predne mriezky masky

Užívateľov profilový obrázok
e3sk1mo

predne mriezky masky

Príspevok od užívateľa e3sk1mo » 11 Feb 2009, 22:42

neviete mi niekto poradit,ci existuju na ibizu 6L aj neake plastove mriezky,namiesto tych rebrovitych mriezok na prednej maske??? neako vsade len nachadzam tie rebrovite a mne sa tak nepacia... hmmmm?

e3sk1mo

Re: predne mriezky masky

Príspevok od užívateľa e3sk1mo » 11 Feb 2009, 22:43

e3sk1mo napísal:neviete mi niekto poradit,ci existuju na ibizu 6L aj neake plastove mriezky,namiesto tych rebrovitych mriezok na prednej maske??? neako vsade len nachadzam tie rebrovite a mne sa tak nepacia... hmmmm?
potreboval by som neake take ake su napriklad aj na hornom logu seat club,kde je ta nova ibiza

magnatsb
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 23 Nov 2008, 17:27
Auto: Leon 1M ('99-'05)
Pohlavie: Muž
Okres: SB - Sabinov

Príspevok od užívateľa magnatsb » 12 Feb 2009, 06:51

Existuje aj včely plast. Neviem či si mal tieto na mysli ale ak ano tak sa daju normalne objednať v seate. Mne sa na ľavej strane zlomila tak som si bol objednavať novu v seate a pri objednavani som si všimol že su dve druhy. Jediny problem prečo som si neobjednal včely plast bol ten že je o dosť drahšia ako povodna. :cry:

e3sk1mo

Príspevok od užívateľa e3sk1mo » 12 Feb 2009, 09:44

lenze ty mas ibizu od roku 2006, ja mam tu ibizu s tou starsou prednou maskou aku mas ty... prave o to mi ide,ci aj na moj model ibizy idu taketo plasty ako ty hovoris vceli med... mne sa osobne paci,aj keby sa vyrabali s tym plastom aj tam kde je znak seat a aj tie dve malicke pri svetlach,pretoze tie rebrovite sa mi moc nepacia...

iwinko1
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 24 Dec 2008, 14:03
Auto: Alhambra ('00-)
Okres: PD - Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa iwinko1 » 12 Feb 2009, 10:00

u nas v PD to predavaju, jordi-mu som do tema vkladal obrazok tej sietky, dam aj sem, a jedna z moznosti je ze si to pak sam prisposobis a budes mat, hmm
Obrázok
lepšie je stratiť v živote sekundu ako v sekunde život
-
Obrázok
-
2005 - fiat tipo 1.4
2007 - seat toledo 1L 1.9 Tdi
2009 - seat alhambra 1.9 TDI - foto
-
yankeetuning - foto

Rumcajsko

Príspevok od užívateľa Rumcajsko » 12 Feb 2009, 12:00

caf e3sk1mo choď normálne do seatu a povedz čo chceš. Mňa sa chlapík pýtal aký mám rok výroby a potom sa ma pýtal či chcem na Fr-ko alebo Cupru. Mám síce nárazník z novšej verzie ale pasovali mi aj do starého nárazníka. Je tam medzi nimi rozdiel keď chceš tak ti ich možem nafotiť ako vyzerajú. Fr-kové stoja cca 20 eur/kus a na Cupru cca 26 eur/kus.

magnatsb
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4

Príspevok od užívateľa magnatsb » 12 Feb 2009, 16:19

Ibiza s rokom vyroby od 2002 do 2007 ma rovnake tie mriežky. Je to jedno či maš 2002 alebo 2006 facelift. Tie mriežky su rovnake. Tatko mi to povedal v seate v Prešove. Aky ročnik ibizi maš?

e3sk1mo

Príspevok od užívateľa e3sk1mo » 15 Feb 2009, 11:10

no ja mam 2005tku ibizu ktora mala este ten starsi facelift od tvojej... no kockin ujko robi v camei prijimacieho technika,tak skusim cez neho sa popytat... ale ten vceli med je rozhodne krajsi,ako su tie rebrovite plasty....

e3sk1mo

Príspevok od užívateľa e3sk1mo » 15 Feb 2009, 11:12

Rumcajsko napísal:caf e3sk1mo choď normálne do seatu a povedz čo chceš. Mňa sa chlapík pýtal aký mám rok výroby a potom sa ma pýtal či chcem na Fr-ko alebo Cupru. Mám síce nárazník z novšej verzie ale pasovali mi aj do starého nárazníka. Je tam medzi nimi rozdiel keď chceš tak ti ich možem nafotiť ako vyzerajú. Fr-kové stoja cca 20 eur/kus a na Cupru cca 26 eur/kus.

No ak by si bol taky dobry,mozes nafotit,aspon ziskam prehlad a uvidim,co sa mi viac zapaci :P lebo cez leto by som chcel sa trosku pohrat este s predkom auta,aby vyzeralo neako zaujimavo...

magnatsb
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4

Príspevok od užívateľa magnatsb » 15 Feb 2009, 16:10

Mne sa jedna mriežka zlomila tak som si išiel objednať novu. Ponukli mi aj tie včelie plasty ale mal som pred vyplatou a ked mi povedal ten rozdiel v cene tak som si zobral stare klasicke. A ešte taka pikoška na zaver. Prave ma inu cenu ako ľava. Neviem aky je v tom rozdiel ale prekvapilo ma to.

e3sk1mo

Príspevok od užívateľa e3sk1mo » 16 Feb 2009, 18:51

to vazne? tak v tomto logiku absolutne nechapem,preco dve veci ktore su rovnake maju odlisne ceny :biggrin:

magnatsb
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4

Príspevok od užívateľa magnatsb » 16 Feb 2009, 23:34

Tak to neviem ani ja ale normalne som nechapal. A ked som mal naraznik dole tak som pozeral na mriežky a pripadali mi obydve rovnake len zrkadlovo otočene. Neviem či prava alebo ľava bola skoro o tri eura drahšia. No neviem

VT-IBIZA
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 18 Jan 2011, 10:44
Auto: Ibiza 6k ('93-'02)
Okres: VT - Vranov nad Topľou
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa VT-IBIZA » 19 Jan 2011, 21:27

už ste zohnali tie mriežky??? ja som bol dnes v seate a tam mi ponúkla FR-kové mriežky s tým včelím plastom za nejakých 6 euro kus.... ale či mi fakt dojde to čo chcemto nevem no... bo hneď nato tam našla aj nejaké mriežky za 25 euro kus.. ta nechám sa prekvapiť
Seat ibiza 6L 1,4 63kw info tu: http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... =72&t=7147" onclick="window.open(this.href);return false;

Juri5120
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 25 Dec 2008, 23:09
Okres: MA - Malacky

Príspevok od užívateľa Juri5120 » 07 Mar 2011, 20:13

iwinko1 napísal:u nas v PD to predavaju, jordi-mu som do tema vkladal obrazok tej sietky, dam aj sem, a jedna z moznosti je ze si to pak sam prisposobis a budes mat, hmm
Obrázok
Mozem sa ta Iwinko spytat kde v pd sa da kupit tato mriezka?? co je to za matros, ako sa to vola a kolko to stoji ???... Dnes mi bazant zrusil prednu masku.... nie celu len par rebier, tak som rozmyslal ci by sa to nedalo nhradit tymto po urciotej uprave.... samosebou sa rozumie
Vdaka
Moj Seat Leon 1p na PREDAJ...
Terajsie auto BMW 320dT 2011
Obrázok

VT-IBIZA
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Člen SEAT Fórum lvl. 3
Dátum registrácie: 18 Jan 2011, 10:44
Auto: Ibiza 6k ('93-'02)
Okres: VT - Vranov nad Topľou
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa VT-IBIZA » 07 Mar 2011, 20:16

juri pozri si tu http://plasttuningshop.eu/index.php?mai ... ts_id=3297" onclick="window.open(this.href);return false;

ja som s tade objednal na prednú masku a dobre to vyzerá...
Seat ibiza 6L 1,4 63kw info tu: http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... =72&t=7147" onclick="window.open(this.href);return false;

Napísať odpoveď

Návrat na "Karoséria"