denné svietenie

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
martinew

denné svietenie

Príspevok od používateľa martinew »

Nazdar páni. mám ibizu 08. nemá niekto problém z častým odchádzaním žiaroviek...? myslím si že automatické zapínanie svetiel nie je od výroby dobre navrhnuté.....
valecek
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Člen SEAT Fórum lvl. 5
Dátum registrácie: 24 Nov 2008, 13:30
Auto: Srdcom SEAT, ale...
Pohlavie: Muž
Okres: KE - Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: denné svietenie

Príspevok od používateľa valecek »

martinew napísal:Nazdar páni. mám ibizu 08. nemá niekto problém z častým odchádzaním žiaroviek...? myslím si že automatické zapínanie svetiel nie je od výroby dobre navrhnuté.....
nemam sice tu ibizu ale poviem ti videl som uz viac takto odpalenych svetiel na ibize :O
EX seat leon top sport, audi A4 B7 3 tdi 4x4 quattro S-line 150 kw update to 176 kw
magnatsb
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Člen SEAT Fórum lvl. 4
Dátum registrácie: 23 Nov 2008, 17:27
Auto: Leon 1M ('99-'05)
Okres: SB - Sabinov

Príspevok od používateľa magnatsb »

Ja mam ibizu 2007 a mal som tiež zapnuty modul denneho svietenia. Problem je v tom že ked otočiš kľučik v zapaľovani tak mi hned rozsvietilo svetla. Ked som naštartoval tak svetla preblikli alebo presnejšie povedane vyplo ich a ked nabehol motor tak ich rozsvietilo. Modul denneho svietenia je lepši ked sa svetla rozsvietia až po naštartovani. Mne takymto spôsobom zapinania a vypinania svetiel pri štartovani vypalilo trikrat H7-čky. Potom ma to dopalilo a tak som si v seate dal odpojiť modul denneho svietenia. Radšej si svetla stale zapnem sam ako keby som mal stale kupovať nove žiarovky. Ale na druhej strane je pravda že človek môže raz zabudnuť svetla rozsvietiť a pokuta ho neminie. :cry:
Erin01_47
SEAT Admin
SEAT Admin
Dátum registrácie: 27 Nov 2008, 21:46
Auto: Ibiza 6l ('02-'08)
Pohlavie: Žena
Okres: KE - Košice

Príspevok od používateľa Erin01_47 »

ja to prave riesim. Zajtra ich montujem na auto.
svietit pocas bezneho slnecneho dna stretavaci svetlami nie je dobra volba.
Denne svetla budu svietit namiesto bezneho osvetlenia /parkovacky, stretavacie, zadne atd .. /
presne tak ako pozaduje novy zakon.
dan05
Člen SEAT Fórum lvl.1
Člen SEAT Fórum lvl.1
Dátum registrácie: 01 Apr 2009, 19:46
Auto: Ibiza 6k ('93-'02)
Okres: GA - Galanta

Príspevok od používateľa dan05 »

ja mam modul zapinania svetiel. http://www.autosortiment.sk/index.cfm?m ... oryID=6488" onclick="window.open(this.href);return false;
funkuje (SKVELE) ked zapnem klucik do polohy I. sa my rozsvietia parkovacky a koncove, ak nastartujem a zacne dobyjat alternator tak sa my rozsvietia stretavacky.....modul som montoval sam a trvalo to asi hodinu......
martin313
Registrovaný člen SEAT Fórum
Registrovaný člen SEAT Fórum
Dátum registrácie: 25 Feb 2014, 17:24
Auto: Ibiza 6k ('93-'02)
Okres: BA - Bratislava

Príspevok od používateľa martin313 »

Ahojte.Pri naštartovaní mi už svetlá denného svietenia nesvietia.Byvali majiteľ to mal namontované,aby to svietilo pri naštartovaní.Teraz musím manuálne zapínať svetlá.Čítal som,že nejake rele alebo mudul.Co mám rozobrať,aby som odstránil chybu.Nemam ani predstavu,ako to vyzerá a kde sa to nachádza.Velmi pekne ďakujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Elektrika"