Trhanie auta pri pribrzdovani

Užívateľov profilový obrázok
JPLA
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1
Dátum registrácie: 06 Jan 2014, 21:08
Auto: Inca ('95-'03)
Pohlavie: Muž
Okres: BN - Bánovce nad Bebravou

Re: Trhanie auta pri pribrzdovani

Príspevok od užívateľa JPLA » 04 Máj 2015, 18:30

no sak zajdem niekam ked bude cas ..potom dam vediet co to bolo
Seat Leon 1M tdi 81kw r.v.2000

JPLA
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1

Príspevok od užívateľa JPLA » 10 Máj 2015, 12:54

cavte....behol som s tym na valce a hadzu mi predne kotuce nieje to moc ale hadzu a hadze aj zadny lavy (zadne nove..chyba vyroby alebo naboj) ale zistili mi volu na riadeni,, ale nieje to v capoch,,citit to aj vo volante a nieje to volantova tyc...tak bud cele riadenie alebo su uz nacate tycky riadenia..ak by to boli oni mohlo by sa to vybrovanie trosku zmiernit?

JPLA
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1

Príspevok od užívateľa JPLA » 22 Máj 2015, 00:45

zdravim no tak som si svojpomocne vymenil ten silentblok priamo na aute :02: celkom to slo ale najskor som zistil ze som kupil iny vacsi 72mm.
no a najskor sa mi zdalo ze to netrasie ale potom resp. niekedy to trasie, niekedy nie ..ako sa mu chce.. :8:
pondelok idem k panovi kolenovi na meranie hadzavosti nabojov a kotucov..ak budu krive len predne kotuce a zapita si sustruzenie moc , tak si radsej kupim nove kotuce aj dosky.. ked uz by som kupoval tak ..zimmerman kotuce a platnicky textar spolu 100 euro.. a mam tusenie ze zadne naboje uz nebudu ok,,ale loziska vizeraju ok tak necham sa prekvapit. :)

JPLA
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1

Príspevok od užívateľa JPLA » 26 Máj 2015, 20:28

nazdar... no bol som si zmerat kotuce ,naboje a vsetko bolo do 0,05 mm..ale vsimol som si ze stycna plocha po ktorej sa posuvaju dosticky tak na nej ostali otlacene tie packy tych dosticiek... je pravda ze som si dal pieskovat tehlice a potom som ich natrel ..zakladna a 2x vrchna a natrel som aj tuto plochu.. dnes som dal farbu dole zbrusil pilnikom tie otlacky.. ale do roviny sa to nedalo tak som to zabrusil tak do stratena ( vlnka) a namazal som tuto plochu..bol som sa previest a miestami sa mi zdalo, ze je to este horsie ale miestami ze lepsie.. treba tie plochy poriadne zrovnat?

a este mi skusal opravar napravu a zadne silentbloky ramien (puky) nie zeby boli odtrhnute ale, su z takej makkej gumy ze ked kopnem do vytoceneho kolesa tak to spravy asi 2cm...vymenim ich za plne.. a este mam volu v tyciach riadenia tak mozno toto vsetko dokopy sposobuje moj problem...

nebojte sa napisem ako to dopadlo ked to vymenim...

a prosim vas este mi napiste ci na rovinnosti tych ploch tak moc zalezi...
dakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Podvozok"