo emailová adresa - ak tam nieje, inzerát DELETE ( toto neplatí pre aktívnych členov klubu, tím píšte ss, alebo priamo do inzerátu )

Upozornujem na dodrziavanie pravidla na offtopic
http://seatclubslovakia.com/viewtopic.php?f=111&t=5711

KOMPLETNE PRAVIDLA FORA: http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... =37&t=2174
PS: Ak som na niečo zabudol, alebo máte ešte niečo čo by sem mohlo byť píšte mi ss (admin/moderator) nech je tu poriadok ďakujem.

s pozdravom
Vas Management
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
masur
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 21 Máj 2015, 19:02
Auto: Leon 5F ('13-)
Pohlavie: Muž
Okres: PP - Poprad

225/40 R18 SEAT SPORT + MATADOR ZIMA

Príspevok od užívateľa masur » 26 Sep 2019, 10:54

predam 225/40 R18 4x komplet ZIMA + 1x funglovka disk
zachytene su vsetky chytenia obrubnikov , pneu maju tri jazdene zimy DOT ci ako sa to vola 2414 , minulu zimu nejazdili
1 disk bol skrtnuty krizikom kvoli poistovni , ale je ok , prevazeny , jazdeny … stredove krytky 4x v krabici s diskom
uskladnene vzdy tak ako na foto , vycistene , umyte , obute na stojane a zakryte … na foto su trochu zaprasene , prekladal som nad nimi policu a vysypala sa
cena spolu 500€
k cene asi tolko ... disky sa mozno daju zohnat este aj ako nove cez seat , no cena jedneho je okolo 260

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Seat LEON CUPRA R ST

Užívateľov profilový obrázok
masur
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 21 Máj 2015, 19:02
Auto: Leon 5F ('13-)
Pohlavie: Muž
Okres: PP - Poprad

Re: 225/40 R18 SEAT SPORT + MATADOR ZIMA

Príspevok od užívateľa masur » 28 Sep 2019, 09:39

ET a J su totozne s original 18” na 5F nepamatam si ich presne , ale mari sa mi 51 a 7,5 alebo 8
Seat LEON CUPRA R ST

Napísať odpoveď

Návrat na "Predam"