Rosenie okien

Užívateľov profilový obrázok
300supersprint
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 05 Dec 2012, 20:12
Auto: Leon 1M ('99-'05)
Pohlavie: Muž
Okres: LV - Levice

Re: Rosenie okien

Príspevok od užívateľa 300supersprint » 06 Feb 2013, 21:57

No treba to priebežne sledovať podľa mňa ti to steká po tesnení dole a tam ti to preteká do auta ...to je klasické miesto... ked bude mokro a otvoris dvetre tak najdeš kde ti stoji voda na leme dveri...našťastie na tomto aute co mam teraz sa mi to nerobi...tak sa pohrajte trosku a bdue dobre
No a zima im je :D moj miláčik síce bežne parkuje v garáži ale poslednej dobe musi stáť vonku lebo do garáže sa nevieme dostať keďze je na celkom mojom dvore tak 40 cm snehu a nemam ho kde uz odhadzovat ... :cry: :cry:
SEAT LEON 1.9 TDi 77 kW r.v. 2008
http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... 75&t=13357" onclick="window.open(this.href);return false;

duke_luke
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 17 Aug 2012, 12:34
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Okres: PP - Poprad

Príspevok od užívateľa duke_luke » 07 Feb 2013, 18:32

300supersprint : no a ked to steka po tesneni dole a tam preteka do auta, hovoris klasicke miesto... ale co s tym? co treba zrobit ,aby to prestalo ? to ste uz nejako zabudli dodat :":

300supersprint
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2

Príspevok od užívateľa 300supersprint » 07 Feb 2013, 20:53

no keď to tam tečie tak treba vymeniť tesniacu gumu na dverách...to mne pomohlo ale mne to tieklo cez spodok ... len vravím treba nájsť prestné miesto kde ti to preteká ...ale najskôr po obvode dverí to tečie na spodok a tam to zle tesni a steká to do auta..a nie z auta ...
http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... 75&t=13357" onclick="window.open(this.href);return false;

duke_luke
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 17 Aug 2012, 12:34
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Okres: PP - Poprad

Príspevok od užívateľa duke_luke » 07 Feb 2013, 21:01

no moj pripad je v octavii 1, ze vidim vodu ,ale len malo na vodicovej strane na tesneni ,co je na karoserii ,dolna cast ,ta co je rovnobezna s prahom, tak tam je vidiet ani nie vodu,ale ono to je zmrznuty lad presne na tej gume, v drazke, ktora v nej je. To s palcom vyskrabem a je ok,ale ono to tam musi nejako zatiest a zmrznut. Nestalo sa mi ale,zeby to natieklo az na koberceky. Tak je to zahada. Pre istotu som dal novy igelit do vnutra tapacu v dverach ,ale aj tak je tam minimum vody vidno sem tam. Tak uz neviem, odkial to moze zatiec, pripadne kde to tam netesni, lebo vsetko odhora vyzera byt ok.
napadlo ma zatial vybrat tesnenie z karoserie,poriadne s kombinackami popritiskat tie vnutorne kovove listy,co su v tesneni ,aby si to zas na pevno sadlo do karoserie a uvidim :8:

300supersprint
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2

Príspevok od užívateľa 300supersprint » 08 Feb 2013, 09:23

ako vravim mne to pretekalo na jednej fábii prestne tak ako tebe len cez zadne dvere na vodicovaj strane spodkom ... tak som vymenil tesnenie a skoncilo to ....tak prajem ti vela stastia prajem ...ako ideš na to dobre veď zbadáš ked to porobis čo to povie ...

palladin
Registrovaný člen SEAT Fórum
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 27 Okt 2012, 17:45
Auto: Ibiza 6k ('93-'02)
Okres: PD - Prievidza

Príspevok od užívateľa palladin » 22 Apr 2013, 11:55

Takže cez víkend sme urobili u kámoša "servisný deň Seat". Vyzerá to, že voda sa dostávala cez kábel vedľa krytu ventilátora. Tá tesniaca guma bola vypadnutá a bolo vidno dovnútra. Len netuším ktorý génius urobil také prechodové tesnenie, nedokázali sme ho nahodiť, tak sme tam dali niečo iné (menšie).
Už len počkať na dážď a uvidíme čo to spraví.

300supersprint
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2

Príspevok od užívateľa 300supersprint » 22 Apr 2013, 20:58

voda je "sviňa" ona si cestu nájde ...ja to dobre poznám :D

Napísať odpoveď

Návrat na "Karoséria"