Prihlasovanie na X. SEAT Club Zraz vo Vlašky/Bešeňová (Letisko Liptovský Ondrej/Jakubovany) je spustené - koniec rezervacii 30.6.2018:
Detaily na Club Stranke
Tema k diskusii.
Registračný formulár

pokrivene dvere vodic + zadne /Ibiza

Užívateľov profilový obrázok
1soda
**SEAT Club**
**SEAT Club**
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 18:26
Auto: Nemam SEAT, som votrelec...
Pohlavie: Muž
Okres: BA - Bratislava

Re: pokrivene dvere vodic + zadne /Ibiza

Príspevok od užívateľa 1soda » 06 Aug 2010, 23:43

nieje problem to opravit aj nalakovat,zalezi ale na miere poskodenia (oprava),ake je to opravitelne pocitaj cirka do 700e max. v tom je aj prelakovanie danej strany auta.

tonyjack

Príspevok od užívateľa tonyjack » 07 Aug 2010, 10:27

Mám známeho klampiara , ktorý by ti to urobil . Ceny má najlacnejšie v okolí ! A ak sa odvoláš na mňa ,tak Ti ešte z tej ceny urobí zľavu. Ak máš záujem pošli SS , ale dielňu má v Uľanoch nad Žitavou.

PS. viem ,že za striekanie berie 70-80 € / kus - tzn. dvere, kapota , blatník apod.

Dugga
Registrovaný člen SEAT Fórum
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 06 Aug 2010, 15:44
Auto: Ibiza 6k ('93-'02)
Okres: MY - Myjava

Príspevok od užívateľa Dugga » 07 Aug 2010, 22:02

dakujem vam vsetkym za rady a postrehy...v pondelok to ide do servisu...poslal som im fotky tych dveri a povedali, ze to vyjde tak do 500-600eur ...neviem co s tym idu robit, ale co uz...s pokryvenymi dverami nebudem predsa jazdit :)

Luigi73

Príspevok od užívateľa Luigi73 » 08 Aug 2010, 20:42

Neuveris ale dnes je uz bezne ze ludia chodia s pokryvenymi dverami. Auto straca na hodnote a tak do toho peniaze uz ludia neinvestuju. Nehnutelnost je presnym opakom auta a tam sa oplati tlacit peniaze. No nie vzdy sa clovek riadi rozumom ale aj srdcom :D

lol4
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Člen SEAT Fórum lvl. 2
Dátum registrácie: 20 Jún 2012, 19:49
Auto: Leon 1P ('05-13)
Okres: PD - Prievidza

Príspevok od užívateľa lol4 » 20 Jan 2013, 23:54

Zdravím Vás
Mám podobný, aj keď nie tak vážny problém. Už od kúpi auta mám na strane spolujazdca maličké priehlbinky (asi tri), ktoré tam zrejme vznikli vďaka dobrákom na parkovisku, ktorí nevedia otvárať dvere. Sú na miestach za prednými dverami (trojdverák). Chcem sa opýtať, či nepoznáte niekoho z okolia PD, prípadne MT, kto by to vedel vyrovnať, prípadne sa na to aspoň pozrieť. Viem, že sa na to používajú už aj tie nalepovacie "štuplíky", aby sa to potom nemuselo striekať alebo tak. ..lak nie je nikde vôbec poškodení.
Ďakujem za každé info ;)
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Karoséria"