Diagnostika aut - ponuka kto a kde moze pomoct ...

Nase aj ine stale ponuky
Pravidlá fóra
Váš inzerát musí obsahovať aspon stručný popis čo to je, hlavne z názvu témy musí byť každému jasné, o čo ide.
Ďalej sa v ňom musí nachádzať aspon jedna
FOTKA predávanej veci, samozrejme ak je to možné neak rozumne odfotiť - ak predávaš napr. nárazník a nedáš foto, inerát automaticky DELETE
Musí tam byť aj kontakt a to buď telefonický alebo emailová adresa - ak tam nieje, inzerát DELETE ( toto neplatí pre aktívnych členov klubu, tím píšte ss, alebo priamo do inzerátu )

Upozornujem na dodrziavanie pravidla na offtopic
http://seatclubslovakia.com/viewtopic.php?f=111&t=5711

PS: Ak som na niečo zabudol, alebo máte ešte niečo čo by sem mohlo byť píšte mi ss (admin/moderator) nech je tu poriadok ďakujem.

s pozdravom
Vas Management
Užívateľov profilový obrázok
wppaallee

Re: Diagnostika aut - ponuka kto a kde moze pomoct ...

Príspevok od užívateľa wppaallee » 23 Okt 2012, 22:13

mr.freezer napísal:ponúkam VAG 304 a 409 - to znamená všetky autá vw group do r. 2004/5

plus fiatecuscan... diagnostika, chyby... sparovanie klucov a dialkovych...obmedzenie EGR ventilu... logy... za smiesne ceny... Rimavska sobota a okolie...

PS: ked mi date zarobit aspon na kabel tak bude aj chiptuning :D
Cau som tu novy asi tyzden mam seat ibizu 1.2 12V r.v.2004 a svieti mi kontrolka motora udajne lambda sonda ale rad by som ho dal na pocitas ak mi napises cenu.

Užívateľov profilový obrázok
puntoii
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 23 Sep 2008, 08:25
Auto: Srdcom SEAT, ale...
Pohlavie: Muž
Okres: NZ - Nové Zámky

Re: Diagnostika aut - ponuka kto a kde moze pomoct ...

Príspevok od užívateľa puntoii » 24 Okt 2012, 13:28

Sturovo , VAG 9.xx a 11.xx (resp aktualna verzia) , chyby , diagnostika , kodovanie , uprava SW - zvysovanie vykonu , imobilizer , kluce atd atd...

Jednoduchsie/rychlejsie záležitosti za pivo , časovo náročnejšie za vopred dohodnuty poplatok
Mercedes-Benz W123 300D , projekt 1978
Octavia Combi 1Z 2.0 TDi , 140PS
Passat 3C 2.0 TDi , 140PS
ex Sharan 7M TDi , 116PS
ex A6 Avant 4B V6 TDi , 163PS
ex PASSAT B5 TDi 3B , 90PS
ex IBIZA FR 6L TDi , 217PS => blahes

Napísať odpoveď

Návrat na "Stale ponuky"