VAG- VCDS 12.12.0

Nase aj ine stale ponuky
Pravidlá fóra
Váš inzerát musí obsahovať aspon stručný popis čo to je, hlavne z názvu témy musí byť každému jasné, o čo ide.
Ďalej sa v ňom musí nachádzať aspon jedna
FOTKA predávanej veci, samozrejme ak je to možné neak rozumne odfotiť - ak predávaš napr. nárazník a nedáš foto, inerát automaticky DELETE
Musí tam byť aj kontakt a to buď telefonický alebo emailová adresa - ak tam nieje, inzerát DELETE ( toto neplatí pre aktívnych členov klubu, tím píšte ss, alebo priamo do inzerátu )

Upozornujem na dodrziavanie pravidla na offtopic
http://seatclubslovakia.com/viewtopic.php?f=111&t=5711

PS: Ak som na niečo zabudol, alebo máte ešte niečo čo by sem mohlo byť píšte mi ss (admin/moderator) nech je tu poriadok ďakujem.

s pozdravom
Vas Management
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Fenix
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1
Dátum registrácie: 14 Júl 2012, 09:19
Auto: Ibiza 6k ('93-'02)
Pohlavie: Muž
Okres: ZA - Žilina

VAG- VCDS 12.12.0

Príspevok od užívateľa Fenix » 06 Máj 2015, 20:23

Nazdar chlapci, kto by chcel VAG diagnostiku tak mal by som jednu na predaj je to verzia 12.12.0 HEX-CAN, ospravedlnujem sa za reklamu no kupil som ho na Audi klube od jedného človeka všetci ho tam poznajú je to Itečkar, kábel je upravený a imúnny proti akému koľvek vymazaniu. Môže používať online na internete je tam EN verzia Licencovaná. Ide k tomu aj CZ verzia ale tam je obmedzenie nedá sa kodovať, a akčné členy, no načítanie a vymazanie chýb v RJ jednotkách funguje. 4o sa týka EN verzie je plne stabilná funguje úplne všetko.. Správa sa ako Origo kábel :) 4o je podstatné načíta to už aj nové autá čo majú UDS Rj mal som na tom aj nového Golf 7 Kábel je inak pre autá od 97-2014... Cena je 30 eur inak stál 70 no ešte som zjednával a podaril osa mi na 65 :D takže cena je pevná...
Osobný odber v Dolnom Kubíne alebo telefonicky sa dohodneme na poštovnom. 0940560484 Ďakujem.

Tel: 0940560484

Foto sú moje origo inzerát mám aj na bazosi ale tu to nieje povolené...
Obrázok
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Stale ponuky"