Doplnky do auta

Nase aj ine stale ponuky
Pravidlá fóra
Váš inzerát musí obsahovať aspon stručný popis čo to je, hlavne z názvu témy musí byť každému jasné, o čo ide.
Ďalej sa v ňom musí nachádzať aspon jedna
FOTKA predávanej veci, samozrejme ak je to možné neak rozumne odfotiť - ak predávaš napr. nárazník a nedáš foto, inerát automaticky DELETE
Musí tam byť aj kontakt a to buď telefonický alebo emailová adresa - ak tam nieje, inzerát DELETE ( toto neplatí pre aktívnych členov klubu, tím píšte ss, alebo priamo do inzerátu )


Upozornujem na dodrziavanie pravidla na offtopic
http://seatclubslovakia.com/viewtopic.php?f=111&t=5711

PS: Ak som na niečo zabudol, alebo máte ešte niečo čo by sem mohlo byť píšte mi ss (admin/moderator) nech je tu poriadok ďakujem.

s pozdravom
Vas Management
Napísať odpoveď
Verata
Registrovaný člen SEAT Fórum
Registrovaný člen SEAT Fórum
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08 Máj 2018, 11:44
Auto: Mazda
Pohlavie: Muž
Okres: BA - Bratislava

Doplnky do auta

Príspevok od užívateľa Verata » 13 Máj 2018, 15:10

Ahojte,

Chcel by som vám predstaviť web, ktorý ponúka autodoplnky a príslušenstvo do auta - https://plnavybava.sk

Pre Seat - https://plnavybava.sk/seat/

čo tam nájdete?

Doplnky do auta a príslušenstvo na mieru, podľa konkrétneho modelu auta – autokoberce, autorohože, deflektory, autopoťahy, vaničky do kufra, lemy blatníkov, nerezový prah hrany kufra, ochranné lišty dverí, lakťové opierky, spojlery na auto, nerezová lišta hrany kufra.

Univerzálne doplnky – audiovýbava, audiosústava, alkoholtester, autorádiá, chladnička do auta, chrániče dverí, detské autosedačky, držiak na telefón, gps navigácie, gps navigácia, kamera do auta, nádstavec na riadiacu páku, univerzálna lakťová opierka, osviežovače vzduchu, parkovací systém – kamery na cúvanie, plachta na auto, poťahy na volant, slnečné a zimné clony, stierače, univerzálne autopoťahy, univerzálne autorohože, autokoberce – gumové, univerzálne vaničky do auta, usb nabíjačka do auta, zástery na auto, zásterky a lapače nečistôt, škrabka do auta, škrabka na ľad do auta.

Pre údržbu – autodiagnostika, aditívum do nafty, aditívum do benzínu, aditíva, autoalarmy, autokozmetika, nano kozmetika, brzdová kvapalina, ceruzka na opravu laku, odstraňovače škrabancov, chladiaca kvapalina, motorové oleje, motorový olej, nabíjačky auto batérie, autonabíjačka, podložka pod špz, odstranovač škrabancov.

Pneumatiky, disky a náradie pre kolesá – letné pneumatiky, zimné pneumatiky, celoročné pneumatiky, hliníkové disky, plechové disky, kľúč na kolesá, snehové reťaze, kompresory, vyprosťovacie zariadenie, zdvihák na auto (hever).

Povinná a odporúčaná výbava – autolekárnička, bezpečnostný set, hasiace prístroje, reflexná vesta a štartovacie káble.

Napísať odpoveď

Návrat na "Stale ponuky"