CiLA Garage Tuning

rv. 2005-2012
Užívateľov profilový obrázok
CiLA

Re: CiLA Garage Tuning

Príspevok od užívateľa CiLA » 31 Aug 2010, 11:12

... Na tej Ibke je to O.K. Bohuzial Leon to ma riesene inak :-( Som trocha sklamany ale je to realita a nie vsetko sa vydari, venoval som tomu dost casu ale nelutujem toho. Nevadi, zatial urobim nahradne riesenie, ze upravim original a hodim to do tej ciernej klavirovej (vysoky lesk) a uvidime. Ked sa mi podari pozhanat ine vyduchy (A3) mozno sa k tomu vratim ... K tym A stlpikom a budikom videl som to uz a ked sa nenajde ine miesto asi to inde ani nebude kde dat. Dolezite je aby ale A stlpik sedel ako "remen" ... bude to chciet ale znova upravit a precalunit potom uz obe strany. Treba ale pocitat aj s vyskovym reproduktorom a to uz nastane maly problem ...

Dilinozravec
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 29 Okt 2008, 10:39
Auto: Arosa ('97-'05)
Pohlavie: Muž
Okres: SN - Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dilinozravec » 07 Sep 2010, 11:39

Budiky na Astlpiku su uz dost "otrepane", skor som za nejake ine originalnejsie riesenie napr v tych vyduchoch... :scratch:
MIŠO alias KAKI: Seat Ibiza 1.4 16V 55kW, deflektory, protišmyková podložka - MilkaObrázok
Obrázok
Život si z nás robí p*č*, robme si ju aj mi z neho... :biggrin:

CiLA

Príspevok od užívateľa CiLA » 23 Okt 2010, 15:11

trocha spomienok, vsetko real foto, 17" su na terajsiu zimu a fotka je s pred par minut :-) ... vsetko na podvozku Eibach Sportline -50/-35.

Obrázok

lytron
Registrovaný člen SEAT Fórum
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 28 Okt 2010, 15:02
Auto: Leon 1M ('99-'05)
Okres: PN - Piešťany

Príspevok od užívateľa lytron » 30 Okt 2010, 21:11

Zdravim ten cierny leon je po prdeli .... chcem sa opytat na tie cierne svetla v zadu su striekame alebo su original cierne
niekto mi hovoril ze tam natahuju aj fojie co icu na skla nemate stim niketo skusenosti ?

Matuuuch
SEAT Klub VIP
SEAT Klub VIP
Dátum registrácie: 12 Máj 2009, 20:58
Auto: Ibiza 6k ('93-'02)
Okres: KE - Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matuuuch » 30 Okt 2010, 21:14

svetla su urcite original tmave :)
Ibiza ´02 1,9TDI
Ponúkam vzpery prednej kapoty pre modely 6L.

CiLA

Príspevok od užívateľa CiLA » 31 Okt 2010, 11:25

lytron napísal:Zdravim ten cierny leon je po prdeli .... chcem sa opytat na tie cierne svetla v zadu su striekame alebo su original cierne
niekto mi hovoril ze tam natahuju aj fojie co icu na skla nemate stim niketo skusenosti ?
... su to homologizovane svetla bez dodatocnych uprav ...
Obrázok

Obrázok

ROBOT
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 18 Jan 2010, 18:52
Auto: Leon 1P ('05-13)
Okres: KE - Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ROBOT » 31 Okt 2010, 16:32

Kolko ma leon stary uz najazdenych ? Prepokladam, ze minimalne3x tolko ako mal ked si ho predaval ... :D
SEAT LEON ST 1.2 TSI 81 kW viac o aute : http://www.idtonline.sk/projekty/seat-leon-st-12-tsi/" onclick="window.open(this.href);return false;
kontakt : idt@netkosice.sk, 0905515052
http://www.idtonline.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
chiptuning a diagnostika

CiLA

Príspevok od užívateľa CiLA » 31 Okt 2010, 17:24

... predaval som ho pri 5.780km a ma teraz okolo 20.000km od aprila teda najazdil tolko co ja doteraz na vsetkych leonoch co som mal.
Leon 1M 1.9TDI predaval som ho pri stave 14.980km, po 4-rokoch
Leon 1P Red 1.780km, po 1/2 roku
Leon 1P White 5.780km, po 3 rokoch
tak sa javi, ze doteraz na Cupre R som najazdil rocne najviac 3.450km, na druhy rok to musim trocha obmedzit :-) nejako som sa rozjazdil ...
Vcera som sa este bol trocha povozit smerom na Sacu a bolo to viac ako prijemne zvezenie ... ta akceleracia je citit mozno este viac ako na MB 500 SL :-) je lahsia a to citit ! ale cabrio je cabrio a V8 je neprekonatelny aj co sa tyka zvukom, pri prudkej akcelaracii mi celym telom prechadza mraz !!!

Raz do mna sice vpalil jeden manik do predo boku ale tomu sa nedalo vyhnut. Chyba z jeho strany ja som sa vyhybal ako som mohol a nechcel som ohrozit spolucestujucich preto som volil takuto situaciu, musel som sa v zlomku sekundy rozhodnut ...
Mam odjazdene dost. Jazdim od 18 rokov a dovolim si tvrdit, ze viac ako 500.000km bez nehody. Jazda je pre mna relax. Denno denne som pred par rokmi jazdil sluzobnymi autami. Stale som pri autach a preto denno-denne jazdim do prace autobusom.

Matel
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 12 Máj 2010, 13:13
Okres: BA - Bratislava

Príspevok od užívateľa Matel » 01 Nov 2010, 14:47

Cila mozem ta poprosit o radu? Robot ponuka zadny naraznik z aero packetu na leon 1P, neviem ako je stary heh, ale otazka znie ci mi sadne aj na moj MY 2010.

Díky
SEAT Leon 1,4 TSI + SW by Robot
Výbava: Style +tmavo tónované okná (od "B" stĺpika) +paket Technology
Farba: Luna šedá

CiLA

Príspevok od užívateľa CiLA » 01 Nov 2010, 15:34

mal by pasnut bez problemov ...
ak je to tento tak niektore mali vyfuk v strede ine dve okruhle koncovky jedna na kazdej strane ...

http://www.cila.sk/leon1Pb/019_f.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Matel
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2

Príspevok od užívateľa Matel » 01 Nov 2010, 15:43

Kontrolna otazka, zatial neuvazujem nad vymenou vyfuku, sadne mi to aj tak ked ja mam dvoj. nalavo? Pripadne da sa ten vyrez napravo zavriet? Podla modeloveho cisla by to mal byt ten s 2-ma otv.

Díky.

CiLA

Príspevok od užívateľa CiLA » 01 Nov 2010, 16:02

... da sa to zavriet ak si nato vyrobis krytku. Neviem o tom ze by sa standardne ale robila ... ja som jeden cas preto musel vyrobit komplet spodnu cast ale naraznik mal dva otvory. Myslym ale ze dotycny ktoremu som to potom predal si urobil iba na jeden ale to uz bol hracka nakolko ja som to vyrobil g GfK a ten sa lahko na taketo veci dopasovava.

Ale mozes s "citizen1" urobit vymenu, on ma FR/Cupra a predok MS Design Aero Kit. Ak by si daval len zadok tak urcite optickejsie bude FR/Cupra na druhu stranu verim, ze Robo ti da bombasticku cenu a nebude sa dat odolat kupe :-)

Po mne je od neho radost nakupovat veci pre Seat :-)

Vsetko zalezi co budes mat v predu len tam uz budes musiet pouzit Aero Kit MY 2010 pre predne svetla ak to budes chciet mat ako KIT ...

Obrázok
P.S. Bolo to vyrobene preto lebo v jednom nemenovanom znackovom servise mal technik co robil vyrez pre vyfuky zly den a urobil ich velmi velke a siroke ... Proste znicil naraznik ...

Matel
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2

Príspevok od užívateľa Matel » 01 Nov 2010, 17:05

Hej hej máš rech pozeral som všeliaké kity ale tá cena :D ako to je bezkonkurenčné :D a niekde začať treba :) a keď mi niekto upgradne nárazník tak ich len prehodím :)

igino111
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1
Dátum registrácie: 19 Jan 2011, 22:39
Okres: PO - Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa igino111 » 01 Máj 2011, 23:45

ahoj cila presiel som vsetky stranky tohto vlakna....

tvoja robota je neocenitelna a uzastne pekna ... no neviem toho bieleho leona si uz predal alebo na nom stale jazdis? a ten cierny nebol nahodou v bazare(rs cars) v PO ?
mam par otazok tak ak by som ta mohol trohu pootravovat skus mi napisat svoj mail popripade tel. cislo
diki pekne

a este raz klobuk dolu :rol:
SEAT LEON FR 2.0 TSI, 170 KW, 2010

CiLA

Príspevok od užívateľa CiLA » 02 Máj 2011, 09:00

... urcite cierny leon nebol v bazare a kludne otravuj 0905251555
L.

Zamknuté

Návrat na "Leon 1P"