Seat Leon 1p strešný nosič

Kupim diely a ine veci suvisiace s autami,.... (30dni bez aktivity = automaticky vymaz)
Pravidlá fóra
Váš inzerát musí obsahovať aspon stručný popis čo to je, hlavne z názvu témy musí byť každému jasné, o čo ide. Inak DELETE
Musí tam byť aj kontakt a to buď telefonický alebo emailová adresa - ak tam nieje, inzerát DELETE ( toto neplatí pre aktívnych členov klubu, tím píšte ss, alebo priamo do inzerátu )

Upozornujem na dodrziavanie pravidla na offtopic
http://seatclubslovakia.com/viewtopic.php?f=111&t=5711

KOMPLETNE PRAVIDLA FORA: http://www.seatclubslovakia.com/viewtopic.php?f=37&t=2174

PS: Ak sa na niečo zabudlo, alebo máte ešte niečo čo by sem mohlo byť píšte mi ss (admin/moderator) nech je tu poriadok ďakujem.

s pozdravom
Vas Management
Užívateľov profilový obrázok
R91sk
SEAT Dospelák
SEAT Dospelák
Dátum registrácie: 09 Aug 2015, 01:16
Auto: Leon 1P ('05-13)
Pohlavie: Muž
Okres: RA - Revúca

Seat Leon 1p strešný nosič

Príspevokod užívateľa R91sk » 29 Dec 2017, 20:40

Zdravim chalani, uvažujem nad kúpou strešného nosiča na môj Leon 1p 2008, keďže pribudlo dieťa a do čiech sme išli naložený jak uhorky v náleve. Hľadám niečo overené nie niečo čo odletí na diaľnici. Keď by mal niekto niečo na predaj tak kľudne píšte. Alebo ak by ste mi vedeli pomôcť s výberom z nejakej osvedčenej stránky tak by som bol rád. Ešte som nemal strešný nosič na žiadnom aute tak budem vďačný za každú radu diky...
farki
SEAT Pozitív
SEAT Pozitív
Dátum registrácie: 23 Aug 2010, 16:04
Auto: Leon 1M ('99-'05)
Okres: KE - Košice

Re: Seat Leon 1p strešný nosič

Príspevokod užívateľa farki » 03 Jan 2018, 08:46

Ak chceš mam origo seat.

Odoslané z SM-A510F pomocou Tapatalku
R91sk
SEAT Dospelák
SEAT Dospelák
Dátum registrácie: 09 Aug 2015, 01:16
Auto: Leon 1P ('05-13)
Okres: RA - Revúca

Re: Seat Leon 1p strešný nosič

Príspevokod užívateľa R91sk » 06 Jan 2018, 19:21

pisal som ss

Návrat na "Kupim"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný