voda v batožinovom priestore

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
jochen74

voda v batožinovom priestore

Príspevok od užívateľa jochen74 » 29 Júl 2010, 23:38

prosím o radu, na ibize 6L mi zateká na ľavej strane v batožinovom priestore, voda ide niekde zhora, mám podozrenie na to malé okienko, ale má iba dva roky

1soda
Člen SEAT Fórum lvl. 5000+
Člen SEAT Fórum lvl. 5000+
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Pohlavie: Muž
Okres: BA - Bratislava

Re: voda v batožinovom priestore

Príspevok od užívateľa 1soda » 29 Júl 2010, 23:54

pozri sa ci nemas nahodou zadne svetlo zle osadene,kde sa stava ze kabelaz sa dostane medzi tesniacu hmotu a karoseriu,moze ti zatekat tade,je to dost vysoko.Cez okienko nema ako v podstate ,ak to nebolo burane ,ci ak tam nemas poskodene tesnenie .Cez net ti tazko niekto pomoze,nieje to sporadicka zavada.
Seat ibiza cupra 1.8 tsi 270ps/394nm- IS20 ,profituning

seatik
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 08 Apr 2009, 22:37
Auto: Cordoba ('02-'08)
Pohlavie: Muž
Okres: VT - Vranov nad Topľou

Re: voda v batožinovom priestore

Príspevok od užívateľa seatik » 13 Nov 2012, 10:56

Zdravím chalani
Mám nasledovný problém,ak by niekto vedel poradiť.
Minulý týždeň som upratoval batož.priestor a v priehlbine pod rezervou som objavil vodu. Neviem odkedy ,lebo som sa tam nepozeral dosť dlho /počítam že od posledných letných dní -vtedy sa asi vyparovala ak tam bola/.
Bolo to akurát po daždi-sem tam jazda po meste.Tak som to vyutieral do sucha,že reku bude pokoj. Ešte včera pred dažďom som to pozeral-bolo sucho.
Dnes po daždi,cesta do práce cca 5 min. a v práci pozerám voda opäť -nebolo jej nejak veľa,nastekané pramienky.Tak som začal rozoberať a pozerať odkial ta voda steká a zistil som nasledovné:
ľava str: voda stekala spod plast.vnut.tapacira /je tam pod ním navarený taký plech ktorý odstáva cca 0,5 cm ,pod tým plechom je nejaká prechodka -asi na špz -neviem nedá sa k nej zvnútra dostať.
Pravá strana
Na pravej strane som si všimol tiež nejaké malé mláčky pod polyst.výplňami tak pozerám že to začína niekde spoza plechu kde je osadené veko nádrže /bolo pred pár rokmi menené /
Otázky:
Je možné aby sa od nádrže dostávala voda do kufra? Poprípade vybrať tú vložku a nejako to presilikonovať? Z kufra sa nedá.
Ktej prechodke sa dá dostať asi až po demont nárazníka ,či_. Alebo je tam ešte nejaké miesto kade by to mohlo zatekať?
Svetlá som kontroloval je okolo nich sucho. Pýtam sa niekoho kto to už mal rozobrané,alebo to nejako riešil.
Sorry že som sa tak rozpísal. Vopred vďaka za nejaké nápady.

Tak ako ,nikto nemá nejakú skúsenosť,alebo radu?

Napísať odpoveď

Návrat na "Karoséria"